GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Klasa A 2012/2013
Terminarz Strażak Mikołów iCal export

K Data Czas Wynik
1 26.08.2012 11:00    AKS II Mikołów-Strażak Mikołów0-1
3 08.09.2012 16:00    Sparta Kat.-Strażak Mikołów1-1
4 15.09.2012 16:00    Strażak Mikołów-Urania II R.¦l.4-1
5 22.09.2012 15:00    Pogoń R.¦l.-Strażak Mikołów2-4
6 29.09.2012 15:30    Strażak Mikołów-Naprzód Lipiny3-0
7 06.10.2012 16:00    ¦l±sk ¦więtochłowice-Strażak Mikołów3-0
8 13.10.2010 15:00    Strażak Mikołów-Górnik II Wesoła5-1
9 21.10.2012 11:00    Górnik MK-Strażak Mikołów2-2
10 27.10.2012 14:00    Strażak Mikołów-KS Hetman 22 Katowice4-3
11 04.11.2012 11:00    MKS II Siemianowice-Strażak Mikołów1-1
12 30.04.2013 18:00    Strażak Mikołów-AKS II Mikołów3-1
14 20.04.2013 16:00    Strażak Mikołów-Sparta Kat.2-3
15 28.04.2013 11:00    Urania II R.¦l.-Strażak Mikołów0-1
16 04.05.2013 16:00    Strażak Mikołów-Pogoń R.¦l.1-5
17 11.05.2013 16:00    Naprzód Lipiny-Strażak Mikołów0-1
18 18.05.2013 16:00    Strażak Mikołów-¦l±sk ¦więtochłowice0-3
19 26.05.2013 11:00    Górnik II Wesoła-Strażak Mikołów0-1
20 01.06.2013 16:00    Strażak Mikołów-Górnik MK1-0
21 09.06.2013 11:00    KS Hetman 22 Katowice-Strażak Mikołów2-7
22 16.06.2013 11:00    Strażak Mikołów-MKS II Siemianowice3-0



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS ¬ródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.¦l.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS ¬ródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.¦l.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS ¬ródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.¦l.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00