GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
Liga Okręgowa 2013/2014
Terminarz Jedność J. iCal export

K Data Czas Wynik
1 10.08.2013 17:00    Naprzód R.-Jedność J.1-1
2 14.08.2013 18:00    Jedność J.-Studzionka3-1
3 17.08.2013 11:00    Urania R.Śl.-Jedność J.3-2
4 24.08.2013 17:00    Jedność J.-Piast Bieruń0-0
5 31.08.2013 17:00    Strażak Mikołów-Jedność J.3-2
6 07.09.2013 17:00    Jedność J.-Sokół Wola1-0
7 15.09.2013 16:30    GKS II Tychy-Jedność J.0-3
8 21.09.2013 16:30    Jedność J.-LKS Dąb6-1
9 28.09.2013 16:00    Sokół Orzesze-Jedność J.0-2
10 05.10.2013 16:00    Unia Bieruń-Jedność J.1-9
11 12.10.2013 15:30    Jedność J.-Rymer Rybnik3-2
12 20.10.2013 15:30    ROW II-Jedność J.2-1
13 26.10.2013 15:00    Jedność J.-MKS Lędziny0-2
14 02.11.2013 13:30    LKS Bełk-Jedność J.8-2
15 09.11.2013 13:30    Jedność J.-LKS Ogrodnik5-1
16 16.11.2013 13:00    Jedność J.-Naprzód R.5-1
17 23.03.2014 15:00    Studzionka-Jedność J.3-3
18 29.03.2014 15:00    Jedność J.-Urania R.Śl.4-3
19 05.04.2014 16:00    Piast Bieruń-Jedność J.6-2
20 12.04.2014 16:00    Jedność J.-Strażak Mikołów2-0
21 19.04.2014 13:00    Sokół Wola-Jedność J.1-1
22 26.04.2014 16:00    Jedność J.-GKS II Tychy1-4
23 29.04.2014 17:00    LKS Dąb-Jedność J.1-1
24 03.05.2014 17:00    Jedność J.-Sokół Orzesze1-3
25 10.05.2014 17:00    Jedność J.-Unia Bieruń1-2
26 17.05.2014 17:00    Rymer Rybnik-Jedność J.4-1
27 24.05.2014 17:00    Jedność J.-ROW II1-2
28 31.05.2014 17:00    MKS Lędziny-Jedność J.9-1
29 07.06.2014 17:00    Jedność J.-LKS Bełk1-2
30 14.06.2014 17:00    LKS Ogrodnik-Jedność J.6-2



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
LKS Tęcza517:415
Szczakowianka421:112
LKS Niwy49:59
Podlesianka K.48:59
AKS Niwka511:59
Wawel Wirek511:79
7 Urania R.Śl.414:79
Górnik MK414:77
Naprzód Lipiny35:66
10 Sparta Kat.410:56
11 Wojkowice37:66
12 Cyklon Rog.47:35
13 MKS Siem-ce47:113
14 Pogoń Imielin36:63
15 Zagłębie II25:33
16 Orzeł Mokre58:193
17 LKS Źródło44:72
18 Górnik Piaski34:100
  MF/AP
Szczakowianka833:224
LKS Tęcza822:1218
Cyklon Rog.817:717
Podlesianka K.817:917
Sparta Kat.817:1315
Wojkowice816:1314
Górnik MK821:1613
AKS Niwka815:913
LKS Niwy814:1412
10 Urania R.Śl.819:2010
11 Naprzód Lipiny813:2010
12 Wawel Wirek811:179
13 Pogoń Imielin713:119
14 Zagłębie II718:189
15 MKS Siem-ce714:186
16 LKS Źródło89:183
17 Orzeł Mokre89:333
18 Górnik Piaski77:350
  MF/AP
Szczakowianka412:112
Cyklon Rog.410:412
Sparta Kat.47:89
Podlesianka K.49:48
Wojkowice59:78
Pogoń Imielin47:56
Zagłębie II513:156
Górnik MK47:96
Naprzód Lipiny58:144
10 AKS Niwka34:44
11 MKS Siem-ce37:73
12 LKS Niwy45:93
13 LKS Tęcza35:83
14 LKS Źródło45:111
15 Urania R.Śl.45:131
16 Górnik Piaski43:250
17 Wawel Wirek30:100
18 Orzeł Mokre31:140