GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
Klasa A 2012/2013
Terminarz Górnik II Wesoła iCal export

K Data Czas Wynik
1 26.08.2012 11:00    Pogoń R.¦l.-Górnik II Wesoła1-5
2 02.09.2012 11:00    Górnik II Wesoła-¦l±sk ¦więtochłowice0-1
3 09.09.2012 11:00    Górnik MK-Górnik II Wesoła2-0
4 16.09.2012 11:00    Górnik II Wesoła-MKS II Siemianowice3-1
6 30.09.2012 11:00    Górnik II Wesoła-Urania II R.¦l.4-2
7 06.10.2012 16:00    Naprzód Lipiny-Górnik II Wesoła1-3
8 13.10.2010 15:00    Strażak Mikołów-Górnik II Wesoła5-1
9 21.10.2012 11:00    Górnik II Wesoła-KS Hetman 22 Katowice3-0
10 28.10.2012 11:00    AKS II Mikołów-Górnik II Wesoła5-1
11 04.11.2012 11:00    Górnik II Wesoła-Sparta Kat.1-1
12 30.04.2013 18:00    Górnik II Wesoła-Pogoń R.¦l.1-1
13 29.05.2013 18:00    ¦l±sk ¦więtochłowice-Górnik II Wesoła-
14 21.04.2013 11:00    Górnik II Wesoła-Górnik MK1-0
15 28.04.2013 11:00    MKS II Siemianowice-Górnik II Wesoła0-1
17 12.05.2013 11:00    Urania II R.¦l.-Górnik II Wesoła2-0
18 19.05.2013 11:00    Górnik II Wesoła-Naprzód Lipiny6-0
19 26.05.2013 11:00    Górnik II Wesoła-Strażak Mikołów0-1
20 01.06.2013 17:00    KS Hetman 22 Katowice-Górnik II Wesoła3-2
21 09.06.2013 11:00    Górnik II Wesoła-AKS II Mikołów0-1
22 16.06.2013 11:00    Sparta Kat.-Górnik II Wesoła1-2



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Szczakowianka949:724
LKS Tęcza925:823
LKS Niwy927:1121
Podlesianka K.822:519
5 Urania R.¦l.925:1818
AKS Niwka925:1017
Sparta Kat.928:1216
Wojkowice721:1216
Cyklon Rog.919:814
10 Górnik MK922:1913
11 Wawel Wirek914:1313
12 Pogoń Imielin812:1113
13 Zagłębie II718:1112
14 Naprzód Lipiny811:2010
15 MKS Siem-ce916:1910
16 LKS ¬ródło817:188
17 Orzeł Mokre912:393
18 Górnik Piaski86:350
  MF/AP
Szczakowianka1776:1446
Wojkowice1747:2236
Podlesianka K.1745:1535
LKS Tęcza1737:2235
Cyklon Rog.1744:1933
LKS Niwy1747:2633
Sparta Kat.1736:2825
Wawel Wirek1723:2724
Zagłębie II1739:4224
10 Urania R.¦l.1737:5622
11 MKS Siem-ce1733:3622
12 Pogoń Imielin1730:4422
13 AKS Niwka1733:2721
14 Górnik MK1733:3920
15 Naprzód Lipiny1725:4018
16 LKS ¬ródło1730:3617
17 Orzeł Mokre1717:734
18 Górnik Piaski1713:793
  MF/AP
Szczakowianka827:722
Wojkowice1026:1020
Cyklon Rog.825:1119
Podlesianka K.923:1016
LKS Niwy820:1512
MKS Siem-ce817:1712
LKS Tęcza812:1412
Zagłębie II1021:3112
Wawel Wirek89:1411
10 Sparta Kat.88:169
11 Pogoń Imielin918:339
12 LKS ¬ródło913:189
13 Naprzód Lipiny914:208
14 Górnik MK811:207
15 Urania R.¦l.812:384
16 AKS Niwka88:174
17 Górnik Piaski97:443
18 Orzeł Mokre85:341