GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
Liga Okręgowa 2013/2014
Terminarz Rymer Rybnik iCal export

K Data Czas Wynik
1 10.08.2013 17:00    LKS Ogrodnik-Rymer Rybnik0-0
2 14.08.2013 18:00    Rymer Rybnik-Naprzód R.2-1
3 18.08.2013 17:00    Studzionka-Rymer Rybnik2-2
4 24.08.2013 17:00    Rymer Rybnik-Urania R.Śl.3-4
5 31.08.2013 17:00    Piast Bieruń-Rymer Rybnik3-0
6 07.09.2013 17:00    Rymer Rybnik-Strażak Mikołów2-2
7 14.09.2013 16:30    Sokół Wola-Rymer Rybnik1-4
8 21.09.2013 16:30    Rymer Rybnik-GKS II Tychy3-3
9 28.09.2013 16:00    LKS Dąb-Rymer Rybnik2-1
10 05.10.2013 16:00    Rymer Rybnik-Sokół Orzesze6-0
11 12.10.2013 15:30    Jedność J.-Rymer Rybnik3-2
12 19.10.2013 15:30    Unia Bieruń-Rymer Rybnik1-2
13 26.10.2013 15:00    Rymer Rybnik-ROW II4-2
14 02.11.2013 13:30    MKS Lędziny-Rymer Rybnik1-0
15 09.11.2013 13:30    Rymer Rybnik-LKS Bełk0-6
16 16.11.2013 11:00    Rymer Rybnik-LKS Ogrodnik2-0
17 23.03.2014 15:00    Naprzód R.-Rymer Rybnik0-3
18 29.03.2014 15:00    Rymer Rybnik-Studzionka4-0
19 05.04.2014 11:00    Urania R.Śl.-Rymer Rybnik6-1
20 12.04.2014 16:00    Rymer Rybnik-Piast Bieruń1-0
21 19.04.2014 13:00    Strażak Mikołów-Rymer Rybnik3-1
22 26.04.2014 16:00    Rymer Rybnik-Sokół Wola2-1
23 30.04.2014 17:00    GKS II Tychy-Rymer Rybnik3-0
24 03.05.2014 17:00    Rymer Rybnik-LKS Dąb1-1
25 10.05.2014 17:00    Sokół Orzesze-Rymer Rybnik1-3
26 17.05.2014 17:00    Rymer Rybnik-Jedność J.4-1
27 24.05.2014 11:00    Rymer Rybnik-Unia Bieruń3-2
28 01.06.2014 17:00    ROW II-Rymer Rybnik3-3
29 07.06.2014 11:00    Rymer Rybnik-MKS Lędziny1-1
30 14.06.2014 17:00    LKS Bełk-Rymer Rybnik5-1



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
LKS Tęcza925:823
Szczakowianka840:721
LKS Niwy927:1121
4 Urania R.Śl.925:1818
AKS Niwka925:1017
Podlesianka K.719:516
Cyklon Rog.919:814
Wojkowice619:1113
Pogoń Imielin711:813
10 Sparta Kat.826:1113
11 Górnik MK922:1913
12 Wawel Wirek914:1313
13 Zagłębie II718:1112
14 Naprzód Lipiny710:1510
15 MKS Siem-ce813:187
16 LKS Źródło711:175
17 Orzeł Mokre912:393
18 Górnik Piaski74:250
  MF/AP
Szczakowianka1667:1443
LKS Tęcza1637:1935
Wojkowice1645:2133
Podlesianka K.1642:1532
Cyklon Rog.1639:1830
LKS Niwy1637:2430
Zagłębie II1638:3924
8 Urania R.Śl.1637:4722
Sparta Kat.1634:2722
10 Pogoń Imielin1629:4122
11 AKS Niwka1632:2521
12 Wawel Wirek1620:2621
13 Górnik MK1632:3720
14 MKS Siem-ce1630:3519
15 Naprzód Lipiny1624:3518
16 LKS Źródło1624:3514
17 Orzeł Mokre1616:674
18 Górnik Piaski1611:693
  MF/AP
Szczakowianka827:722
Wojkowice1026:1020
Cyklon Rog.720:1016
Podlesianka K.923:1016
LKS Tęcza712:1112
MKS Siem-ce817:1712
Zagłębie II920:2812
LKS Niwy710:139
Pogoń Imielin918:339
10 Sparta Kat.88:169
11 LKS Źródło913:189
12 Wawel Wirek76:138
13 Naprzód Lipiny914:208
14 Górnik MK710:187
15 Urania R.Śl.712:294
16 AKS Niwka77:154
17 Górnik Piaski97:443
18 Orzeł Mokre74:281