GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
Klasa A 2012/2013
Terminarz Górnik MK iCal export

K Data Czas Wynik
1 25.08.2012 11:00    Górnik MK-Urania II R.¦l.1-0
2 01.09.2012 16:30    Naprzód Lipiny-Górnik MK4-1
3 09.09.2012 11:00    Górnik MK-Górnik II Wesoła2-0
4 15.09.2012 17:00    KS Hetman 22 Katowice-Górnik MK0-3
5 23.09.2012 11:00    Górnik MK-AKS II Mikołów2-0
6 29.09.2012 13:30    Sparta Kat.-Górnik MK3-1
7 07.10.2012 11:00    Górnik MK-Pogoń R.¦l.4-1
8 13.10.2010 16:00    ¦l±sk ¦więtochłowice-Górnik MK2-1
9 21.10.2012 11:00    Górnik MK-Strażak Mikołów2-2
10 28.10.2012 11:00    Górnik MK-MKS II Siemianowice1-0
12 30.04.2013 18:00    Urania II R.¦l.-Górnik MK1-0
13 14.04.2013 11:00    Górnik MK-Naprzód Lipiny2-1
14 21.04.2013 11:00    Górnik II Wesoła-Górnik MK1-0
15 28.04.2013 11:00    Górnik MK-KS Hetman 22 Katowice1-0
16 05.05.2013 11:00    AKS II Mikołów-Górnik MK2-1
17 12.05.2013 11:00    Górnik MK-Sparta Kat.0-3
18 18.05.2013 15:00    Pogoń R.¦l.-Górnik MK3-0
19 26.05.2013 11:00    Górnik MK-¦l±sk ¦więtochłowice0-1
20 01.06.2013 16:00    Strażak Mikołów-Górnik MK1-0
21 09.06.2013 11:00    MKS II Siemianowice-Górnik MK1-2



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Szczakowianka421:112
LKS Tęcza412:212
Wawel Wirek411:49
LKS Niwy49:59
5 Urania R.¦l.414:79
Górnik MK414:77
Naprzód Lipiny35:66
Sparta Kat.410:56
Wojkowice27:36
10 Podlesianka K.36:46
11 AKS Niwka48:56
12 Cyklon Rog.47:35
13 MKS Siem-ce47:113
14 Pogoń Imielin36:63
15 Zagłębie II25:33
16 Orzeł Mokre46:163
17 LKS ¬ródło33:52
18 Górnik Piaski34:100
  MF/AP
Szczakowianka730:221
LKS Tęcza717:1015
Cyklon Rog.714:514
Wojkowice716:1014
Podlesianka K.715:814
Sparta Kat.715:1212
LKS Niwy714:1112
Górnik MK718:1610
9 Urania R.¦l.717:1510
10 AKS Niwka712:910
11 Naprzód Lipiny712:1810
12 Wawel Wirek711:149
13 Pogoń Imielin713:119
14 Zagłębie II718:189
15 MKS Siem-ce714:186
16 LKS ¬ródło78:163
17 Orzeł Mokre77:303
18 Górnik Piaski77:350
  MF/AP
Szczakowianka39:19
Cyklon Rog.37:29
Podlesianka K.49:48
Wojkowice59:78
Sparta Kat.35:76
Zagłębie II513:156
Pogoń Imielin47:56
Naprzód Lipiny47:124
AKS Niwka34:44
10 MKS Siem-ce37:73
11 LKS Niwy35:63
12 Górnik MK34:93
13 LKS Tęcza35:83
14 LKS ¬ródło45:111
15 Urania R.¦l.33:81
16 Górnik Piaski43:250
17 Wawel Wirek30:100
18 Orzeł Mokre31:140