GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Liga Okręgowa 2013/2014
Terminarz Sokół Orzesze iCal export

K Data Czas Wynik
1 11.08.2013 17:00    Studzionka-Sokół Orzesze5-3
2 14.08.2013 18:00    Sokół Orzesze-Urania R.Śl.2-1
3 17.08.2013 17:00    Piast Bieruń-Sokół Orzesze2-2
4 24.08.2013 17:00    Sokół Orzesze-Strażak Mikołów1-2
5 31.08.2013 17:00    Sokół Wola-Sokół Orzesze3-3
6 07.09.2013 17:00    Sokół Orzesze-GKS II Tychy1-1
7 14.09.2013 16:30    LKS Dąb-Sokół Orzesze5-3
8 21.09.2013 16:30    Unia Bieruń-Sokół Orzesze3-1
9 28.09.2013 16:00    Sokół Orzesze-Jedność J.0-2
10 05.10.2013 16:00    Rymer Rybnik-Sokół Orzesze6-0
11 12.10.2013 15:30    Sokół Orzesze-ROW II3-3
12 19.10.2013 15:30    MKS Lędziny-Sokół Orzesze2-1
13 26.10.2013 15:00    Sokół Orzesze-LKS Bełk1-4
14 02.11.2013 13:30    LKS Ogrodnik-Sokół Orzesze1-1
15 09.11.2013 13:30    Sokół Orzesze-Naprzód R.7-0
16 16.11.2013 13:00    Sokół Orzesze-Studzionka3-0
17 22.03.2014 11:00    Urania R.Śl.-Sokół Orzesze4-0
18 29.03.2014 15:00    Sokół Orzesze-Piast Bieruń2-4
19 05.04.2014 16:00    Strażak Mikołów-Sokół Orzesze3-1
20 12.04.2014 11:00    Sokół Orzesze-Sokół Wola1-0
21 19.04.2014 11:00    GKS II Tychy-Sokół Orzesze7-1
22 26.04.2014 16:00    Sokół Orzesze-LKS Dąb2-1
23 29.04.2014 17:00    Sokół Orzesze-Unia Bieruń1-3
24 03.05.2014 17:00    Jedność J.-Sokół Orzesze1-3
25 10.05.2014 17:00    Sokół Orzesze-Rymer Rybnik1-3
26 17.05.2014 17:00    ROW II-Sokół Orzesze1-1
27 24.05.2014 17:00    Sokół Orzesze-MKS Lędziny0-2
28 31.05.2014 17:00    LKS Bełk-Sokół Orzesze2-0
29 07.06.2014 17:00    Sokół Orzesze-LKS Ogrodnik5-0
30 14.06.2014 17:00    Naprzód R.-Sokół Orzesze0-4



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Szczakowianka949:724
LKS Tęcza925:823
LKS Niwy927:1121
Podlesianka K.822:519
5 Urania R.Śl.925:1818
AKS Niwka925:1017
Sparta Kat.928:1216
Wojkowice721:1216
Cyklon Rog.919:814
10 Górnik MK922:1913
11 Wawel Wirek914:1313
12 Pogoń Imielin812:1113
13 Zagłębie II718:1112
14 Naprzód Lipiny811:2010
15 MKS Siem-ce916:1910
16 LKS Źródło817:188
17 Orzeł Mokre912:393
18 Górnik Piaski86:350
  MF/AP
Szczakowianka1776:1446
Wojkowice1747:2236
Podlesianka K.1745:1535
LKS Tęcza1737:2235
Cyklon Rog.1744:1933
LKS Niwy1747:2633
Sparta Kat.1736:2825
Wawel Wirek1723:2724
Zagłębie II1739:4224
10 Urania R.Śl.1737:5622
11 MKS Siem-ce1733:3622
12 Pogoń Imielin1730:4422
13 AKS Niwka1733:2721
14 Górnik MK1733:3920
15 Naprzód Lipiny1725:4018
16 LKS Źródło1730:3617
17 Orzeł Mokre1717:734
18 Górnik Piaski1713:793
  MF/AP
Szczakowianka827:722
Wojkowice1026:1020
Cyklon Rog.825:1119
Podlesianka K.923:1016
LKS Niwy820:1512
MKS Siem-ce817:1712
LKS Tęcza812:1412
Zagłębie II1021:3112
Wawel Wirek89:1411
10 Sparta Kat.88:169
11 Pogoń Imielin918:339
12 LKS Źródło913:189
13 Naprzód Lipiny914:208
14 Górnik MK811:207
15 Urania R.Śl.812:384
16 AKS Niwka88:174
17 Górnik Piaski97:443
18 Orzeł Mokre85:341