GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Tabela
Liga Okręgowa 2013/2014
Terminarz iCal export

K Data Czas Wynik
1 10.08.2013 11:00    Urania R.Śl.-LKS Dąb3-2
1 10.08.2013 17:00    MKS Lędziny-Unia Bieruń6-0
1 10.08.2013 17:00    LKS Bełk-ROW II0-0
1 10.08.2013 17:00    LKS Ogrodnik-Rymer Rybnik0-0
1 10.08.2013 17:00    Naprzód R.-Jedność J.1-1
1 10.08.2013 17:00    Piast Bieruń-GKS II Tychy0-2
1 10.08.2013 17:00    Strażak Mikołów-Sokół Wola0-0
1 11.08.2013 17:00    Studzionka-Sokół Orzesze5-3
2 14.08.2013 18:00    Unia Bieruń-Sokół Wola3-4
2 14.08.2013 18:00    Strażak Mikołów-GKS II Tychy0-1
2 14.08.2013 18:00    LKS Dąb-Piast Bieruń1-3
2 14.08.2013 18:00    Sokół Orzesze-Urania R.Śl.2-1
2 14.08.2013 18:00    Jedność J.-Studzionka3-1
2 14.08.2013 18:00    Rymer Rybnik-Naprzód R.2-1
2 14.08.2013 18:00    ROW II-LKS Ogrodnik3-0
2 14.08.2013 18:00    MKS Lędziny-LKS Bełk1-0
3 17.08.2013 11:00    Urania R.Śl.-Jedność J.3-2
3 17.08.2013 17:00    LKS Ogrodnik-MKS Lędziny1-1
3 17.08.2013 17:00    Naprzód R.-ROW II1-1
3 17.08.2013 17:00    Piast Bieruń-Sokół Orzesze2-2
3 17.08.2013 17:00    Strażak Mikołów-LKS Dąb4-2
3 17.08.2013 17:00    Sokół Wola-GKS II Tychy2-1
3 18.08.2013 17:00    LKS Bełk-Unia Bieruń4-1
3 18.08.2013 17:00    Studzionka-Rymer Rybnik2-2
4 24.08.2013 17:00    Unia Bieruń-GKS II Tychy1-2
4 24.08.2013 17:00    LKS Dąb-Sokół Wola4-2
4 24.08.2013 17:00    Sokół Orzesze-Strażak Mikołów1-2
4 24.08.2013 17:00    Jedność J.-Piast Bieruń0-0
4 24.08.2013 17:00    Rymer Rybnik-Urania R.Śl.3-4
4 24.08.2013 17:00    ROW II-Studzionka6-1
4 24.08.2013 17:00    MKS Lędziny-Naprzód R.5-1
4 24.08.2013 17:00    LKS Bełk-LKS Ogrodnik5-0
5 31.08.2013 11:00    Urania R.Śl.-ROW II4-4
5 31.08.2013 17:00    LKS Ogrodnik-Unia Bieruń5-2
5 31.08.2013 17:00    LKS Bełk-Naprzód R.5-3
5 31.08.2013 17:00    Piast Bieruń-Rymer Rybnik3-0
5 31.08.2013 17:00    Strażak Mikołów-Jedność J.3-2
5 31.08.2013 17:00    Sokół Wola-Sokół Orzesze3-3
5 01.09.2013 17:00    Studzionka-MKS Lędziny2-1
5 01.09.2013 17:00    GKS II Tychy-LKS Dąb2-0
6 07.09.2013 17:00    Unia Bieruń-LKS Dąb1-1
6 07.09.2013 17:00    Sokół Orzesze-GKS II Tychy1-1
6 07.09.2013 17:00    Jedność J.-Sokół Wola1-0
6 07.09.2013 17:00    Rymer Rybnik-Strażak Mikołów2-2
6 07.09.2013 17:00    MKS Lędziny-Urania R.Śl.1-1
6 07.09.2013 17:00    LKS Bełk-Studzionka7-0
6 07.09.2013 17:00    LKS Ogrodnik-Naprzód R.2-1
6 08.09.2013 17:00    ROW II-Piast Bieruń1-1
7 14.09.2013 11:00    Urania R.Śl.-LKS Bełk1-1
7 14.09.2013 16:30    Naprzód R.-Unia Bieruń1-0
7 14.09.2013 16:30    Piast Bieruń-MKS Lędziny1-1
7 14.09.2013 16:30    Strażak Mikołów-ROW II2-5
