GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Klasa A 2012/2013
Terminarz Górnik II Wesoła iCal export

K Data Czas Wynik
1 26.08.2012 11:00    Pogoń R.Śl.-Górnik II Wesoła1-5
2 02.09.2012 11:00    Górnik II Wesoła-Śląsk Świętochłowice0-1
3 09.09.2012 11:00    Górnik MK-Górnik II Wesoła2-0
4 16.09.2012 11:00    Górnik II Wesoła-MKS II Siemianowice3-1
6 30.09.2012 11:00    Górnik II Wesoła-Urania II R.Śl.4-2
7 06.10.2012 16:00    Naprzód Lipiny-Górnik II Wesoła1-3
8 13.10.2010 15:00    Strażak Mikołów-Górnik II Wesoła5-1
9 21.10.2012 11:00    Górnik II Wesoła-KS Hetman 22 Katowice3-0
10 28.10.2012 11:00    AKS II Mikołów-Górnik II Wesoła5-1
11 04.11.2012 11:00    Górnik II Wesoła-Sparta Kat.1-1
12 30.04.2013 18:00    Górnik II Wesoła-Pogoń R.Śl.1-1
13 29.05.2013 18:00    Śląsk Świętochłowice-Górnik II Wesoła-
14 21.04.2013 11:00    Górnik II Wesoła-Górnik MK1-0
15 28.04.2013 11:00    MKS II Siemianowice-Górnik II Wesoła0-1
17 12.05.2013 11:00    Urania II R.Śl.-Górnik II Wesoła2-0
18 19.05.2013 11:00    Górnik II Wesoła-Naprzód Lipiny6-0
19 26.05.2013 11:00    Górnik II Wesoła-Strażak Mikołów0-1
20 01.06.2013 17:00    KS Hetman 22 Katowice-Górnik II Wesoła3-2
21 09.06.2013 11:00    Górnik II Wesoła-AKS II Mikołów0-1
22 16.06.2013 11:00    Sparta Kat.-Górnik II Wesoła1-2



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS Źródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.Śl.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS Źródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.Śl.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS Źródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.Śl.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00