GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Liga Okręgowa 2013/2014
Terminarz LKS D±b iCal export

K Data Czas Wynik
1 10.08.2013 11:00    Urania R.¦l.-LKS D±b3-2
2 14.08.2013 18:00    LKS D±b-Piast Bieruń1-3
3 17.08.2013 17:00    Strażak Mikołów-LKS D±b4-2
4 24.08.2013 17:00    LKS D±b-Sokół Wola4-2
5 01.09.2013 17:00    GKS II Tychy-LKS D±b2-0
6 07.09.2013 17:00    Unia Bieruń-LKS D±b1-1
7 14.09.2013 16:30    LKS D±b-Sokół Orzesze5-3
8 21.09.2013 16:30    Jedno¶ć J.-LKS D±b6-1
9 28.09.2013 16:00    LKS D±b-Rymer Rybnik2-1
10 06.10.2013 16:00    ROW II-LKS D±b2-0
11 12.10.2013 15:30    LKS D±b-MKS Lędziny0-4
12 19.10.2013 15:30    LKS Bełk-LKS D±b7-1
13 26.10.2013 15:00    LKS D±b-LKS Ogrodnik0-2
14 02.11.2013 13:30    Naprzód R.-LKS D±b0-1
15 09.11.2013 13:30    LKS D±b-Studzionka4-1
16 16.11.2013 13:00    LKS D±b-Urania R.¦l.1-1
17 22.03.2014 15:00    Piast Bieruń-LKS D±b0-2
18 29.03.2014 15:00    LKS D±b-Strażak Mikołów3-1
19 05.04.2014 16:00    Sokół Wola-LKS D±b1-2
20 12.04.2014 16:00    LKS D±b-GKS II Tychy3-1
21 19.04.2014 13:00    LKS D±b-Unia Bieruń1-1
22 26.04.2014 16:00    Sokół Orzesze-LKS D±b2-1
23 29.04.2014 17:00    LKS D±b-Jedno¶ć J.1-1
24 03.05.2014 17:00    Rymer Rybnik-LKS D±b1-1
25 10.05.2014 17:00    LKS D±b-ROW II1-2
26 17.05.2014 17:00    MKS Lędziny-LKS D±b6-2
27 24.05.2014 17:00    LKS D±b-LKS Bełk0-1
28 31.05.2014 17:00    LKS Ogrodnik-LKS D±b0-3
29 07.06.2014 17:00    LKS D±b-Naprzód R.3-0
30 14.06.2014 17:00    Studzionka-LKS D±b2-6



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
LKS Niwy723:818
LKS Tęcza618:516
Szczakowianka631:615
4 Urania R.¦l.719:1613
Górnik MK618:913
AKS Niwka720:1013
Podlesianka K.516:512
Wawel Wirek713:1112
Pogoń Imielin610:712
10 Zagłębie II511:89
11 Cyklon Rog.610:48
12 Naprzód Lipiny57:107
13 Sparta Kat.613:97
14 Wojkowice48:77
15 MKS Siem-ce611:164
16 Orzeł Mokre710:273
17 LKS ¬ródło65:162
18 Górnik Piaski54:210
  MF/AP
Szczakowianka1253:933
LKS Tęcza1126:1425
Cyklon Rog.1229:1224
Wojkowice1232:1524
Podlesianka K.1230:1424
LKS Niwy1228:2021
Pogoń Imielin1223:2321
Górnik MK1227:2120
AKS Niwka1226:1817
10 Wawel Wirek1218:2416
11 Sparta Kat.1120:1816
12 Zagłębie II1229:3316
13 Urania R.¦l.1224:3414
14 Naprzód Lipiny1219:2614
15 MKS Siem-ce1224:3110
16 LKS ¬ródło1215:297
17 Orzeł Mokre1212:434
18 Górnik Piaski127:580
  MF/AP
Szczakowianka622:318
Wojkowice824:817
Cyklon Rog.619:816
Podlesianka K.714:912
Pogoń Imielin613:169
Sparta Kat.57:99
LKS Tęcza58:99
Zagłębie II718:257
Górnik MK69:127
10 Naprzód Lipiny712:167
11 MKS Siem-ce613:156
12 LKS ¬ródło610:135
13 AKS Niwka56:84
14 Wawel Wirek55:134
15 LKS Niwy55:123
16 Urania R.¦l.55:181
17 Orzeł Mokre52:161
18 Górnik Piaski73:370