GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
Liga Okręgowa 2013/2014
Terminarz GKS II Tychy iCal export

K Data Czas Wynik
1 10.08.2013 17:00    Piast Bieruń-GKS II Tychy0-2
2 14.08.2013 18:00    Strażak Mikołów-GKS II Tychy0-1
3 17.08.2013 17:00    Sokół Wola-GKS II Tychy2-1
4 24.08.2013 17:00    Unia Bieruń-GKS II Tychy1-2
5 01.09.2013 17:00    GKS II Tychy-LKS Dąb2-0
6 07.09.2013 17:00    Sokół Orzesze-GKS II Tychy1-1
7 15.09.2013 16:30    GKS II Tychy-Jedność J.0-3
8 21.09.2013 16:30    Rymer Rybnik-GKS II Tychy3-3
9 29.09.2013 16:00    GKS II Tychy-ROW II0-3
10 05.10.2013 16:00    MKS Lędziny-GKS II Tychy5-0
11 13.10.2013 15:30    GKS II Tychy-LKS Bełk0-5
12 19.10.2013 15:30    LKS Ogrodnik-GKS II Tychy1-5
13 27.10.2013 14:00    GKS II Tychy-Naprzód R.4-0
14 03.11.2013 13:30    Studzionka-GKS II Tychy2-5
15 10.11.2013 13:00    GKS II Tychy-Urania R.Śl.1-2
16 17.11.2013 13:00    GKS II Tychy-Piast Bieruń3-1
17 22.03.2014 15:00    GKS II Tychy-Strażak Mikołów0-0
18 29.03.2014 15:00    GKS II Tychy-Sokół Wola1-2
19 06.04.2014 11:00    GKS II Tychy-Unia Bieruń4-0
20 12.04.2014 16:00    LKS Dąb-GKS II Tychy3-1
21 19.04.2014 11:00    GKS II Tychy-Sokół Orzesze7-1
22 26.04.2014 16:00    Jedność J.-GKS II Tychy1-4
23 30.04.2014 17:00    GKS II Tychy-Rymer Rybnik3-0
24 04.05.2014 11:00    ROW II-GKS II Tychy0-0
25 11.05.2014 11:00    GKS II Tychy-MKS Lędziny0-4
26 17.05.2014 17:00    LKS Bełk-GKS II Tychy2-0
27 24.05.2014 17:00    GKS II Tychy-LKS Ogrodnik3-1
28 31.05.2014 17:00    Naprzód R.-GKS II Tychy1-3
29 07.06.2014 17:00    GKS II Tychy-Studzionka3-2
30 14.06.2014 17:00    Urania R.Śl.-GKS II Tychy1-3



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Szczakowianka421:112
LKS Tęcza412:212
Wawel Wirek411:49
LKS Niwy49:59
5 Urania R.Śl.414:79
Górnik MK414:77
Naprzód Lipiny35:66
Sparta Kat.410:56
Wojkowice27:36
10 Podlesianka K.36:46
11 AKS Niwka48:56
12 Cyklon Rog.47:35
13 MKS Siem-ce47:113
14 Pogoń Imielin36:63
15 Zagłębie II25:33
16 Orzeł Mokre46:163
17 LKS Źródło33:52
18 Górnik Piaski34:100
  MF/AP
Szczakowianka730:221
LKS Tęcza717:1015
Cyklon Rog.714:514
Wojkowice716:1014
Podlesianka K.715:814
Sparta Kat.715:1212
LKS Niwy714:1112
Górnik MK718:1610
9 Urania R.Śl.717:1510
10 AKS Niwka712:910
11 Naprzód Lipiny712:1810
12 Wawel Wirek711:149
13 Pogoń Imielin713:119
14 Zagłębie II718:189
15 MKS Siem-ce714:186
16 LKS Źródło78:163
17 Orzeł Mokre77:303
18 Górnik Piaski77:350
  MF/AP
Szczakowianka39:19
Cyklon Rog.37:29
Podlesianka K.49:48
Wojkowice59:78
Sparta Kat.35:76
Zagłębie II513:156
Pogoń Imielin47:56
Naprzód Lipiny47:124
AKS Niwka34:44
10 MKS Siem-ce37:73
11 LKS Niwy35:63
12 Górnik MK34:93
13 LKS Tęcza35:83
14 LKS Źródło45:111
15 Urania R.Śl.33:81
16 Górnik Piaski43:250
17 Wawel Wirek30:100
18 Orzeł Mokre31:140