GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
Liga Okręgowa 2013/2014
Terminarz Unia Bieruń iCal export

K Data Czas Wynik
1 10.08.2013 17:00    MKS Lędziny-Unia Bieruń6-0
2 14.08.2013 18:00    Unia Bieruń-Sokół Wola3-4
3 18.08.2013 17:00    LKS Bełk-Unia Bieruń4-1
4 24.08.2013 17:00    Unia Bieruń-GKS II Tychy1-2
5 31.08.2013 17:00    LKS Ogrodnik-Unia Bieruń5-2
6 07.09.2013 17:00    Unia Bieruń-LKS Dąb1-1
7 14.09.2013 16:30    Naprzód R.-Unia Bieruń1-0
8 21.09.2013 16:30    Unia Bieruń-Sokół Orzesze3-1
9 29.09.2013 16:00    Studzionka-Unia Bieruń1-3
10 05.10.2013 16:00    Unia Bieruń-Jedność J.1-9
11 12.10.2013 10:00    Urania R.Śl.-Unia Bieruń7-0
12 19.10.2013 15:30    Unia Bieruń-Rymer Rybnik1-2
13 26.10.2013 15:00    Piast Bieruń-Unia Bieruń7-0
14 02.11.2013 13:30    Unia Bieruń-ROW II0-4
15 09.11.2013 13:30    Strażak Mikołów-Unia Bieruń1-3
16 16.11.2013 13:00    Unia Bieruń-MKS Lędziny0-7
17 22.03.2014 15:00    Sokół Wola-Unia Bieruń3-1
18 29.03.2014 15:00    Unia Bieruń-LKS Bełk0-4
19 06.04.2014 11:00    GKS II Tychy-Unia Bieruń4-0
20 12.04.2014 16:00    Unia Bieruń-LKS Ogrodnik0-1
21 19.04.2014 13:00    LKS Dąb-Unia Bieruń1-1
22 26.04.2014 16:00    Unia Bieruń-Naprzód R.3-0
23 29.04.2014 17:00    Sokół Orzesze-Unia Bieruń1-3
24 03.05.2014 17:00    Unia Bieruń-Studzionka6-2
25 10.05.2014 17:00    Jedność J.-Unia Bieruń1-2
26 17.05.2014 17:00    Unia Bieruń-Urania R.Śl.0-0
27 24.05.2014 11:00    Rymer Rybnik-Unia Bieruń3-2
28 31.05.2014 17:00    Unia Bieruń-Piast Bieruń1-1
29 07.06.2014 17:00    ROW II-Unia Bieruń0-2
30 14.06.2014 17:00    Unia Bieruń-Strażak Mikołów3-1



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Szczakowianka421:112
LKS Tęcza412:212
Wawel Wirek411:49
LKS Niwy49:59
5 Urania R.Śl.414:79
Górnik MK414:77
Naprzód Lipiny35:66
Sparta Kat.410:56
Wojkowice27:36
10 Podlesianka K.36:46
11 AKS Niwka48:56
12 Cyklon Rog.47:35
13 MKS Siem-ce47:113
14 Pogoń Imielin36:63
15 Zagłębie II25:33
16 Orzeł Mokre46:163
17 LKS Źródło33:52
18 Górnik Piaski34:100
  MF/AP
Szczakowianka730:221
LKS Tęcza717:1015
Cyklon Rog.714:514
Wojkowice716:1014
Podlesianka K.715:814
Sparta Kat.715:1212
LKS Niwy714:1112
Górnik MK718:1610
9 Urania R.Śl.717:1510
10 AKS Niwka712:910
11 Naprzód Lipiny712:1810
12 Wawel Wirek711:149
13 Pogoń Imielin713:119
14 Zagłębie II718:189
15 MKS Siem-ce714:186
16 LKS Źródło78:163
17 Orzeł Mokre77:303
18 Górnik Piaski77:350
  MF/AP
Szczakowianka39:19
Cyklon Rog.37:29
Podlesianka K.49:48
Wojkowice59:78
Sparta Kat.35:76
Zagłębie II513:156
Pogoń Imielin47:56
Naprzód Lipiny47:124
AKS Niwka34:44
10 MKS Siem-ce37:73
11 LKS Niwy35:63
12 Górnik MK34:93
13 LKS Tęcza35:83
14 LKS Źródło45:111
15 Urania R.Śl.33:81
16 Górnik Piaski43:250
17 Wawel Wirek30:100
18 Orzeł Mokre31:140