GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
Liga Okręgowa 2013/2014
Terminarz ROW II iCal export

K Data Czas Wynik
1 10.08.2013 17:00    LKS Bełk-ROW II0-0
2 14.08.2013 18:00    ROW II-LKS Ogrodnik3-0
3 17.08.2013 17:00    Naprzód R.-ROW II1-1
4 24.08.2013 17:00    ROW II-Studzionka6-1
5 31.08.2013 11:00    Urania R.¦l.-ROW II4-4
6 08.09.2013 17:00    ROW II-Piast Bieruń1-1
7 14.09.2013 16:30    Strażak Mikołów-ROW II2-5
8 22.09.2013 16:30    ROW II-Sokół Wola4-0
9 29.09.2013 16:00    GKS II Tychy-ROW II0-3
10 06.10.2013 16:00    ROW II-LKS D±b2-0
11 12.10.2013 15:30    Sokół Orzesze-ROW II3-3
12 20.10.2013 15:30    ROW II-Jedno¶ć J.2-1
13 26.10.2013 15:00    Rymer Rybnik-ROW II4-2
14 02.11.2013 13:30    Unia Bieruń-ROW II0-4
15 10.11.2013 13:30    ROW II-MKS Lędziny2-2
16 17.11.2013 13:00    ROW II-LKS Bełk2-1
17 22.03.2014 15:00    LKS Ogrodnik-ROW II0-3
18 29.03.2014 15:00    ROW II-Naprzód R.4-0
19 06.04.2014 16:00    Studzionka-ROW II1-7
20 12.04.2014 16:00    ROW II-Urania R.¦l.5-0
21 19.04.2014 13:00    Piast Bieruń-ROW II1-3
22 26.04.2014 16:00    ROW II-Strażak Mikołów3-1
23 29.04.2014 17:00    Sokół Wola-ROW II0-5
24 04.05.2014 11:00    ROW II-GKS II Tychy0-0
25 10.05.2014 17:00    LKS D±b-ROW II1-2
26 17.05.2014 17:00    ROW II-Sokół Orzesze1-1
27 24.05.2014 17:00    Jedno¶ć J.-ROW II1-2
28 01.06.2014 17:00    ROW II-Rymer Rybnik3-3
29 07.06.2014 17:00    ROW II-Unia Bieruń0-2
30 14.06.2014 17:00    MKS Lędziny-ROW II3-4



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
LKS Tęcza517:415
Szczakowianka421:112
LKS Niwy49:59
Podlesianka K.48:59
AKS Niwka511:59
Wawel Wirek511:79
7 Urania R.¦l.414:79
Górnik MK414:77
Naprzód Lipiny35:66
10 Sparta Kat.410:56
11 Wojkowice37:66
12 Cyklon Rog.47:35
13 MKS Siem-ce47:113
14 Pogoń Imielin36:63
15 Zagłębie II25:33
16 Orzeł Mokre58:193
17 LKS ¬ródło44:72
18 Górnik Piaski34:100
  MF/AP
Szczakowianka833:224
LKS Tęcza822:1218
Cyklon Rog.817:717
Podlesianka K.817:917
Sparta Kat.817:1315
Wojkowice816:1314
Górnik MK821:1613
AKS Niwka815:913
LKS Niwy814:1412
10 Urania R.¦l.819:2010
11 Naprzód Lipiny813:2010
12 Wawel Wirek811:179
13 Pogoń Imielin713:119
14 Zagłębie II718:189
15 MKS Siem-ce714:186
16 LKS ¬ródło89:183
17 Orzeł Mokre89:333
18 Górnik Piaski77:350
  MF/AP
Szczakowianka412:112
Cyklon Rog.410:412
Sparta Kat.47:89
Podlesianka K.49:48
Wojkowice59:78
Pogoń Imielin47:56
Zagłębie II513:156
Górnik MK47:96
Naprzód Lipiny58:144
10 AKS Niwka34:44
11 MKS Siem-ce37:73
12 LKS Niwy45:93
13 LKS Tęcza35:83
14 LKS ¬ródło45:111
15 Urania R.¦l.45:131
16 Górnik Piaski43:250
17 Wawel Wirek30:100
18 Orzeł Mokre31:140