7 14.09.2013 16:30    Sokół Wola-Rymer Rybnik1-4
7 14.09.2013 16:30    LKS Dąb-Sokół Orzesze5-3
7 15.09.2013 16:30    Studzionka-LKS Ogrodnik2-2
7 15.09.2013 16:30    GKS II Tychy-Jedność J.0-3
8 21.09.2013 16:30    Unia Bieruń-Sokół Orzesze3-1
8 21.09.2013 16:30    Jedność J.-LKS Dąb6-1
8 21.09.2013 16:30    Rymer Rybnik-GKS II Tychy3-3
8 21.09.2013 16:30    MKS Lędziny-Strażak Mikołów4-0
8 21.09.2013 16:30    LKS Bełk-Piast Bieruń2-1
8 21.09.2013 16:30    LKS Ogrodnik-Urania R.Śl.1-0
8 21.09.2013 16:30    Naprzód R.-Studzionka1-0
8 22.09.2013 16:30    ROW II-Sokół Wola4-0
9 28.09.2013 11:00    Urania R.Śl.-Naprzód R.2-0
9 28.09.2013 16:00    Piast Bieruń-LKS Ogrodnik2-3
9 28.09.2013 16:00    Strażak Mikołów-LKS Bełk0-2
9 28.09.2013 16:00    Sokół Wola-MKS Lędziny0-3
9 28.09.2013 16:00    LKS Dąb-Rymer Rybnik2-1
9 28.09.2013 16:00    Sokół Orzesze-Jedność J.0-2
9 29.09.2013 16:00    Studzionka-Unia Bieruń1-3
9 29.09.2013 16:00    GKS II Tychy-ROW II0-3
10 05.10.2013 16:00    Unia Bieruń-Jedność J.1-9
10 05.10.2013 16:00    Rymer Rybnik-Sokół Orzesze6-0
10 05.10.2013 16:00    MKS Lędziny-GKS II Tychy5-0
10 05.10.2013 16:00    LKS Bełk-Sokół Wola3-1
10 05.10.2013 16:00    LKS Ogrodnik-Strażak Mikołów0-0
10 05.10.2013 16:00    Naprzód R.-Piast Bieruń1-1
10 06.10.2013 15:30    Studzionka-Urania R.Śl.2-1
10 06.10.2013 16:00    ROW II-LKS Dąb2-0
11 12.10.2013 10:00    Urania R.Śl.-Unia Bieruń7-0
11 12.10.2013 15:30    Piast Bieruń-Studzionka1-2
11 12.10.2013 15:30    Strażak Mikołów-Naprzód R.3-1
11 12.10.2013 15:30    Sokół Wola-LKS Ogrodnik1-2
11 12.10.2013 15:30    LKS Dąb-MKS Lędziny0-4
11 12.10.2013 15:30    Sokół Orzesze-ROW II3-3
11 12.10.2013 15:30    Jedność J.-Rymer Rybnik3-2
11 13.10.2013 15:30    GKS II Tychy-LKS Bełk0-5
12 19.10.2013 11:00    Urania R.Śl.-Piast Bieruń0-0
12 19.10.2013 15:30    Unia Bieruń-Rymer Rybnik1-2
12 19.10.2013 15:30    MKS Lędziny-Sokół Orzesze2-1
12 19.10.2013 15:30    LKS Bełk-LKS Dąb7-1
12 19.10.2013 15:30    LKS Ogrodnik-GKS II Tychy1-5
12 19.10.2013 15:30    Naprzód R.-Sokół Wola2-0
12 20.10.2013 15:30    ROW II-Jedność J.2-1
12 20.10.2013 15:30    Studzionka-Strażak Mikołów1-0
13 26.10.2013 13:00    Strażak Mikołów-Urania R.Śl.0-6
13 26.10.2013 15:00    Piast Bieruń-Unia Bieruń7-0
13 26.10.2013 15:00    Sokół Wola-Studzionka1-3
13 26.10.2013 15:00    LKS Dąb-LKS Ogrodnik0-2
13 26.10.2013 15:00    Sokół Orzesze-LKS Bełk1-4
13 26.10.2013 15:00    Jedność J.-MKS Lędziny0-2
13 26.10.2013 15:00    Rymer Rybnik-ROW II4-2
13 27.10.2013 14:00    GKS II Tychy-Naprzód R.4-0
14 02.11.2013 11:00    Urania R.Śl.-Sokół Wola5-0
