GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
Liga Okręgowa 2013/2014
Terminarz LKS D±b iCal export

K Data Czas Wynik
1 10.08.2013 11:00    Urania R.¦l.-LKS D±b3-2
2 14.08.2013 18:00    LKS D±b-Piast Bieruń1-3
3 17.08.2013 17:00    Strażak Mikołów-LKS D±b4-2
4 24.08.2013 17:00    LKS D±b-Sokół Wola4-2
5 01.09.2013 17:00    GKS II Tychy-LKS D±b2-0
6 07.09.2013 17:00    Unia Bieruń-LKS D±b1-1
7 14.09.2013 16:30    LKS D±b-Sokół Orzesze5-3
8 21.09.2013 16:30    Jedno¶ć J.-LKS D±b6-1
9 28.09.2013 16:00    LKS D±b-Rymer Rybnik2-1
10 06.10.2013 16:00    ROW II-LKS D±b2-0
11 12.10.2013 15:30    LKS D±b-MKS Lędziny0-4
12 19.10.2013 15:30    LKS Bełk-LKS D±b7-1
13 26.10.2013 15:00    LKS D±b-LKS Ogrodnik0-2
14 02.11.2013 13:30    Naprzód R.-LKS D±b0-1
15 09.11.2013 13:30    LKS D±b-Studzionka4-1
16 16.11.2013 13:00    LKS D±b-Urania R.¦l.1-1
17 22.03.2014 15:00    Piast Bieruń-LKS D±b0-2
18 29.03.2014 15:00    LKS D±b-Strażak Mikołów3-1
19 05.04.2014 16:00    Sokół Wola-LKS D±b1-2
20 12.04.2014 16:00    LKS D±b-GKS II Tychy3-1
21 19.04.2014 13:00    LKS D±b-Unia Bieruń1-1
22 26.04.2014 16:00    Sokół Orzesze-LKS D±b2-1
23 29.04.2014 17:00    LKS D±b-Jedno¶ć J.1-1
24 03.05.2014 17:00    Rymer Rybnik-LKS D±b1-1
25 10.05.2014 17:00    LKS D±b-ROW II1-2
26 17.05.2014 17:00    MKS Lędziny-LKS D±b6-2
27 24.05.2014 17:00    LKS D±b-LKS Bełk0-1
28 31.05.2014 17:00    LKS Ogrodnik-LKS D±b0-3
29 07.06.2014 17:00    LKS D±b-Naprzód R.3-0
30 14.06.2014 17:00    Studzionka-LKS D±b2-6



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Szczakowianka421:112
LKS Tęcza412:212
Wawel Wirek411:49
LKS Niwy49:59
5 Urania R.¦l.414:79
Górnik MK414:77
Naprzód Lipiny35:66
Sparta Kat.410:56
Wojkowice27:36
10 Podlesianka K.36:46
11 AKS Niwka48:56
12 Cyklon Rog.47:35
13 MKS Siem-ce47:113
14 Pogoń Imielin36:63
15 Zagłębie II25:33
16 Orzeł Mokre46:163
17 LKS ¬ródło33:52
18 Górnik Piaski34:100
  MF/AP
Szczakowianka730:221
LKS Tęcza717:1015
Cyklon Rog.714:514
Wojkowice716:1014
Podlesianka K.715:814
Sparta Kat.715:1212
LKS Niwy714:1112
Górnik MK718:1610
9 Urania R.¦l.717:1510
10 AKS Niwka712:910
11 Naprzód Lipiny712:1810
12 Wawel Wirek711:149
13 Pogoń Imielin713:119
14 Zagłębie II718:189
15 MKS Siem-ce714:186
16 LKS ¬ródło78:163
17 Orzeł Mokre77:303
18 Górnik Piaski77:350
  MF/AP
Szczakowianka39:19
Cyklon Rog.37:29
Podlesianka K.49:48
Wojkowice59:78
Sparta Kat.35:76
Zagłębie II513:156
Pogoń Imielin47:56
Naprzód Lipiny47:124
AKS Niwka34:44
10 MKS Siem-ce37:73
11 LKS Niwy35:63
12 Górnik MK34:93
13 LKS Tęcza35:83
14 LKS ¬ródło45:111
15 Urania R.¦l.33:81
16 Górnik Piaski43:250
17 Wawel Wirek30:100
18 Orzeł Mokre31:140