GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Liga Okręgowa 2013/2014
Terminarz Sokół Wola iCal export

K Data Czas Wynik
1 10.08.2013 17:00    Strażak Mikołów-Sokół Wola0-0
2 14.08.2013 18:00    Unia Bieruń-Sokół Wola3-4
3 17.08.2013 17:00    Sokół Wola-GKS II Tychy2-1
4 24.08.2013 17:00    LKS Dąb-Sokół Wola4-2
5 31.08.2013 17:00    Sokół Wola-Sokół Orzesze3-3
6 07.09.2013 17:00    Jedność J.-Sokół Wola1-0
7 14.09.2013 16:30    Sokół Wola-Rymer Rybnik1-4
8 22.09.2013 16:30    ROW II-Sokół Wola4-0
9 28.09.2013 16:00    Sokół Wola-MKS Lędziny0-3
10 05.10.2013 16:00    LKS Bełk-Sokół Wola3-1
11 12.10.2013 15:30    Sokół Wola-LKS Ogrodnik1-2
12 19.10.2013 15:30    Naprzód R.-Sokół Wola2-0
13 26.10.2013 15:00    Sokół Wola-Studzionka1-3
14 02.11.2013 11:00    Urania R.Śl.-Sokół Wola5-0
15 09.11.2013 13:30    Sokół Wola-Piast Bieruń1-1
16 16.11.2013 13:00    Sokół Wola-Strażak Mikołów4-2
17 22.03.2014 15:00    Sokół Wola-Unia Bieruń3-1
18 29.03.2014 15:00    GKS II Tychy-Sokół Wola1-2
19 05.04.2014 16:00    Sokół Wola-LKS Dąb1-2
20 12.04.2014 11:00    Sokół Orzesze-Sokół Wola1-0
21 19.04.2014 13:00    Sokół Wola-Jedność J.1-1
22 26.04.2014 16:00    Rymer Rybnik-Sokół Wola2-1
23 29.04.2014 17:00    Sokół Wola-ROW II0-5
24 03.05.2014 17:00    MKS Lędziny-Sokół Wola6-0
25 10.05.2014 17:00    Sokół Wola-LKS Bełk1-7
26 17.05.2014 17:00    LKS Ogrodnik-Sokół Wola0-1
27 24.05.2014 17:00    Sokół Wola-Naprzód R.2-1
28 01.06.2014 17:00    Studzionka-Sokół Wola2-2
29 07.06.2014 17:00    Sokół Wola-Urania R.Śl.3-3
30 14.06.2014 17:00    Piast Bieruń-Sokół Wola1-1



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Szczakowianka949:724
LKS Tęcza925:823
LKS Niwy927:1121
Podlesianka K.822:519
5 Urania R.Śl.925:1818
AKS Niwka925:1017
Sparta Kat.928:1216
Wojkowice721:1216
Cyklon Rog.919:814
10 Górnik MK922:1913
11 Wawel Wirek914:1313
12 Pogoń Imielin812:1113
13 Zagłębie II718:1112
14 Naprzód Lipiny811:2010
15 MKS Siem-ce916:1910
16 LKS Źródło817:188
17 Orzeł Mokre912:393
18 Górnik Piaski86:350
  MF/AP
Szczakowianka1776:1446
Wojkowice1747:2236
Podlesianka K.1745:1535
LKS Tęcza1737:2235
Cyklon Rog.1744:1933
LKS Niwy1747:2633
Sparta Kat.1736:2825
Wawel Wirek1723:2724
Zagłębie II1739:4224
10 Urania R.Śl.1737:5622
11 MKS Siem-ce1733:3622
12 Pogoń Imielin1730:4422
13 AKS Niwka1733:2721
14 Górnik MK1733:3920
15 Naprzód Lipiny1725:4018
16 LKS Źródło1730:3617
17 Orzeł Mokre1717:734
18 Górnik Piaski1713:793
  MF/AP
Szczakowianka827:722
Wojkowice1026:1020
Cyklon Rog.825:1119
Podlesianka K.923:1016
LKS Niwy820:1512
MKS Siem-ce817:1712
LKS Tęcza812:1412
Zagłębie II1021:3112
Wawel Wirek89:1411
10 Sparta Kat.88:169
11 Pogoń Imielin918:339
12 LKS Źródło913:189
13 Naprzód Lipiny914:208
14 Górnik MK811:207
15 Urania R.Śl.812:384
16 AKS Niwka88:174
17 Górnik Piaski97:443
18 Orzeł Mokre85:341