GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
Liga Okręgowa 2013/2014
Terminarz GKS II Tychy iCal export

K Data Czas Wynik
1 10.08.2013 17:00    Piast Bieruń-GKS II Tychy0-2
2 14.08.2013 18:00    Strażak Mikołów-GKS II Tychy0-1
3 17.08.2013 17:00    Sokół Wola-GKS II Tychy2-1
4 24.08.2013 17:00    Unia Bieruń-GKS II Tychy1-2
5 01.09.2013 17:00    GKS II Tychy-LKS Dąb2-0
6 07.09.2013 17:00    Sokół Orzesze-GKS II Tychy1-1
7 15.09.2013 16:30    GKS II Tychy-Jedność J.0-3
8 21.09.2013 16:30    Rymer Rybnik-GKS II Tychy3-3
9 29.09.2013 16:00    GKS II Tychy-ROW II0-3
10 05.10.2013 16:00    MKS Lędziny-GKS II Tychy5-0
11 13.10.2013 15:30    GKS II Tychy-LKS Bełk0-5
12 19.10.2013 15:30    LKS Ogrodnik-GKS II Tychy1-5
13 27.10.2013 14:00    GKS II Tychy-Naprzód R.4-0
14 03.11.2013 13:30    Studzionka-GKS II Tychy2-5
15 10.11.2013 13:00    GKS II Tychy-Urania R.Śl.1-2
16 17.11.2013 13:00    GKS II Tychy-Piast Bieruń3-1
17 22.03.2014 15:00    GKS II Tychy-Strażak Mikołów0-0
18 29.03.2014 15:00    GKS II Tychy-Sokół Wola1-2
19 06.04.2014 11:00    GKS II Tychy-Unia Bieruń4-0
20 12.04.2014 16:00    LKS Dąb-GKS II Tychy3-1
21 19.04.2014 11:00    GKS II Tychy-Sokół Orzesze7-1
22 26.04.2014 16:00    Jedność J.-GKS II Tychy1-4
23 30.04.2014 17:00    GKS II Tychy-Rymer Rybnik3-0
24 04.05.2014 11:00    ROW II-GKS II Tychy0-0
25 11.05.2014 11:00    GKS II Tychy-MKS Lędziny0-4
26 17.05.2014 17:00    LKS Bełk-GKS II Tychy2-0
27 24.05.2014 17:00    GKS II Tychy-LKS Ogrodnik3-1
28 31.05.2014 17:00    Naprzód R.-GKS II Tychy1-3
29 07.06.2014 17:00    GKS II Tychy-Studzionka3-2
30 14.06.2014 17:00    Urania R.Śl.-GKS II Tychy1-3



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
LKS Tęcza925:823
Szczakowianka840:721
LKS Niwy927:1121
4 Urania R.Śl.925:1818
AKS Niwka925:1017
Podlesianka K.719:516
Cyklon Rog.919:814
Wojkowice619:1113
Pogoń Imielin711:813
10 Sparta Kat.826:1113
11 Górnik MK922:1913
12 Wawel Wirek914:1313
13 Zagłębie II718:1112
14 Naprzód Lipiny710:1510
15 MKS Siem-ce813:187
16 LKS Źródło711:175
17 Orzeł Mokre912:393
18 Górnik Piaski74:250
  MF/AP
Szczakowianka1667:1443
LKS Tęcza1637:1935
Wojkowice1645:2133
Podlesianka K.1642:1532
Cyklon Rog.1639:1830
LKS Niwy1637:2430
Zagłębie II1638:3924
8 Urania R.Śl.1637:4722
Sparta Kat.1634:2722
10 Pogoń Imielin1629:4122
11 AKS Niwka1632:2521
12 Wawel Wirek1620:2621
13 Górnik MK1632:3720
14 MKS Siem-ce1630:3519
15 Naprzód Lipiny1624:3518
16 LKS Źródło1624:3514
17 Orzeł Mokre1616:674
18 Górnik Piaski1611:693
  MF/AP
Szczakowianka827:722
Wojkowice1026:1020
Cyklon Rog.720:1016
Podlesianka K.923:1016
LKS Tęcza712:1112
MKS Siem-ce817:1712
Zagłębie II920:2812
LKS Niwy710:139
Pogoń Imielin918:339
10 Sparta Kat.88:169
11 LKS Źródło913:189
12 Wawel Wirek76:138
13 Naprzód Lipiny914:208
14 Górnik MK710:187
15 Urania R.Śl.712:294
16 AKS Niwka77:154
17 Górnik Piaski97:443
18 Orzeł Mokre74:281