GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Liga Okręgowa 2013/2014
Terminarz Urania R.Śl. iCal export

K Data Czas Wynik
1 10.08.2013 11:00    Urania R.Śl.-LKS Dąb3-2
2 14.08.2013 18:00    Sokół Orzesze-Urania R.Śl.2-1
3 17.08.2013 11:00    Urania R.Śl.-Jedność J.3-2
4 24.08.2013 17:00    Rymer Rybnik-Urania R.Śl.3-4
5 31.08.2013 11:00    Urania R.Śl.-ROW II4-4
6 07.09.2013 17:00    MKS Lędziny-Urania R.Śl.1-1
7 14.09.2013 11:00    Urania R.Śl.-LKS Bełk1-1
8 21.09.2013 16:30    LKS Ogrodnik-Urania R.Śl.1-0
9 28.09.2013 11:00    Urania R.Śl.-Naprzód R.2-0
10 06.10.2013 15:30    Studzionka-Urania R.Śl.2-1
11 12.10.2013 10:00    Urania R.Śl.-Unia Bieruń7-0
12 19.10.2013 11:00    Urania R.Śl.-Piast Bieruń0-0
13 26.10.2013 13:00    Strażak Mikołów-Urania R.Śl.0-6
14 02.11.2013 11:00    Urania R.Śl.-Sokół Wola5-0
15 10.11.2013 13:00    GKS II Tychy-Urania R.Śl.1-2
16 16.11.2013 13:00    LKS Dąb-Urania R.Śl.1-1
17 22.03.2014 11:00    Urania R.Śl.-Sokół Orzesze4-0
18 29.03.2014 15:00    Jedność J.-Urania R.Śl.4-3
19 05.04.2014 11:00    Urania R.Śl.-Rymer Rybnik6-1
20 12.04.2014 16:00    ROW II-Urania R.Śl.5-0
21 19.04.2014 11:00    Urania R.Śl.-MKS Lędziny1-6
22 26.04.2014 16:00    LKS Bełk-Urania R.Śl.5-0
23 29.04.2014 17:00    Urania R.Śl.-LKS Ogrodnik0-1
24 04.05.2014 17:00    Naprzód R.-Urania R.Śl.2-2
25 10.05.2014 11:00    Urania R.Śl.-Studzionka4-0
26 17.05.2014 17:00    Unia Bieruń-Urania R.Śl.0-0
27 24.05.2014 17:00    Piast Bieruń-Urania R.Śl.4-2
28 31.05.2014 11:00    Urania R.Śl.-Strażak Mikołów2-2
29 07.06.2014 17:00    Sokół Wola-Urania R.Śl.3-3
30 14.06.2014 17:00    Urania R.Śl.-GKS II Tychy1-3



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
LKS Niwy723:818
LKS Tęcza618:516
Szczakowianka631:615
4 Urania R.Śl.719:1613
Górnik MK618:913
AKS Niwka720:1013
Podlesianka K.516:512
Wawel Wirek713:1112
Pogoń Imielin610:712
10 Zagłębie II511:89
11 Cyklon Rog.610:48
12 Naprzód Lipiny57:107
13 Sparta Kat.613:97
14 Wojkowice48:77
15 MKS Siem-ce611:164
16 Orzeł Mokre710:273
17 LKS Źródło65:162
18 Górnik Piaski54:210
  MF/AP
Szczakowianka1253:933
LKS Tęcza1126:1425
Cyklon Rog.1229:1224
Wojkowice1232:1524
Podlesianka K.1230:1424
LKS Niwy1228:2021
Pogoń Imielin1223:2321
Górnik MK1227:2120
AKS Niwka1226:1817
10 Wawel Wirek1218:2416
11 Sparta Kat.1120:1816
12 Zagłębie II1229:3316
13 Urania R.Śl.1224:3414
14 Naprzód Lipiny1219:2614
15 MKS Siem-ce1224:3110
16 LKS Źródło1215:297
17 Orzeł Mokre1212:434
18 Górnik Piaski127:580
  MF/AP
Szczakowianka622:318
Wojkowice824:817
Cyklon Rog.619:816
Podlesianka K.714:912
Pogoń Imielin613:169
Sparta Kat.57:99
LKS Tęcza58:99
Zagłębie II718:257
Górnik MK69:127
10 Naprzód Lipiny712:167
11 MKS Siem-ce613:156
12 LKS Źródło610:135
13 AKS Niwka56:84
14 Wawel Wirek55:134
15 LKS Niwy55:123
16 Urania R.Śl.55:181
17 Orzeł Mokre52:161
18 Górnik Piaski73:370