GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Liga Okręgowa 2013/2014
Terminarz Jedność J. iCal export

K Data Czas Wynik
1 10.08.2013 17:00    Naprzód R.-Jedność J.1-1
2 14.08.2013 18:00    Jedność J.-Studzionka3-1
3 17.08.2013 11:00    Urania R.Śl.-Jedność J.3-2
4 24.08.2013 17:00    Jedność J.-Piast Bieruń0-0
5 31.08.2013 17:00    Strażak Mikołów-Jedność J.3-2
6 07.09.2013 17:00    Jedność J.-Sokół Wola1-0
7 15.09.2013 16:30    GKS II Tychy-Jedność J.0-3
8 21.09.2013 16:30    Jedność J.-LKS Dąb6-1
9 28.09.2013 16:00    Sokół Orzesze-Jedność J.0-2
10 05.10.2013 16:00    Unia Bieruń-Jedność J.1-9
11 12.10.2013 15:30    Jedność J.-Rymer Rybnik3-2
12 20.10.2013 15:30    ROW II-Jedność J.2-1
13 26.10.2013 15:00    Jedność J.-MKS Lędziny0-2
14 02.11.2013 13:30    LKS Bełk-Jedność J.8-2
15 09.11.2013 13:30    Jedność J.-LKS Ogrodnik5-1
16 16.11.2013 13:00    Jedność J.-Naprzód R.5-1
17 23.03.2014 15:00    Studzionka-Jedność J.3-3
18 29.03.2014 15:00    Jedność J.-Urania R.Śl.4-3
19 05.04.2014 16:00    Piast Bieruń-Jedność J.6-2
20 12.04.2014 16:00    Jedność J.-Strażak Mikołów2-0
21 19.04.2014 13:00    Sokół Wola-Jedność J.1-1
22 26.04.2014 16:00    Jedność J.-GKS II Tychy1-4
23 29.04.2014 17:00    LKS Dąb-Jedność J.1-1
24 03.05.2014 17:00    Jedność J.-Sokół Orzesze1-3
25 10.05.2014 17:00    Jedność J.-Unia Bieruń1-2
26 17.05.2014 17:00    Rymer Rybnik-Jedność J.4-1
27 24.05.2014 17:00    Jedność J.-ROW II1-2
28 31.05.2014 17:00    MKS Lędziny-Jedność J.9-1
29 07.06.2014 17:00    Jedność J.-LKS Bełk1-2
30 14.06.2014 17:00    LKS Ogrodnik-Jedność J.6-2



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
LKS Niwy723:818
LKS Tęcza618:516
Szczakowianka631:615
4 Urania R.Śl.719:1613
Górnik MK618:913
AKS Niwka720:1013
Podlesianka K.516:512
Wawel Wirek713:1112
Pogoń Imielin610:712
10 Zagłębie II511:89
11 Cyklon Rog.610:48
12 Naprzód Lipiny57:107
13 Sparta Kat.613:97
14 Wojkowice48:77
15 MKS Siem-ce611:164
16 Orzeł Mokre710:273
17 LKS Źródło65:162
18 Górnik Piaski54:210
  MF/AP
Szczakowianka1253:933
LKS Tęcza1126:1425
Cyklon Rog.1229:1224
Wojkowice1232:1524
Podlesianka K.1230:1424
LKS Niwy1228:2021
Pogoń Imielin1223:2321
Górnik MK1227:2120
AKS Niwka1226:1817
10 Wawel Wirek1218:2416
11 Sparta Kat.1120:1816
12 Zagłębie II1229:3316
13 Urania R.Śl.1224:3414
14 Naprzód Lipiny1219:2614
15 MKS Siem-ce1224:3110
16 LKS Źródło1215:297
17 Orzeł Mokre1212:434
18 Górnik Piaski127:580
  MF/AP
Szczakowianka622:318
Wojkowice824:817
Cyklon Rog.619:816
Podlesianka K.714:912
Pogoń Imielin613:169
Sparta Kat.57:99
LKS Tęcza58:99
Zagłębie II718:257
Górnik MK69:127
10 Naprzód Lipiny712:167
11 MKS Siem-ce613:156
12 LKS Źródło610:135
13 AKS Niwka56:84
14 Wawel Wirek55:134
15 LKS Niwy55:123
16 Urania R.Śl.55:181
17 Orzeł Mokre52:161
18 Górnik Piaski73:370