GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Klasa A 2012/2013
Terminarz Górnik MK iCal export

K Data Czas Wynik
1 25.08.2012 11:00    Górnik MK-Urania II R.Śl.1-0
2 01.09.2012 16:30    Naprzód Lipiny-Górnik MK4-1
3 09.09.2012 11:00    Górnik MK-Górnik II Wesoła2-0
4 15.09.2012 17:00    KS Hetman 22 Katowice-Górnik MK0-3
5 23.09.2012 11:00    Górnik MK-AKS II Mikołów2-0
6 29.09.2012 13:30    Sparta Kat.-Górnik MK3-1
7 07.10.2012 11:00    Górnik MK-Pogoń R.Śl.4-1
8 13.10.2010 16:00    Śląsk Świętochłowice-Górnik MK2-1
9 21.10.2012 11:00    Górnik MK-Strażak Mikołów2-2
10 28.10.2012 11:00    Górnik MK-MKS II Siemianowice1-0
12 30.04.2013 18:00    Urania II R.Śl.-Górnik MK1-0
13 14.04.2013 11:00    Górnik MK-Naprzód Lipiny2-1
14 21.04.2013 11:00    Górnik II Wesoła-Górnik MK1-0
15 28.04.2013 11:00    Górnik MK-KS Hetman 22 Katowice1-0
16 05.05.2013 11:00    AKS II Mikołów-Górnik MK2-1
17 12.05.2013 11:00    Górnik MK-Sparta Kat.0-3
18 18.05.2013 15:00    Pogoń R.Śl.-Górnik MK3-0
19 26.05.2013 11:00    Górnik MK-Śląsk Świętochłowice0-1
20 01.06.2013 16:00    Strażak Mikołów-Górnik MK1-0
21 09.06.2013 11:00    MKS II Siemianowice-Górnik MK1-2



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS Źródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.Śl.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS Źródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.Śl.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS Źródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.Śl.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00