GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Liga Okręgowa 2013/2014
Terminarz Strażak Mikołów iCal export

K Data Czas Wynik
1 10.08.2013 17:00    Strażak Mikołów-Sokół Wola0-0
2 14.08.2013 18:00    Strażak Mikołów-GKS II Tychy0-1
3 17.08.2013 17:00    Strażak Mikołów-LKS D±b4-2
4 24.08.2013 17:00    Sokół Orzesze-Strażak Mikołów1-2
5 31.08.2013 17:00    Strażak Mikołów-Jedno¶ć J.3-2
6 07.09.2013 17:00    Rymer Rybnik-Strażak Mikołów2-2
7 14.09.2013 16:30    Strażak Mikołów-ROW II2-5
8 21.09.2013 16:30    MKS Lędziny-Strażak Mikołów4-0
9 28.09.2013 16:00    Strażak Mikołów-LKS Bełk0-2
10 05.10.2013 16:00    LKS Ogrodnik-Strażak Mikołów0-0
11 12.10.2013 15:30    Strażak Mikołów-Naprzód R.3-1
12 20.10.2013 15:30    Studzionka-Strażak Mikołów1-0
13 26.10.2013 13:00    Strażak Mikołów-Urania R.¦l.0-6
14 02.11.2013 13:30    Piast Bieruń-Strażak Mikołów4-0
15 09.11.2013 13:30    Strażak Mikołów-Unia Bieruń1-3
16 16.11.2013 13:00    Sokół Wola-Strażak Mikołów4-2
17 22.03.2014 15:00    GKS II Tychy-Strażak Mikołów0-0
18 29.03.2014 15:00    LKS D±b-Strażak Mikołów3-1
19 05.04.2014 16:00    Strażak Mikołów-Sokół Orzesze3-1
20 12.04.2014 16:00    Jedno¶ć J.-Strażak Mikołów2-0
21 19.04.2014 13:00    Strażak Mikołów-Rymer Rybnik3-1
22 26.04.2014 16:00    ROW II-Strażak Mikołów3-1
23 29.04.2014 17:00    Strażak Mikołów-MKS Lędziny0-3
24 03.05.2014 17:00    LKS Bełk-Strażak Mikołów3-0
25 10.05.2014 16:00    Strażak Mikołów-LKS Ogrodnik2-2
26 18.05.2014 17:00    Naprzód R.-Strażak Mikołów2-1
27 24.05.2014 16:00    Strażak Mikołów-Studzionka3-2
28 31.05.2014 11:00    Urania R.¦l.-Strażak Mikołów2-2
29 07.06.2014 17:00    Strażak Mikołów-Piast Bieruń1-4
30 14.06.2014 17:00    Unia Bieruń-Strażak Mikołów3-1



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
LKS Niwy723:818
LKS Tęcza618:516
Szczakowianka631:615
4 Urania R.¦l.719:1613
Górnik MK618:913
AKS Niwka720:1013
Podlesianka K.516:512
Wawel Wirek713:1112
Pogoń Imielin610:712
10 Zagłębie II511:89
11 Cyklon Rog.610:48
12 Naprzód Lipiny57:107
13 Sparta Kat.613:97
14 Wojkowice48:77
15 MKS Siem-ce611:164
16 Orzeł Mokre710:273
17 LKS ¬ródło65:162
18 Górnik Piaski54:210
  MF/AP
Szczakowianka1253:933
LKS Tęcza1126:1425
Cyklon Rog.1229:1224
Wojkowice1232:1524
Podlesianka K.1230:1424
LKS Niwy1228:2021
Pogoń Imielin1223:2321
Górnik MK1227:2120
AKS Niwka1226:1817
10 Wawel Wirek1218:2416
11 Sparta Kat.1120:1816
12 Zagłębie II1229:3316
13 Urania R.¦l.1224:3414
14 Naprzód Lipiny1219:2614
15 MKS Siem-ce1224:3110
16 LKS ¬ródło1215:297
17 Orzeł Mokre1212:434
18 Górnik Piaski127:580
  MF/AP
Szczakowianka622:318
Wojkowice824:817
Cyklon Rog.619:816
Podlesianka K.714:912
Pogoń Imielin613:169
Sparta Kat.57:99
LKS Tęcza58:99
Zagłębie II718:257
Górnik MK69:127
10 Naprzód Lipiny712:167
11 MKS Siem-ce613:156
12 LKS ¬ródło610:135
13 AKS Niwka56:84
14 Wawel Wirek55:134
15 LKS Niwy55:123
16 Urania R.¦l.55:181
17 Orzeł Mokre52:161
18 Górnik Piaski73:370