GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Liga Okręgowa 2013/2014
Terminarz Naprzód R. iCal export

K Data Czas Wynik
1 10.08.2013 17:00    Naprzód R.-Jedność J.1-1
2 14.08.2013 18:00    Rymer Rybnik-Naprzód R.2-1
3 17.08.2013 17:00    Naprzód R.-ROW II1-1
4 24.08.2013 17:00    MKS Lędziny-Naprzód R.5-1
5 31.08.2013 17:00    LKS Bełk-Naprzód R.5-3
6 07.09.2013 17:00    LKS Ogrodnik-Naprzód R.2-1
7 14.09.2013 16:30    Naprzód R.-Unia Bieruń1-0
8 21.09.2013 16:30    Naprzód R.-Studzionka1-0
9 28.09.2013 11:00    Urania R.Śl.-Naprzód R.2-0
10 05.10.2013 16:00    Naprzód R.-Piast Bieruń1-1
11 12.10.2013 15:30    Strażak Mikołów-Naprzód R.3-1
12 19.10.2013 15:30    Naprzód R.-Sokół Wola2-0
13 27.10.2013 14:00    GKS II Tychy-Naprzód R.4-0
14 02.11.2013 13:30    Naprzód R.-LKS Dąb0-1
15 09.11.2013 13:30    Sokół Orzesze-Naprzód R.7-0
16 16.11.2013 13:00    Jedność J.-Naprzód R.5-1
17 23.03.2014 15:00    Naprzód R.-Rymer Rybnik0-3
18 29.03.2014 15:00    ROW II-Naprzód R.4-0
19 05.04.2014 16:00    Naprzód R.-MKS Lędziny0-6
20 13.04.2014 16:00    Naprzód R.-LKS Bełk1-9
21 19.04.2014 13:00    Naprzód R.-LKS Ogrodnik0-2
22 26.04.2014 16:00    Unia Bieruń-Naprzód R.3-0
23 30.04.2014 17:00    Studzionka-Naprzód R.2-3
24 04.05.2014 17:00    Naprzód R.-Urania R.Śl.2-2
25 10.05.2014 17:00    Piast Bieruń-Naprzód R.9-0
26 18.05.2014 17:00    Naprzód R.-Strażak Mikołów2-1
27 24.05.2014 17:00    Sokół Wola-Naprzód R.2-1
28 31.05.2014 17:00    Naprzód R.-GKS II Tychy1-3
29 07.06.2014 17:00    LKS Dąb-Naprzód R.3-0
30 14.06.2014 17:00    Naprzód R.-Sokół Orzesze0-4



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
LKS Niwy723:818
LKS Tęcza618:516
Szczakowianka631:615
4 Urania R.Śl.719:1613
Górnik MK618:913
AKS Niwka720:1013
Podlesianka K.516:512
Wawel Wirek713:1112
Pogoń Imielin610:712
10 Zagłębie II511:89
11 Cyklon Rog.610:48
12 Naprzód Lipiny57:107
13 Sparta Kat.613:97
14 Wojkowice48:77
15 MKS Siem-ce611:164
16 Orzeł Mokre710:273
17 LKS Źródło65:162
18 Górnik Piaski54:210
  MF/AP
Szczakowianka1253:933
LKS Tęcza1126:1425
Cyklon Rog.1229:1224
Wojkowice1232:1524
Podlesianka K.1230:1424
LKS Niwy1228:2021
Pogoń Imielin1223:2321
Górnik MK1227:2120
AKS Niwka1226:1817
10 Wawel Wirek1218:2416
11 Sparta Kat.1120:1816
12 Zagłębie II1229:3316
13 Urania R.Śl.1224:3414
14 Naprzód Lipiny1219:2614
15 MKS Siem-ce1224:3110
16 LKS Źródło1215:297
17 Orzeł Mokre1212:434
18 Górnik Piaski127:580
  MF/AP
Szczakowianka622:318
Wojkowice824:817
Cyklon Rog.619:816
Podlesianka K.714:912
Pogoń Imielin613:169
Sparta Kat.57:99
LKS Tęcza58:99
Zagłębie II718:257
Górnik MK69:127
10 Naprzód Lipiny712:167
11 MKS Siem-ce613:156
12 LKS Źródło610:135
13 AKS Niwka56:84
14 Wawel Wirek55:134
15 LKS Niwy55:123
16 Urania R.Śl.55:181
17 Orzeł Mokre52:161
18 Górnik Piaski73:370