GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
Liga Okręgowa 2013/2014
Terminarz Studzionka iCal export

K Data Czas Wynik
1 11.08.2013 17:00    Studzionka-Sokół Orzesze5-3
2 14.08.2013 18:00    Jedność J.-Studzionka3-1
3 18.08.2013 17:00    Studzionka-Rymer Rybnik2-2
4 24.08.2013 17:00    ROW II-Studzionka6-1
5 01.09.2013 17:00    Studzionka-MKS Lędziny2-1
6 07.09.2013 17:00    LKS Bełk-Studzionka7-0
7 15.09.2013 16:30    Studzionka-LKS Ogrodnik2-2
8 21.09.2013 16:30    Naprzód R.-Studzionka1-0
9 29.09.2013 16:00    Studzionka-Unia Bieruń1-3
10 06.10.2013 15:30    Studzionka-Urania R.Śl.2-1
11 12.10.2013 15:30    Piast Bieruń-Studzionka1-2
12 20.10.2013 15:30    Studzionka-Strażak Mikołów1-0
13 26.10.2013 15:00    Sokół Wola-Studzionka1-3
14 03.11.2013 13:30    Studzionka-GKS II Tychy2-5
15 09.11.2013 13:30    LKS Dąb-Studzionka4-1
16 16.11.2013 13:00    Sokół Orzesze-Studzionka3-0
17 23.03.2014 15:00    Studzionka-Jedność J.3-3
18 29.03.2014 15:00    Rymer Rybnik-Studzionka4-0
19 06.04.2014 16:00    Studzionka-ROW II1-7
20 12.04.2014 16:00    MKS Lędziny-Studzionka2-0
21 19.04.2014 13:00    Studzionka-LKS Bełk1-3
22 26.04.2014 16:00    LKS Ogrodnik-Studzionka4-0
23 30.04.2014 17:00    Studzionka-Naprzód R.2-3
24 03.05.2014 17:00    Unia Bieruń-Studzionka6-2
25 10.05.2014 11:00    Urania R.Śl.-Studzionka4-0
26 18.05.2014 17:00    Studzionka-Piast Bieruń2-2
27 24.05.2014 16:00    Strażak Mikołów-Studzionka3-2
28 01.06.2014 17:00    Studzionka-Sokół Wola2-2
29 07.06.2014 17:00    GKS II Tychy-Studzionka3-2
30 14.06.2014 17:00    Studzionka-LKS Dąb2-6



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
LKS Tęcza517:415
Szczakowianka421:112
LKS Niwy49:59
Podlesianka K.48:59
AKS Niwka511:59
Wawel Wirek511:79
7 Urania R.Śl.414:79
Górnik MK414:77
Naprzód Lipiny35:66
10 Sparta Kat.410:56
11 Wojkowice37:66
12 Cyklon Rog.47:35
13 MKS Siem-ce47:113
14 Pogoń Imielin36:63
15 Zagłębie II25:33
16 Orzeł Mokre58:193
17 LKS Źródło44:72
18 Górnik Piaski34:100
  MF/AP
Szczakowianka833:224
LKS Tęcza822:1218
Cyklon Rog.817:717
Podlesianka K.817:917
Sparta Kat.817:1315
Wojkowice816:1314
Górnik MK821:1613
AKS Niwka815:913
LKS Niwy814:1412
10 Urania R.Śl.819:2010
11 Naprzód Lipiny813:2010
12 Wawel Wirek811:179
13 Pogoń Imielin713:119
14 Zagłębie II718:189
15 MKS Siem-ce714:186
16 LKS Źródło89:183
17 Orzeł Mokre89:333
18 Górnik Piaski77:350
  MF/AP
Szczakowianka412:112
Cyklon Rog.410:412
Sparta Kat.47:89
Podlesianka K.49:48
Wojkowice59:78
Pogoń Imielin47:56
Zagłębie II513:156
Górnik MK47:96
Naprzód Lipiny58:144
10 AKS Niwka34:44
11 MKS Siem-ce37:73
12 LKS Niwy45:93
13 LKS Tęcza35:83
14 LKS Źródło45:111
15 Urania R.Śl.45:131
16 Górnik Piaski43:250
17 Wawel Wirek30:100
18 Orzeł Mokre31:140