GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Klasa A 2012/2013
Terminarz Naprzód Lipiny iCal export

K Data Czas Wynik
1 26.08.2012 11:00    Śląsk Świętochłowice-Naprzód Lipiny2-2
2 01.09.2012 16:30    Naprzód Lipiny-Górnik MK4-1
3 09.09.2012 12:00    MKS II Siemianowice-Naprzód Lipiny1-4
5 23.09.2012 13:00    Urania II R.Śl.-Naprzód Lipiny3-1
6 29.09.2012 15:30    Strażak Mikołów-Naprzód Lipiny3-0
7 06.10.2012 16:00    Naprzód Lipiny-Górnik II Wesoła1-3
8 13.10.2010 16:00    KS Hetman 22 Katowice-Naprzód Lipiny3-0
9 20.10.2012 16:00    Naprzód Lipiny-AKS II Mikołów4-2
10 28.10.2012 11:00    Sparta Kat.-Naprzód Lipiny1-4
11 03.11.2012 14:00    Naprzód Lipiny-Pogoń R.Śl.5-2
12 01.05.2013 16:00    Naprzód Lipiny-Śląsk Świętochłowice0-2
13 14.04.2013 11:00    Górnik MK-Naprzód Lipiny2-1
14 20.04.2013 16:00    Naprzód Lipiny-MKS II Siemianowice2-0
16 04.05.2013 16:00    Naprzód Lipiny-Urania II R.Śl.4-2
17 11.05.2013 16:00    Naprzód Lipiny-Strażak Mikołów0-1
18 19.05.2013 11:00    Górnik II Wesoła-Naprzód Lipiny6-0
19 25.05.2013 16:00    Naprzód Lipiny-KS Hetman 22 Katowice1-0
20 02.06.2013 11:00    AKS II Mikołów-Naprzód Lipiny2-1
21 09.06.2013 11:00    Naprzód Lipiny-Sparta Kat.3-4
22 16.06.2013 11:00    Pogoń R.Śl.-Naprzód Lipiny2-1



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS Źródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.Śl.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS Źródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.Śl.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS Źródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.Śl.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00