GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Klasa A 2013/2014
Terminarz Pogoń R.Śl. iCal export

K Data Czas Wynik
1 01.09.2013 11:00    MKS II Siemianowice-Pogoń R.Śl.1-3
2 07.09.2013 17:00    KS Hetman 22 Katowice-Pogoń R.Śl.2-0
3 14.09.2013 16:00    Pogoń R.Śl.-AKS II Mikołów2-0
4 21.09.2013 15:00    Sparta Kat.-Pogoń R.Śl.4-1
5 28.09.2013 15:00    Pogoń R.Śl.-Urania II R.Śl.1-2
6 05.10.2013 11:00    Górnik MK-Pogoń R.Śl.3-0
7 12.10.2013 15:00    Pogoń R.Śl.-GKS Wawel II Wirek3-2
8 19.10.2013 15:00    Naprzód Lipiny-Pogoń R.Śl.0-1
9 26.10.2013 15:00    Pogoń R.Śl.-Kolejarz Kat.2-2
10 02.11.2013 14:00    1 FC Katowice-Pogoń R.Śl.2-2
11 09.11.2013 14:00    Pogoń R.Śl.-Górnik II Wesoła3-0
12 29.03.2014 15:00    Pogoń R.Śl.-MKS II Siemianowice1-0
13 05.04.2014 15:00    Pogoń R.Śl.-KS Hetman 22 Katowice1-1
14 13.04.2014 11:00    AKS II Mikołów-Pogoń R.Śl.5-0
15 26.04.2014 15:00    Pogoń R.Śl.-Sparta Kat.0-1
16 04.05.2014 11:00    Urania II R.Śl.-Pogoń R.Śl.2-3
17 10.05.2014 15:00    Pogoń R.Śl.-Górnik MK1-4
18 03.06.2014 18:00    GKS Wawel II Wirek-Pogoń R.Śl.0-1
19 24.05.2014 15:00    Pogoń R.Śl.-Naprzód Lipiny1-5
20 31.05.2014 14:00    Kolejarz Kat.-Pogoń R.Śl.5-2
21 07.06.2014 15:00    Pogoń R.Śl.-1 FC Katowice0-8
22 15.06.2014 11:00    Górnik II Wesoła-Pogoń R.Śl.-



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Szczakowianka949:724
LKS Tęcza925:823
LKS Niwy927:1121
Podlesianka K.822:519
5 Urania R.Śl.925:1818
AKS Niwka925:1017
Sparta Kat.928:1216
Wojkowice721:1216
Cyklon Rog.919:814
10 Górnik MK922:1913
11 Wawel Wirek914:1313
12 Pogoń Imielin812:1113
13 Zagłębie II718:1112
14 Naprzód Lipiny811:2010
15 MKS Siem-ce916:1910
16 LKS Źródło817:188
17 Orzeł Mokre912:393
18 Górnik Piaski86:350
  MF/AP
Szczakowianka1776:1446
Wojkowice1747:2236
Podlesianka K.1745:1535
LKS Tęcza1737:2235
Cyklon Rog.1744:1933
LKS Niwy1747:2633
Sparta Kat.1736:2825
Wawel Wirek1723:2724
Zagłębie II1739:4224
10 Urania R.Śl.1737:5622
11 MKS Siem-ce1733:3622
12 Pogoń Imielin1730:4422
13 AKS Niwka1733:2721
14 Górnik MK1733:3920
15 Naprzód Lipiny1725:4018
16 LKS Źródło1730:3617
17 Orzeł Mokre1717:734
18 Górnik Piaski1713:793
  MF/AP
Szczakowianka827:722
Wojkowice1026:1020
Cyklon Rog.825:1119
Podlesianka K.923:1016
LKS Niwy820:1512
MKS Siem-ce817:1712
LKS Tęcza812:1412
Zagłębie II1021:3112
Wawel Wirek89:1411
10 Sparta Kat.88:169
11 Pogoń Imielin918:339
12 LKS Źródło913:189
13 Naprzód Lipiny914:208
14 Górnik MK811:207
15 Urania R.Śl.812:384
16 AKS Niwka88:174
17 Górnik Piaski97:443
18 Orzeł Mokre85:341