GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Liga Okręgowa 2013/2014
Terminarz Piast Bieruń iCal export

K Data Czas Wynik
1 10.08.2013 17:00    Piast Bieruń-GKS II Tychy0-2
2 14.08.2013 18:00    LKS D±b-Piast Bieruń1-3
3 17.08.2013 17:00    Piast Bieruń-Sokół Orzesze2-2
4 24.08.2013 17:00    Jedno¶ć J.-Piast Bieruń0-0
5 31.08.2013 17:00    Piast Bieruń-Rymer Rybnik3-0
6 08.09.2013 17:00    ROW II-Piast Bieruń1-1
7 14.09.2013 16:30    Piast Bieruń-MKS Lędziny1-1
8 21.09.2013 16:30    LKS Bełk-Piast Bieruń2-1
9 28.09.2013 16:00    Piast Bieruń-LKS Ogrodnik2-3
10 05.10.2013 16:00    Naprzód R.-Piast Bieruń1-1
11 12.10.2013 15:30    Piast Bieruń-Studzionka1-2
12 19.10.2013 11:00    Urania R.¦l.-Piast Bieruń0-0
13 26.10.2013 15:00    Piast Bieruń-Unia Bieruń7-0
14 02.11.2013 13:30    Piast Bieruń-Strażak Mikołów4-0
15 09.11.2013 13:30    Sokół Wola-Piast Bieruń1-1
16 17.11.2013 13:00    GKS II Tychy-Piast Bieruń3-1
17 22.03.2014 15:00    Piast Bieruń-LKS D±b0-2
18 29.03.2014 15:00    Sokół Orzesze-Piast Bieruń2-4
19 05.04.2014 16:00    Piast Bieruń-Jedno¶ć J.6-2
20 12.04.2014 16:00    Rymer Rybnik-Piast Bieruń1-0
21 19.04.2014 13:00    Piast Bieruń-ROW II1-3
22 26.04.2014 16:00    MKS Lędziny-Piast Bieruń0-2
23 29.04.2014 17:00    Piast Bieruń-LKS Bełk3-0
24 03.05.2014 17:00    LKS Ogrodnik-Piast Bieruń1-0
25 10.05.2014 17:00    Piast Bieruń-Naprzód R.9-0
26 18.05.2014 17:00    Studzionka-Piast Bieruń2-2
27 24.05.2014 17:00    Piast Bieruń-Urania R.¦l.4-2
28 31.05.2014 17:00    Unia Bieruń-Piast Bieruń1-1
29 07.06.2014 17:00    Strażak Mikołów-Piast Bieruń1-4
30 14.06.2014 17:00    Piast Bieruń-Sokół Wola1-1



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Szczakowianka949:724
LKS Tęcza925:823
LKS Niwy927:1121
Podlesianka K.822:519
5 Urania R.¦l.925:1818
AKS Niwka925:1017
Sparta Kat.928:1216
Wojkowice721:1216
Cyklon Rog.919:814
10 Górnik MK922:1913
11 Wawel Wirek914:1313
12 Pogoń Imielin812:1113
13 Zagłębie II718:1112
14 Naprzód Lipiny811:2010
15 MKS Siem-ce916:1910
16 LKS ¬ródło817:188
17 Orzeł Mokre912:393
18 Górnik Piaski86:350
  MF/AP
Szczakowianka1776:1446
Wojkowice1747:2236
Podlesianka K.1745:1535
LKS Tęcza1737:2235
Cyklon Rog.1744:1933
LKS Niwy1747:2633
Sparta Kat.1736:2825
Wawel Wirek1723:2724
Zagłębie II1739:4224
10 Urania R.¦l.1737:5622
11 MKS Siem-ce1733:3622
12 Pogoń Imielin1730:4422
13 AKS Niwka1733:2721
14 Górnik MK1733:3920
15 Naprzód Lipiny1725:4018
16 LKS ¬ródło1730:3617
17 Orzeł Mokre1717:734
18 Górnik Piaski1713:793
  MF/AP
Szczakowianka827:722
Wojkowice1026:1020
Cyklon Rog.825:1119
Podlesianka K.923:1016
LKS Niwy820:1512
MKS Siem-ce817:1712
LKS Tęcza812:1412
Zagłębie II1021:3112
Wawel Wirek89:1411
10 Sparta Kat.88:169
11 Pogoń Imielin918:339
12 LKS ¬ródło913:189
13 Naprzód Lipiny914:208
14 Górnik MK811:207
15 Urania R.¦l.812:384
16 AKS Niwka88:174
17 Górnik Piaski97:443
18 Orzeł Mokre85:341