GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
Liga Okręgowa 2013/2014
Terminarz Urania R.Śl. iCal export

K Data Czas Wynik
1 10.08.2013 11:00    Urania R.Śl.-LKS Dąb3-2
2 14.08.2013 18:00    Sokół Orzesze-Urania R.Śl.2-1
3 17.08.2013 11:00    Urania R.Śl.-Jedność J.3-2
4 24.08.2013 17:00    Rymer Rybnik-Urania R.Śl.3-4
5 31.08.2013 11:00    Urania R.Śl.-ROW II4-4
6 07.09.2013 17:00    MKS Lędziny-Urania R.Śl.1-1
7 14.09.2013 11:00    Urania R.Śl.-LKS Bełk1-1
8 21.09.2013 16:30    LKS Ogrodnik-Urania R.Śl.1-0
9 28.09.2013 11:00    Urania R.Śl.-Naprzód R.2-0
10 06.10.2013 15:30    Studzionka-Urania R.Śl.2-1
11 12.10.2013 10:00    Urania R.Śl.-Unia Bieruń7-0
12 19.10.2013 11:00    Urania R.Śl.-Piast Bieruń0-0
13 26.10.2013 13:00    Strażak Mikołów-Urania R.Śl.0-6
14 02.11.2013 11:00    Urania R.Śl.-Sokół Wola5-0
15 10.11.2013 13:00    GKS II Tychy-Urania R.Śl.1-2
16 16.11.2013 13:00    LKS Dąb-Urania R.Śl.1-1
17 22.03.2014 11:00    Urania R.Śl.-Sokół Orzesze4-0
18 29.03.2014 15:00    Jedność J.-Urania R.Śl.4-3
19 05.04.2014 11:00    Urania R.Śl.-Rymer Rybnik6-1
20 12.04.2014 16:00    ROW II-Urania R.Śl.5-0
21 19.04.2014 11:00    Urania R.Śl.-MKS Lędziny1-6
22 26.04.2014 16:00    LKS Bełk-Urania R.Śl.5-0
23 29.04.2014 17:00    Urania R.Śl.-LKS Ogrodnik0-1
24 04.05.2014 17:00    Naprzód R.-Urania R.Śl.2-2
25 10.05.2014 11:00    Urania R.Śl.-Studzionka4-0
26 17.05.2014 17:00    Unia Bieruń-Urania R.Śl.0-0
27 24.05.2014 17:00    Piast Bieruń-Urania R.Śl.4-2
28 31.05.2014 11:00    Urania R.Śl.-Strażak Mikołów2-2
29 07.06.2014 17:00    Sokół Wola-Urania R.Śl.3-3
30 14.06.2014 17:00    Urania R.Śl.-GKS II Tychy1-3



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Szczakowianka421:112
LKS Tęcza412:212
Wawel Wirek411:49
LKS Niwy49:59
5 Urania R.Śl.414:79
Górnik MK414:77
Naprzód Lipiny35:66
Sparta Kat.410:56
Wojkowice27:36
10 Podlesianka K.36:46
11 AKS Niwka48:56
12 Cyklon Rog.47:35
13 MKS Siem-ce47:113
14 Pogoń Imielin36:63
15 Zagłębie II25:33
16 Orzeł Mokre46:163
17 LKS Źródło33:52
18 Górnik Piaski34:100
  MF/AP
Szczakowianka730:221
LKS Tęcza717:1015
Cyklon Rog.714:514
Wojkowice716:1014
Podlesianka K.715:814
Sparta Kat.715:1212
LKS Niwy714:1112
Górnik MK718:1610
9 Urania R.Śl.717:1510
10 AKS Niwka712:910
11 Naprzód Lipiny712:1810
12 Wawel Wirek711:149
13 Pogoń Imielin713:119
14 Zagłębie II718:189
15 MKS Siem-ce714:186
16 LKS Źródło78:163
17 Orzeł Mokre77:303
18 Górnik Piaski77:350
  MF/AP
Szczakowianka39:19
Cyklon Rog.37:29
Podlesianka K.49:48
Wojkowice59:78
Sparta Kat.35:76
Zagłębie II513:156
Pogoń Imielin47:56
Naprzód Lipiny47:124
AKS Niwka34:44
10 MKS Siem-ce37:73
11 LKS Niwy35:63
12 Górnik MK34:93
13 LKS Tęcza35:83
14 LKS Źródło45:111
15 Urania R.Śl.33:81
16 Górnik Piaski43:250
17 Wawel Wirek30:100
18 Orzeł Mokre31:140