14 02.11.2013 13:30    Unia Bieruń-ROW II0-4
14 02.11.2013 13:30    MKS Lędziny-Rymer Rybnik1-0
14 02.11.2013 13:30    LKS Bełk-Jedność J.8-2
14 02.11.2013 13:30    LKS Ogrodnik-Sokół Orzesze1-1
14 02.11.2013 13:30    Naprzód R.-LKS Dąb0-1
14 02.11.2013 13:30    Piast Bieruń-Strażak Mikołów4-0
14 03.11.2013 13:30    Studzionka-GKS II Tychy2-5
15 09.11.2013 13:30    Strażak Mikołów-Unia Bieruń1-3
15 09.11.2013 13:30    Sokół Wola-Piast Bieruń1-1
15 09.11.2013 13:30    LKS Dąb-Studzionka4-1
15 09.11.2013 13:30    Sokół Orzesze-Naprzód R.7-0
15 09.11.2013 13:30    Jedność J.-LKS Ogrodnik5-1
15 09.11.2013 13:30    Rymer Rybnik-LKS Bełk0-6
15 10.11.2013 13:00    GKS II Tychy-Urania R.Śl.1-2
15 10.11.2013 13:30    ROW II-MKS Lędziny2-2
16 16.11.2013 11:00    Rymer Rybnik-LKS Ogrodnik2-0
16 16.11.2013 13:00    LKS Dąb-Urania R.Śl.1-1
16 16.11.2013 13:00    Unia Bieruń-MKS Lędziny0-7
16 16.11.2013 13:00    Jedność J.-Naprzód R.5-1
16 16.11.2013 13:00    Sokół Orzesze-Studzionka3-0
16 16.11.2013 13:00    Sokół Wola-Strażak Mikołów4-2
16 17.11.2013 13:00    ROW II-LKS Bełk2-1
16 17.11.2013 13:00    GKS II Tychy-Piast Bieruń3-1
17 22.03.2014 11:00    Urania R.Śl.-Sokół Orzesze4-0
17 22.03.2014 15:00    Sokół Wola-Unia Bieruń3-1
17 22.03.2014 15:00    GKS II Tychy-Strażak Mikołów0-0
17 22.03.2014 15:00    Piast Bieruń-LKS Dąb0-2
17 22.03.2014 15:00    LKS Ogrodnik-ROW II0-3
17 22.03.2014 15:00    LKS Bełk-MKS Lędziny2-2
17 23.03.2014 15:00    Studzionka-Jedność J.3-3
17 23.03.2014 15:00    Naprzód R.-Rymer Rybnik0-3
18 29.03.2014 15:00    Jedność J.-Urania R.Śl.4-3
18 29.03.2014 15:00    MKS Lędziny-LKS Ogrodnik2-0
18 29.03.2014 15:00    ROW II-Naprzód R.4-0
18 29.03.2014 15:00    Sokół Orzesze-Piast Bieruń2-4
18 29.03.2014 15:00    LKS Dąb-Strażak Mikołów3-1
18 29.03.2014 15:00    GKS II Tychy-Sokół Wola1-2
18 29.03.2014 15:00    Unia Bieruń-LKS Bełk0-4
18 29.03.2014 15:00    Rymer Rybnik-Studzionka4-0
19 05.04.2014 11:00    Urania R.Śl.-Rymer Rybnik6-1
19 05.04.2014 16:00    Sokół Wola-LKS Dąb1-2
19 05.04.2014 16:00    Strażak Mikołów-Sokół Orzesze3-1
19 05.04.2014 16:00    Piast Bieruń-Jedność J.6-2
19 05.04.2014 16:00    Naprzód R.-MKS Lędziny0-6
19 05.04.2014 16:00    LKS Ogrodnik-LKS Bełk1-7
19 06.04.2014 11:00    GKS II Tychy-Unia Bieruń4-0
19 06.04.2014 16:00    Studzionka-ROW II1-7
20 12.04.2014 11:00    Sokół Orzesze-Sokół Wola1-0
20 12.04.2014 16:00    ROW II-Urania R.Śl.5-0
20 12.04.2014 16:00    Unia Bieruń-LKS Ogrodnik0-1
20 12.04.2014 16:00    Rymer Rybnik-Piast Bieruń1-0
20 12.04.2014 16:00    Jedność J.-Strażak Mikołów2-0
20 12.04.2014 16:00    MKS Lędziny-Studzionka2-0
