GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Liga Okręgowa 2013/2014
Terminarz GKS II Tychy iCal export

K Data Czas Wynik
1 10.08.2013 17:00    Piast Bieruń-GKS II Tychy0-2
2 14.08.2013 18:00    Strażak Mikołów-GKS II Tychy0-1
3 17.08.2013 17:00    Sokół Wola-GKS II Tychy2-1
4 24.08.2013 17:00    Unia Bieruń-GKS II Tychy1-2
5 01.09.2013 17:00    GKS II Tychy-LKS Dąb2-0
6 07.09.2013 17:00    Sokół Orzesze-GKS II Tychy1-1
7 15.09.2013 16:30    GKS II Tychy-Jedność J.0-3
8 21.09.2013 16:30    Rymer Rybnik-GKS II Tychy3-3
9 29.09.2013 16:00    GKS II Tychy-ROW II0-3
10 05.10.2013 16:00    MKS Lędziny-GKS II Tychy5-0
11 13.10.2013 15:30    GKS II Tychy-LKS Bełk0-5
12 19.10.2013 15:30    LKS Ogrodnik-GKS II Tychy1-5
13 27.10.2013 14:00    GKS II Tychy-Naprzód R.4-0
14 03.11.2013 13:30    Studzionka-GKS II Tychy2-5
15 10.11.2013 13:00    GKS II Tychy-Urania R.Śl.1-2
16 17.11.2013 13:00    GKS II Tychy-Piast Bieruń3-1
17 22.03.2014 15:00    GKS II Tychy-Strażak Mikołów0-0
18 29.03.2014 15:00    GKS II Tychy-Sokół Wola1-2
19 06.04.2014 11:00    GKS II Tychy-Unia Bieruń4-0
20 12.04.2014 16:00    LKS Dąb-GKS II Tychy3-1
21 19.04.2014 11:00    GKS II Tychy-Sokół Orzesze7-1
22 26.04.2014 16:00    Jedność J.-GKS II Tychy1-4
23 30.04.2014 17:00    GKS II Tychy-Rymer Rybnik3-0
24 04.05.2014 11:00    ROW II-GKS II Tychy0-0
25 11.05.2014 11:00    GKS II Tychy-MKS Lędziny0-4
26 17.05.2014 17:00    LKS Bełk-GKS II Tychy2-0
27 24.05.2014 17:00    GKS II Tychy-LKS Ogrodnik3-1
28 31.05.2014 17:00    Naprzód R.-GKS II Tychy1-3
29 07.06.2014 17:00    GKS II Tychy-Studzionka3-2
30 14.06.2014 17:00    Urania R.Śl.-GKS II Tychy1-3



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
LKS Niwy723:818
LKS Tęcza618:516
Szczakowianka631:615
4 Urania R.Śl.719:1613
Górnik MK618:913
AKS Niwka720:1013
Podlesianka K.516:512
Wawel Wirek713:1112
Pogoń Imielin610:712
10 Zagłębie II511:89
11 Cyklon Rog.610:48
12 Naprzód Lipiny57:107
13 Sparta Kat.613:97
14 Wojkowice48:77
15 MKS Siem-ce611:164
16 Orzeł Mokre710:273
17 LKS Źródło65:162
18 Górnik Piaski54:210
  MF/AP
Szczakowianka1253:933
LKS Tęcza1126:1425
Cyklon Rog.1229:1224
Wojkowice1232:1524
Podlesianka K.1230:1424
LKS Niwy1228:2021
Pogoń Imielin1223:2321
Górnik MK1227:2120
AKS Niwka1226:1817
10 Wawel Wirek1218:2416
11 Sparta Kat.1120:1816
12 Zagłębie II1229:3316
13 Urania R.Śl.1224:3414
14 Naprzód Lipiny1219:2614
15 MKS Siem-ce1224:3110
16 LKS Źródło1215:297
17 Orzeł Mokre1212:434
18 Górnik Piaski127:580
  MF/AP
Szczakowianka622:318
Wojkowice824:817
Cyklon Rog.619:816
Podlesianka K.714:912
Pogoń Imielin613:169
Sparta Kat.57:99
LKS Tęcza58:99
Zagłębie II718:257
Górnik MK69:127
10 Naprzód Lipiny712:167
11 MKS Siem-ce613:156
12 LKS Źródło610:135
13 AKS Niwka56:84
14 Wawel Wirek55:134
15 LKS Niwy55:123
16 Urania R.Śl.55:181
17 Orzeł Mokre52:161
18 Górnik Piaski73:370