GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
Liga Okręgowa 2013/2014
Terminarz Strażak Mikołów iCal export

K Data Czas Wynik
1 10.08.2013 17:00    Strażak Mikołów-Sokół Wola0-0
2 14.08.2013 18:00    Strażak Mikołów-GKS II Tychy0-1
3 17.08.2013 17:00    Strażak Mikołów-LKS D±b4-2
4 24.08.2013 17:00    Sokół Orzesze-Strażak Mikołów1-2
5 31.08.2013 17:00    Strażak Mikołów-Jedno¶ć J.3-2
6 07.09.2013 17:00    Rymer Rybnik-Strażak Mikołów2-2
7 14.09.2013 16:30    Strażak Mikołów-ROW II2-5
8 21.09.2013 16:30    MKS Lędziny-Strażak Mikołów4-0
9 28.09.2013 16:00    Strażak Mikołów-LKS Bełk0-2
10 05.10.2013 16:00    LKS Ogrodnik-Strażak Mikołów0-0
11 12.10.2013 15:30    Strażak Mikołów-Naprzód R.3-1
12 20.10.2013 15:30    Studzionka-Strażak Mikołów1-0
13 26.10.2013 13:00    Strażak Mikołów-Urania R.¦l.0-6
14 02.11.2013 13:30    Piast Bieruń-Strażak Mikołów4-0
15 09.11.2013 13:30    Strażak Mikołów-Unia Bieruń1-3
16 16.11.2013 13:00    Sokół Wola-Strażak Mikołów4-2
17 22.03.2014 15:00    GKS II Tychy-Strażak Mikołów0-0
18 29.03.2014 15:00    LKS D±b-Strażak Mikołów3-1
19 05.04.2014 16:00    Strażak Mikołów-Sokół Orzesze3-1
20 12.04.2014 16:00    Jedno¶ć J.-Strażak Mikołów2-0
21 19.04.2014 13:00    Strażak Mikołów-Rymer Rybnik3-1
22 26.04.2014 16:00    ROW II-Strażak Mikołów3-1
23 29.04.2014 17:00    Strażak Mikołów-MKS Lędziny0-3
24 03.05.2014 17:00    LKS Bełk-Strażak Mikołów3-0
25 10.05.2014 16:00    Strażak Mikołów-LKS Ogrodnik2-2
26 18.05.2014 17:00    Naprzód R.-Strażak Mikołów2-1
27 24.05.2014 16:00    Strażak Mikołów-Studzionka3-2
28 31.05.2014 11:00    Urania R.¦l.-Strażak Mikołów2-2
29 07.06.2014 17:00    Strażak Mikołów-Piast Bieruń1-4
30 14.06.2014 17:00    Unia Bieruń-Strażak Mikołów3-1



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Szczakowianka421:112
LKS Tęcza412:212
Wawel Wirek411:49
LKS Niwy49:59
5 Urania R.¦l.414:79
Górnik MK414:77
Naprzód Lipiny35:66
Sparta Kat.410:56
Wojkowice27:36
10 Podlesianka K.36:46
11 AKS Niwka48:56
12 Cyklon Rog.47:35
13 MKS Siem-ce47:113
14 Pogoń Imielin36:63
15 Zagłębie II25:33
16 Orzeł Mokre46:163
17 LKS ¬ródło33:52
18 Górnik Piaski34:100
  MF/AP
Szczakowianka730:221
LKS Tęcza717:1015
Cyklon Rog.714:514
Wojkowice716:1014
Podlesianka K.715:814
Sparta Kat.715:1212
LKS Niwy714:1112
Górnik MK718:1610
9 Urania R.¦l.717:1510
10 AKS Niwka712:910
11 Naprzód Lipiny712:1810
12 Wawel Wirek711:149
13 Pogoń Imielin713:119
14 Zagłębie II718:189
15 MKS Siem-ce714:186
16 LKS ¬ródło78:163
17 Orzeł Mokre77:303
18 Górnik Piaski77:350
  MF/AP
Szczakowianka39:19
Cyklon Rog.37:29
Podlesianka K.49:48
Wojkowice59:78
Sparta Kat.35:76
Zagłębie II513:156
Pogoń Imielin47:56
Naprzód Lipiny47:124
AKS Niwka34:44
10 MKS Siem-ce37:73
11 LKS Niwy35:63
12 Górnik MK34:93
13 LKS Tęcza35:83
14 LKS ¬ródło45:111
15 Urania R.¦l.33:81
16 Górnik Piaski43:250
17 Wawel Wirek30:100
18 Orzeł Mokre31:140