20 12.04.2014 16:00    LKS Dąb-GKS II Tychy3-1
20 13.04.2014 16:00    Naprzód R.-LKS Bełk1-9
21 19.04.2014 11:00    GKS II Tychy-Sokół Orzesze7-1
21 19.04.2014 11:00    Urania R.Śl.-MKS Lędziny1-6
21 19.04.2014 13:00    LKS Dąb-Unia Bieruń1-1
21 19.04.2014 13:00    Sokół Wola-Jedność J.1-1
21 19.04.2014 13:00    Strażak Mikołów-Rymer Rybnik3-1
21 19.04.2014 13:00    Studzionka-LKS Bełk1-3
21 19.04.2014 13:00    Naprzód R.-LKS Ogrodnik0-2
21 19.04.2014 13:00    Piast Bieruń-ROW II1-3
22 26.04.2014 16:00    LKS Bełk-Urania R.Śl.5-0
22 26.04.2014 16:00    Unia Bieruń-Naprzód R.3-0
22 26.04.2014 16:00    MKS Lędziny-Piast Bieruń0-2
22 26.04.2014 16:00    ROW II-Strażak Mikołów3-1
22 26.04.2014 16:00    Rymer Rybnik-Sokół Wola2-1
22 26.04.2014 16:00    Sokół Orzesze-LKS Dąb2-1
22 26.04.2014 16:00    LKS Ogrodnik-Studzionka4-0
22 26.04.2014 16:00    Jedność J.-GKS II Tychy1-4
23 29.04.2014 17:00    Sokół Orzesze-Unia Bieruń1-3
23 29.04.2014 17:00    LKS Dąb-Jedność J.1-1
23 29.04.2014 17:00    Strażak Mikołów-MKS Lędziny0-3
23 29.04.2014 17:00    Piast Bieruń-LKS Bełk3-0
23 29.04.2014 17:00    Urania R.Śl.-LKS Ogrodnik0-1
23 29.04.2014 17:00    Sokół Wola-ROW II0-5
23 30.04.2014 17:00    GKS II Tychy-Rymer Rybnik3-0
23 30.04.2014 17:00    Studzionka-Naprzód R.2-3
24 03.05.2014 17:00    LKS Ogrodnik-Piast Bieruń1-0
24 03.05.2014 17:00    LKS Bełk-Strażak Mikołów3-0
24 03.05.2014 17:00    MKS Lędziny-Sokół Wola6-0
24 03.05.2014 17:00    Rymer Rybnik-LKS Dąb1-1
24 03.05.2014 17:00    Jedność J.-Sokół Orzesze1-3
24 03.05.2014 17:00    Unia Bieruń-Studzionka6-2
24 04.05.2014 11:00    ROW II-GKS II Tychy0-0
24 04.05.2014 17:00    Naprzód R.-Urania R.Śl.2-2
25 10.05.2014 11:00    Urania R.Śl.-Studzionka4-0
25 10.05.2014 16:00    Strażak Mikołów-LKS Ogrodnik2-2
25 10.05.2014 17:00    Jedność J.-Unia Bieruń1-2
25 10.05.2014 17:00    Sokół Orzesze-Rymer Rybnik1-3
25 10.05.2014 17:00    Sokół Wola-LKS Bełk1-7
25 10.05.2014 17:00    Piast Bieruń-Naprzód R.9-0
25 10.05.2014 17:00    LKS Dąb-ROW II1-2
25 11.05.2014 11:00    GKS II Tychy-MKS Lędziny0-4
26 17.05.2014 17:00    Unia Bieruń-Urania R.Śl.0-0
26 17.05.2014 17:00    LKS Ogrodnik-Sokół Wola0-1
26 17.05.2014 17:00    MKS Lędziny-LKS Dąb6-2
26 17.05.2014 17:00    ROW II-Sokół Orzesze1-1
26 17.05.2014 17:00    Rymer Rybnik-Jedność J.4-1
26 17.05.2014 17:00    LKS Bełk-GKS II Tychy2-0
26 18.05.2014 17:00    Studzionka-Piast Bieruń2-2
26 18.05.2014 17:00    Naprzód R.-Strażak Mikołów2-1
27 24.05.2014 11:00    Rymer Rybnik-Unia Bieruń3-2
27 24.05.2014 16:00    Strażak Mikołów-Studzionka3-2
27 24.05.2014 17:00    Jedność J.-ROW II1-2
27 24.05.2014 17:00    Sokół Wola-Naprzód R.2-1
