GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Klasa A 2012/2013
Terminarz AKS II Mikołów iCal export

K Data Czas Wynik
1 26.08.2012 11:00    AKS II Mikołów-Strażak Mikołów0-1
2 02.09.2012 11:00    AKS II Mikołów-Sparta Kat.0-3
3 08.09.2012 15:00    Pogoń R.Śl.-AKS II Mikołów2-1
4 16.09.2012 11:00    AKS II Mikołów-Śląsk Świętochłowice0-3
5 23.09.2012 11:00    Górnik MK-AKS II Mikołów2-0
6 30.09.2012 11:00    AKS II Mikołów-MKS II Siemianowice0-4
8 14.10.2010 11:00    AKS II Mikołów-Urania II R.Śl.5-1
9 20.10.2012 16:00    Naprzód Lipiny-AKS II Mikołów4-2
10 28.10.2012 11:00    AKS II Mikołów-Górnik II Wesoła5-1
11 03.11.2012 15:00    KS Hetman 22 Katowice-AKS II Mikołów2-1
12 30.04.2013 18:00    Strażak Mikołów-AKS II Mikołów3-1
13 13.04.2013 12:30    Sparta Kat.-AKS II Mikołów3-0
14 21.04.2013 11:00    AKS II Mikołów-Pogoń R.Śl.3-0
15 27.04.2013 16:00    Śląsk Świętochłowice-AKS II Mikołów4-2
16 05.05.2013 11:00    AKS II Mikołów-Górnik MK2-1
17 11.05.2013 16:00    MKS II Siemianowice-AKS II Mikołów3-0
19 26.05.2013 11:00    Urania II R.Śl.-AKS II Mikołów1-0
20 02.06.2013 11:00    AKS II Mikołów-Naprzód Lipiny2-1
21 09.06.2013 11:00    Górnik II Wesoła-AKS II Mikołów0-1
22 16.06.2013 11:00    AKS II Mikołów-KS Hetman 22 Katowice2-2



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS Źródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.Śl.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS Źródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.Śl.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS Źródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.Śl.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00