GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Klasa A 2013/2014
Terminarz iCal export

K Data Czas Wynik
1 31.08.2013 11:00    Naprzód Lipiny-Górnik MK0-1
1 31.08.2013 13:30    Kolejarz Kat.-Urania II R.Śl.2-2
1 31.08.2013 16:00    1 FC Katowice-Sparta Kat.0-1
1 01.09.2013 11:00    GKS Wawel II Wirek-KS Hetman 22 Katowice0-1
1 01.09.2013 11:00    Górnik II Wesoła-AKS II Mikołów1-0
1 01.09.2013 11:00    MKS II Siemianowice-Pogoń R.Śl.1-3
2 07.09.2013 11:00    Sparta Kat.-Górnik II Wesoła4-0
2 07.09.2013 11:00    GKS Wawel II Wirek-Naprzód Lipiny0-1
2 07.09.2013 17:00    KS Hetman 22 Katowice-Pogoń R.Śl.2-0
2 08.09.2013 11:00    AKS II Mikołów-MKS II Siemianowice4-0
2 08.09.2013 11:00    Urania II R.Śl.-1 FC Katowice4-2
2 08.09.2013 11:00    Górnik MK-Kolejarz Kat.1-0
3 14.09.2013 11:00    Naprzód Lipiny-KS Hetman 22 Katowice8-0
3 14.09.2013 16:00    1 FC Katowice-Górnik MK1-2
3 14.09.2013 16:00    Pogoń R.Śl.-AKS II Mikołów2-0
3 15.09.2013 11:00    Górnik II Wesoła-Urania II R.Śl.2-1
3 15.09.2013 11:00    MKS II Siemianowice-Sparta Kat.1-2
3 15.09.2013 11:30    Kolejarz Kat.-GKS Wawel II Wirek2-1
4 21.09.2013 15:00    Sparta Kat.-Pogoń R.Śl.4-1
4 21.09.2013 15:00    Naprzód Lipiny-Kolejarz Kat.2-0
4 21.09.2013 17:00    KS Hetman 22 Katowice-AKS II Mikołów3-3
4 22.09.2013 11:00    Urania II R.Śl.-MKS II Siemianowice9-0
4 22.09.2013 11:00    Górnik MK-Górnik II Wesoła0-1
4 22.09.2013 11:00    GKS Wawel II Wirek-1 FC Katowice2-2
5 28.09.2013 13:30    Kolejarz Kat.-KS Hetman 22 Katowice3-0
5 28.09.2013 15:00    Pogoń R.Śl.-Urania II R.Śl.1-2
5 28.09.2013 16:00    1 FC Katowice-Naprzód Lipiny2-5
5 29.09.2013 11:00    Górnik II Wesoła-GKS Wawel II Wirek2-0
5 29.09.2013 11:00    MKS II Siemianowice-Górnik MK0-5
5 29.09.2013 11:00    AKS II Mikołów-Sparta Kat.0-1
6 05.10.2013 11:00    Górnik MK-Pogoń R.Śl.3-0
6 05.10.2013 13:30    Kolejarz Kat.-1 FC Katowice0-0
6 05.10.2013 15:00    Naprzód Lipiny-Górnik II Wesoła1-0
6 05.10.2013 16:00    KS Hetman 22 Katowice-Sparta Kat.0-3
6 06.10.2013 11:00    Urania II R.Śl.-AKS II Mikołów4-3
6 06.10.2013 11:00    GKS Wawel II Wirek-MKS II Siemianowice1-1
7 12.10.2013 15:00    Pogoń R.Śl.-GKS Wawel II Wirek3-2
7 12.10.2013 16:00    1 FC Katowice-KS Hetman 22 Katowice3-0
7 12.10.2013 16:00    Sparta Kat.-Urania II R.Śl.8-0
7 13.10.2013 11:00    Górnik II Wesoła-Kolejarz Kat.2-4
7 13.10.2013 11:00    MKS II Siemianowice-Naprzód Lipiny1-3
7 13.10.2013 11:00    AKS II Mikołów-Górnik MK0-5
8 19.10.2013 13:30    Kolejarz Kat.-MKS II Siemianowice4-0
8 19.10.2013 15:00    KS Hetman 22 Katowice-Urania II R.Śl.3-2
8 19.10.2013 15:00    Naprzód Lipiny-Pogoń R.Śl.0-1
8 19.10.2013 15:00    1 FC Katowice-Górnik II Wesoła2-0
8 20.10.2013 11:00    Górnik MK-Sparta Kat.3-1
8 20.10.2013 11:00    GKS Wawel II Wirek-AKS II Mikołów5-3
9 26.10.2013 15:00    Pogoń R.Śl.-Kolejarz Kat.2-2
9 26.10.2013 15:00    Sparta Kat.-GKS Wawel II Wirek3-0