27 24.05.2014 17:00    GKS II Tychy-LKS Ogrodnik3-1
27 24.05.2014 17:00    LKS Dąb-LKS Bełk0-1
27 24.05.2014 17:00    Sokół Orzesze-MKS Lędziny0-2
27 24.05.2014 17:00    Piast Bieruń-Urania R.Śl.4-2
28 31.05.2014 11:00    Urania R.Śl.-Strażak Mikołów2-2
28 31.05.2014 17:00    Unia Bieruń-Piast Bieruń1-1
28 31.05.2014 17:00    LKS Ogrodnik-LKS Dąb0-3
28 31.05.2014 17:00    LKS Bełk-Sokół Orzesze2-0
28 31.05.2014 17:00    MKS Lędziny-Jedność J.9-1
28 31.05.2014 17:00    Naprzód R.-GKS II Tychy1-3
28 01.06.2014 17:00    Studzionka-Sokół Wola2-2
28 01.06.2014 17:00    ROW II-Rymer Rybnik3-3
29 07.06.2014 11:00    Rymer Rybnik-MKS Lędziny1-1
29 07.06.2014 17:00    Sokół Wola-Urania R.Śl.3-3
29 07.06.2014 17:00    ROW II-Unia Bieruń0-2
29 07.06.2014 17:00    Jedność J.-LKS Bełk1-2
29 07.06.2014 17:00    Sokół Orzesze-LKS Ogrodnik5-0
29 07.06.2014 17:00    LKS Dąb-Naprzód R.3-0
29 07.06.2014 17:00    Strażak Mikołów-Piast Bieruń1-4
29 07.06.2014 17:00    GKS II Tychy-Studzionka3-2
30 14.06.2014 17:00    Unia Bieruń-Strażak Mikołów3-1
30 14.06.2014 17:00    Piast Bieruń-Sokół Wola1-1
30 14.06.2014 17:00    Studzionka-LKS Dąb2-6
30 14.06.2014 17:00    Naprzód R.-Sokół Orzesze0-4
30 14.06.2014 17:00    LKS Ogrodnik-Jedność J.6-2
30 14.06.2014 17:00    LKS Bełk-Rymer Rybnik5-1
30 14.06.2014 17:00    Urania R.Śl.-GKS II Tychy1-3
30 14.06.2014 17:00    MKS Lędziny-ROW II3-4



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
LKS Tęcza925:823
Szczakowianka840:721
LKS Niwy927:1121
4 Urania R.Śl.925:1818
AKS Niwka925:1017
Podlesianka K.719:516
Cyklon Rog.919:814
Wojkowice619:1113
Pogoń Imielin711:813
10 Sparta Kat.826:1113
11 Górnik MK922:1913
12 Wawel Wirek914:1313
13 Zagłębie II718:1112
14 Naprzód Lipiny710:1510
15 MKS Siem-ce813:187
16 LKS Źródło711:175
17 Orzeł Mokre912:393
18 Górnik Piaski74:250
  MF/AP
Szczakowianka1667:1443
LKS Tęcza1637:1935
Wojkowice1645:2133
Podlesianka K.1642:1532
Cyklon Rog.1639:1830
LKS Niwy1637:2430
Zagłębie II1638:3924
8 Urania R.Śl.1637:4722
Sparta Kat.1634:2722
10 Pogoń Imielin1629:4122
11 AKS Niwka1632:2521
12 Wawel Wirek1620:2621
13 Górnik MK1632:3720
14 MKS Siem-ce1630:3519
15 Naprzód Lipiny1624:3518
16 LKS Źródło1624:3514
17 Orzeł Mokre1616:674
18 Górnik Piaski1611:693
  MF/AP
Szczakowianka827:722
Wojkowice1026:1020
Cyklon Rog.720:1016
Podlesianka K.923:1016
LKS Tęcza712:1112
MKS Siem-ce817:1712
Zagłębie II920:2812
LKS Niwy710:139
Pogoń Imielin918:339
10 Sparta Kat.88:169
11 LKS Źródło913:189
12 Wawel Wirek76:138
13 Naprzód Lipiny914:208
14 Górnik MK710:187
15 Urania R.Śl.712:294
16 AKS Niwka77:154
17 Górnik Piaski97:443
18 Orzeł Mokre74:281