GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Liga Okręgowa 2013/2014
Terminarz Studzionka iCal export

K Data Czas Wynik
1 11.08.2013 17:00    Studzionka-Sokół Orzesze5-3
2 14.08.2013 18:00    Jedność J.-Studzionka3-1
3 18.08.2013 17:00    Studzionka-Rymer Rybnik2-2
4 24.08.2013 17:00    ROW II-Studzionka6-1
5 01.09.2013 17:00    Studzionka-MKS Lędziny2-1
6 07.09.2013 17:00    LKS Bełk-Studzionka7-0
7 15.09.2013 16:30    Studzionka-LKS Ogrodnik2-2
8 21.09.2013 16:30    Naprzód R.-Studzionka1-0
9 29.09.2013 16:00    Studzionka-Unia Bieruń1-3
10 06.10.2013 15:30    Studzionka-Urania R.Śl.2-1
11 12.10.2013 15:30    Piast Bieruń-Studzionka1-2
12 20.10.2013 15:30    Studzionka-Strażak Mikołów1-0
13 26.10.2013 15:00    Sokół Wola-Studzionka1-3
14 03.11.2013 13:30    Studzionka-GKS II Tychy2-5
15 09.11.2013 13:30    LKS Dąb-Studzionka4-1
16 16.11.2013 13:00    Sokół Orzesze-Studzionka3-0
17 23.03.2014 15:00    Studzionka-Jedność J.3-3
18 29.03.2014 15:00    Rymer Rybnik-Studzionka4-0
19 06.04.2014 16:00    Studzionka-ROW II1-7
20 12.04.2014 16:00    MKS Lędziny-Studzionka2-0
21 19.04.2014 13:00    Studzionka-LKS Bełk1-3
22 26.04.2014 16:00    LKS Ogrodnik-Studzionka4-0
23 30.04.2014 17:00    Studzionka-Naprzód R.2-3
24 03.05.2014 17:00    Unia Bieruń-Studzionka6-2
25 10.05.2014 11:00    Urania R.Śl.-Studzionka4-0
26 18.05.2014 17:00    Studzionka-Piast Bieruń2-2
27 24.05.2014 16:00    Strażak Mikołów-Studzionka3-2
28 01.06.2014 17:00    Studzionka-Sokół Wola2-2
29 07.06.2014 17:00    GKS II Tychy-Studzionka3-2
30 14.06.2014 17:00    Studzionka-LKS Dąb2-6



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Szczakowianka949:724
LKS Tęcza925:823
LKS Niwy927:1121
Podlesianka K.822:519
5 Urania R.Śl.925:1818
AKS Niwka925:1017
Sparta Kat.928:1216
Wojkowice721:1216
Cyklon Rog.919:814
10 Górnik MK922:1913
11 Wawel Wirek914:1313
12 Pogoń Imielin812:1113
13 Zagłębie II718:1112
14 Naprzód Lipiny811:2010
15 MKS Siem-ce916:1910
16 LKS Źródło817:188
17 Orzeł Mokre912:393
18 Górnik Piaski86:350
  MF/AP
Szczakowianka1776:1446
Wojkowice1747:2236
Podlesianka K.1745:1535
LKS Tęcza1737:2235
Cyklon Rog.1744:1933
LKS Niwy1747:2633
Sparta Kat.1736:2825
Wawel Wirek1723:2724
Zagłębie II1739:4224
10 Urania R.Śl.1737:5622
11 MKS Siem-ce1733:3622
12 Pogoń Imielin1730:4422
13 AKS Niwka1733:2721
14 Górnik MK1733:3920
15 Naprzód Lipiny1725:4018
16 LKS Źródło1730:3617
17 Orzeł Mokre1717:734
18 Górnik Piaski1713:793
  MF/AP
Szczakowianka827:722
Wojkowice1026:1020
Cyklon Rog.825:1119
Podlesianka K.923:1016
LKS Niwy820:1512
MKS Siem-ce817:1712
LKS Tęcza812:1412
Zagłębie II1021:3112
Wawel Wirek89:1411
10 Sparta Kat.88:169
11 Pogoń Imielin918:339
12 LKS Źródło913:189
13 Naprzód Lipiny914:208
14 Górnik MK811:207
15 Urania R.Śl.812:384
16 AKS Niwka88:174
17 Górnik Piaski97:443
18 Orzeł Mokre85:341