GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
Liga Okręgowa 2013/2014
Terminarz Rymer Rybnik iCal export

K Data Czas Wynik
1 10.08.2013 17:00    LKS Ogrodnik-Rymer Rybnik0-0
2 14.08.2013 18:00    Rymer Rybnik-Naprzód R.2-1
3 18.08.2013 17:00    Studzionka-Rymer Rybnik2-2
4 24.08.2013 17:00    Rymer Rybnik-Urania R.Śl.3-4
5 31.08.2013 17:00    Piast Bieruń-Rymer Rybnik3-0
6 07.09.2013 17:00    Rymer Rybnik-Strażak Mikołów2-2
7 14.09.2013 16:30    Sokół Wola-Rymer Rybnik1-4
8 21.09.2013 16:30    Rymer Rybnik-GKS II Tychy3-3
9 28.09.2013 16:00    LKS Dąb-Rymer Rybnik2-1
10 05.10.2013 16:00    Rymer Rybnik-Sokół Orzesze6-0
11 12.10.2013 15:30    Jedność J.-Rymer Rybnik3-2
12 19.10.2013 15:30    Unia Bieruń-Rymer Rybnik1-2
13 26.10.2013 15:00    Rymer Rybnik-ROW II4-2
14 02.11.2013 13:30    MKS Lędziny-Rymer Rybnik1-0
15 09.11.2013 13:30    Rymer Rybnik-LKS Bełk0-6
16 16.11.2013 11:00    Rymer Rybnik-LKS Ogrodnik2-0
17 23.03.2014 15:00    Naprzód R.-Rymer Rybnik0-3
18 29.03.2014 15:00    Rymer Rybnik-Studzionka4-0
19 05.04.2014 11:00    Urania R.Śl.-Rymer Rybnik6-1
20 12.04.2014 16:00    Rymer Rybnik-Piast Bieruń1-0
21 19.04.2014 13:00    Strażak Mikołów-Rymer Rybnik3-1
22 26.04.2014 16:00    Rymer Rybnik-Sokół Wola2-1
23 30.04.2014 17:00    GKS II Tychy-Rymer Rybnik3-0
24 03.05.2014 17:00    Rymer Rybnik-LKS Dąb1-1
25 10.05.2014 17:00    Sokół Orzesze-Rymer Rybnik1-3
26 17.05.2014 17:00    Rymer Rybnik-Jedność J.4-1
27 24.05.2014 11:00    Rymer Rybnik-Unia Bieruń3-2
28 01.06.2014 17:00    ROW II-Rymer Rybnik3-3
29 07.06.2014 11:00    Rymer Rybnik-MKS Lędziny1-1
30 14.06.2014 17:00    LKS Bełk-Rymer Rybnik5-1



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Szczakowianka421:112
LKS Tęcza412:212
Wawel Wirek411:49
LKS Niwy49:59
5 Urania R.Śl.414:79
Górnik MK414:77
Naprzód Lipiny35:66
Sparta Kat.410:56
Wojkowice27:36
10 Podlesianka K.36:46
11 AKS Niwka48:56
12 Cyklon Rog.47:35
13 MKS Siem-ce47:113
14 Pogoń Imielin36:63
15 Zagłębie II25:33
16 Orzeł Mokre46:163
17 LKS Źródło33:52
18 Górnik Piaski34:100
  MF/AP
Szczakowianka730:221
LKS Tęcza717:1015
Cyklon Rog.714:514
Wojkowice716:1014
Podlesianka K.715:814
Sparta Kat.715:1212
LKS Niwy714:1112
Górnik MK718:1610
9 Urania R.Śl.717:1510
10 AKS Niwka712:910
11 Naprzód Lipiny712:1810
12 Wawel Wirek711:149
13 Pogoń Imielin713:119
14 Zagłębie II718:189
15 MKS Siem-ce714:186
16 LKS Źródło78:163
17 Orzeł Mokre77:303
18 Górnik Piaski77:350
  MF/AP
Szczakowianka39:19
Cyklon Rog.37:29
Podlesianka K.49:48
Wojkowice59:78
Sparta Kat.35:76
Zagłębie II513:156
Pogoń Imielin47:56
Naprzód Lipiny47:124
AKS Niwka34:44
10 MKS Siem-ce37:73
11 LKS Niwy35:63
12 Górnik MK34:93
13 LKS Tęcza35:83
14 LKS Źródło45:111
15 Urania R.Śl.33:81
16 Górnik Piaski43:250
17 Wawel Wirek30:100
18 Orzeł Mokre31:140