9 27.10.2013 11:00    Górnik II Wesoła-KS Hetman 22 Katowice4-1
9 27.10.2013 11:00    AKS II Mikołów-Naprzód Lipiny2-3
9 27.10.2013 11:30    MKS II Siemianowice-1 FC Katowice1-1
9 27.10.2013 13:00    Urania II R.Śl.-Górnik MK2-3
10 23.10.2013 15:30    GKS Wawel II Wirek-Urania II R.Śl.3-0
10 02.11.2013 13:30    Kolejarz Kat.-AKS II Mikołów3-0
10 02.11.2013 14:00    KS Hetman 22 Katowice-Górnik MK0-2
10 02.11.2013 14:00    Naprzód Lipiny-Sparta Kat.0-2
10 02.11.2013 14:00    1 FC Katowice-Pogoń R.Śl.2-2
10 03.11.2013 11:00    Górnik II Wesoła-MKS II Siemianowice2-0
11 09.11.2013 11:00    Górnik MK-GKS Wawel II Wirek3-0
11 09.11.2013 13:00    Sparta Kat.-Kolejarz Kat.0-3
11 09.11.2013 14:00    Pogoń R.Śl.-Górnik II Wesoła3-0
11 10.11.2013 11:00    MKS II Siemianowice-KS Hetman 22 Katowice4-0
11 10.11.2013 11:00    AKS II Mikołów-1 FC Katowice1-0
11 10.11.2013 11:00    Urania II R.Śl.-Naprzód Lipiny2-2
12 29.03.2014 11:00    Górnik MK-Naprzód Lipiny1-2
12 29.03.2014 13:30    Sparta Kat.-1 FC Katowice2-1
12 29.03.2014 15:00    Pogoń R.Śl.-MKS II Siemianowice1-0
12 29.03.2014 16:00    KS Hetman 22 Katowice-GKS Wawel II Wirek0-1
12 30.03.2014 11:00    Urania II R.Śl.-Kolejarz Kat.0-2
12 30.03.2014 11:00    AKS II Mikołów-Górnik II Wesoła2-3
13 05.04.2014 14:00    Kolejarz Kat.-Górnik MK1-2
13 05.04.2014 15:00    Pogoń R.Śl.-KS Hetman 22 Katowice1-1
13 05.04.2014 17:00    1 FC Katowice-Urania II R.Śl.4-2
13 06.04.2014 11:00    Górnik II Wesoła-Sparta Kat.0-1
13 06.04.2014 11:00    Naprzód Lipiny-GKS Wawel II Wirek3-0
13 06.04.2014 11:00    MKS II Siemianowice-AKS II Mikołów1-1
14 12.04.2014 11:00    Górnik MK-1 FC Katowice3-2
14 12.04.2014 17:00    KS Hetman 22 Katowice-Naprzód Lipiny3-3
14 13.04.2014 11:00    AKS II Mikołów-Pogoń R.Śl.5-0
14 13.04.2014 11:00    Urania II R.Śl.-Górnik II Wesoła5-0
14 13.04.2014 11:00    Sparta Kat.-MKS II Siemianowice7-0
14 13.04.2014 11:00    GKS Wawel II Wirek-Kolejarz Kat.1-2
15 26.04.2014 14:00    Kolejarz Kat.-Naprzód Lipiny3-0
15 26.04.2014 15:00    Pogoń R.Śl.-Sparta Kat.0-1
15 26.04.2014 17:00    1 FC Katowice-GKS Wawel II Wirek1-0
15 27.04.2014 11:00    AKS II Mikołów-KS Hetman 22 Katowice3-2
15 27.04.2014 11:00    Górnik II Wesoła-Górnik MK0-2
15 27.04.2014 16:30    MKS II Siemianowice-Urania II R.Śl.0-0
16 01.05.2014 11:00    KS Hetman 22 Katowice-Kolejarz Kat.1-4
16 03.05.2014 11:00    Górnik MK-MKS II Siemianowice0-2
16 04.05.2014 11:00    Urania II R.Śl.-Pogoń R.Śl.2-3
16 04.05.2014 11:00    Naprzód Lipiny-1 FC Katowice3-0
16 04.05.2014 11:00    GKS Wawel II Wirek-Górnik II Wesoła2-0
16 04.05.2014 11:00    Sparta Kat.-AKS II Mikołów6-0
17 10.05.2014 15:00    Pogoń R.Śl.-Górnik MK1-4
17 10.05.2014 17:00    1 FC Katowice-Kolejarz Kat.2-1
17 11.05.2014 11:00    Górnik II Wesoła-Naprzód Lipiny0-3
17 11.05.2014 11:00    Sparta Kat.-KS Hetman 22 Katowice3-0
17 11.05.2014 11:00    AKS II Mikołów-Urania II R.Śl.6-2
17 11.05.2014 11:30    MKS II Siemianowice-GKS Wawel II Wirek1-1
