GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Klasa A 2012/2013
Terminarz Śląsk Świętochłowice iCal export

K Data Czas Wynik
1 26.08.2012 11:00    Śląsk Świętochłowice-Naprzód Lipiny2-2
2 02.09.2012 11:00    Górnik II Wesoła-Śląsk Świętochłowice0-1
3 08.09.2012 17:00    Śląsk Świętochłowice-KS Hetman 22 Katowice3-0
4 16.09.2012 11:00    AKS II Mikołów-Śląsk Świętochłowice0-3
5 22.09.2012 17:00    Śląsk Świętochłowice-Sparta Kat.0-1
6 29.09.2012 15:00    Pogoń R.Śl.-Śląsk Świętochłowice1-5
7 06.10.2012 16:00    Śląsk Świętochłowice-Strażak Mikołów3-0
8 13.10.2010 16:00    Śląsk Świętochłowice-Górnik MK2-1
9 21.10.2012 11:00    MKS II Siemianowice-Śląsk Świętochłowice1-1
11 04.11.2012 11:00    Urania II R.Śl.-Śląsk Świętochłowice5-2
12 01.05.2013 16:00    Naprzód Lipiny-Śląsk Świętochłowice0-2
13 29.05.2013 18:00    Śląsk Świętochłowice-Górnik II Wesoła-
14 20.04.2013 16:00    KS Hetman 22 Katowice-Śląsk Świętochłowice2-1
15 27.04.2013 16:00    Śląsk Świętochłowice-AKS II Mikołów4-2
16 04.05.2013 14:30    Sparta Kat.-Śląsk Świętochłowice1-2
17 11.05.2013 17:00    Śląsk Świętochłowice-Pogoń R.Śl.4-0
18 18.05.2013 16:00    Strażak Mikołów-Śląsk Świętochłowice0-3
19 26.05.2013 11:00    Górnik MK-Śląsk Świętochłowice0-1
20 01.06.2013 17:00    Śląsk Świętochłowice-MKS II Siemianowice1-1
22 16.06.2013 11:00    Śląsk Świętochłowice-Urania II R.Śl.4-1



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS Źródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.Śl.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS Źródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.Śl.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS Źródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.Śl.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00