18 17.05.2014 11:00    Górnik MK-AKS II Mikołów3-2
18 17.05.2014 14:00    Kolejarz Kat.-Górnik II Wesoła2-0
18 17.05.2014 17:00    KS Hetman 22 Katowice-1 FC Katowice2-2
18 18.05.2014 11:00    Urania II R.Śl.-Sparta Kat.0-4
18 18.05.2014 11:00    Naprzód Lipiny-MKS II Siemianowice4-1
18 03.06.2014 18:00    GKS Wawel II Wirek-Pogoń R.Śl.0-1
19 24.05.2014 15:00    Pogoń R.Śl.-Naprzód Lipiny1-5
19 25.05.2014 11:00    MKS II Siemianowice-Kolejarz Kat.1-3
19 25.05.2014 11:00    Urania II R.Śl.-KS Hetman 22 Katowice6-1
19 25.05.2014 11:00    Górnik II Wesoła-1 FC Katowice1-1
19 25.05.2014 11:00    Sparta Kat.-Górnik MK0-1
19 25.05.2014 11:00    AKS II Mikołów-GKS Wawel II Wirek2-0
20 31.05.2014 11:00    Górnik MK-Urania II R.Śl.2-0
20 31.05.2014 14:00    Kolejarz Kat.-Pogoń R.Śl.5-2
20 31.05.2014 17:00    KS Hetman 22 Katowice-Górnik II Wesoła0-1
20 31.05.2014 17:00    1 FC Katowice-MKS II Siemianowice3-0
20 01.06.2014 11:00    GKS Wawel II Wirek-Sparta Kat.1-4
20 01.06.2014 11:00    Naprzód Lipiny-AKS II Mikołów1-2
21 07.06.2014 15:00    Pogoń R.Śl.-1 FC Katowice0-8
21 08.06.2014 11:00    Urania II R.Śl.-GKS Wawel II Wirek1-0
21 08.06.2014 11:00    AKS II Mikołów-Kolejarz Kat.3-2
21 08.06.2014 11:00    Górnik MK-KS Hetman 22 Katowice9-1
21 08.06.2014 11:00    Sparta Kat.-Naprzód Lipiny1-4
21 08.06.2014 11:00    MKS II Siemianowice-Górnik II Wesoła2-1
22 14.06.2014 16:00    Naprzód Lipiny-Urania II R.Śl.3-2
22 14.06.2014 17:00    1 FC Katowice-AKS II Mikołów-
22 15.06.2014 11:00    GKS Wawel II Wirek-Górnik MK-
22 15.06.2014 11:00    Kolejarz Kat.-Sparta Kat.-
22 15.06.2014 11:00    Górnik II Wesoła-Pogoń R.Śl.-
22 15.06.2014 11:00    KS Hetman 22 Katowice-MKS II Siemianowice-



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
LKS Tęcza925:823
Szczakowianka840:721
LKS Niwy927:1121
4 Urania R.Śl.925:1818
AKS Niwka925:1017
Podlesianka K.719:516
Cyklon Rog.919:814
Wojkowice619:1113
Pogoń Imielin711:813
10 Sparta Kat.826:1113
11 Górnik MK922:1913
12 Wawel Wirek914:1313
13 Zagłębie II718:1112
14 Naprzód Lipiny710:1510
15 MKS Siem-ce813:187
16 LKS Źródło711:175
17 Orzeł Mokre912:393
18 Górnik Piaski74:250
  MF/AP
Szczakowianka1667:1443
LKS Tęcza1637:1935
Wojkowice1645:2133
Podlesianka K.1642:1532
Cyklon Rog.1639:1830
LKS Niwy1637:2430
Zagłębie II1638:3924
8 Urania R.Śl.1637:4722
Sparta Kat.1634:2722
10 Pogoń Imielin1629:4122
11 AKS Niwka1632:2521
12 Wawel Wirek1620:2621
13 Górnik MK1632:3720
14 MKS Siem-ce1630:3519
15 Naprzód Lipiny1624:3518
16 LKS Źródło1624:3514
17 Orzeł Mokre1616:674
18 Górnik Piaski1611:693
  MF/AP
Szczakowianka827:722
Wojkowice1026:1020
Cyklon Rog.720:1016
Podlesianka K.923:1016
LKS Tęcza712:1112
MKS Siem-ce817:1712
Zagłębie II920:2812
LKS Niwy710:139
Pogoń Imielin918:339
10 Sparta Kat.88:169
11 LKS Źródło913:189
12 Wawel Wirek76:138
13 Naprzód Lipiny914:208
14 Górnik MK710:187
15 Urania R.Śl.712:294
16 AKS Niwka77:154
17 Górnik Piaski97:443
18 Orzeł Mokre74:281