GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Klasa A 2013/2014
Terminarz Sparta Kat. iCal export

K Data Czas Wynik
1 31.08.2013 16:00    1 FC Katowice-Sparta Kat.0-1
2 07.09.2013 11:00    Sparta Kat.-Górnik II Wesoła4-0
3 15.09.2013 11:00    MKS II Siemianowice-Sparta Kat.1-2
4 21.09.2013 15:00    Sparta Kat.-Pogoń R.¦l.4-1
5 29.09.2013 11:00    AKS II Mikołów-Sparta Kat.0-1
6 05.10.2013 16:00    KS Hetman 22 Katowice-Sparta Kat.0-3
7 12.10.2013 16:00    Sparta Kat.-Urania II R.¦l.8-0
8 20.10.2013 11:00    Górnik MK-Sparta Kat.3-1
9 26.10.2013 15:00    Sparta Kat.-GKS Wawel II Wirek3-0
10 02.11.2013 14:00    Naprzód Lipiny-Sparta Kat.0-2
11 09.11.2013 13:00    Sparta Kat.-Kolejarz Kat.0-3
12 29.03.2014 13:30    Sparta Kat.-1 FC Katowice2-1
13 06.04.2014 11:00    Górnik II Wesoła-Sparta Kat.0-1
14 13.04.2014 11:00    Sparta Kat.-MKS II Siemianowice7-0
15 26.04.2014 15:00    Pogoń R.¦l.-Sparta Kat.0-1
16 04.05.2014 11:00    Sparta Kat.-AKS II Mikołów6-0
17 11.05.2014 11:00    Sparta Kat.-KS Hetman 22 Katowice3-0
18 18.05.2014 11:00    Urania II R.¦l.-Sparta Kat.0-4
19 25.05.2014 11:00    Sparta Kat.-Górnik MK0-1
20 01.06.2014 11:00    GKS Wawel II Wirek-Sparta Kat.1-4
21 08.06.2014 11:00    Sparta Kat.-Naprzód Lipiny1-4
22 15.06.2014 11:00    Kolejarz Kat.-Sparta Kat.-



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Szczakowianka949:724
LKS Tęcza925:823
LKS Niwy927:1121
Podlesianka K.822:519
5 Urania R.¦l.925:1818
AKS Niwka925:1017
Sparta Kat.928:1216
Wojkowice721:1216
Cyklon Rog.919:814
10 Górnik MK922:1913
11 Wawel Wirek914:1313
12 Pogoń Imielin812:1113
13 Zagłębie II718:1112
14 Naprzód Lipiny811:2010
15 MKS Siem-ce916:1910
16 LKS ¬ródło817:188
17 Orzeł Mokre912:393
18 Górnik Piaski86:350
  MF/AP
Szczakowianka1776:1446
Wojkowice1747:2236
Podlesianka K.1745:1535
LKS Tęcza1737:2235
Cyklon Rog.1744:1933
LKS Niwy1747:2633
Sparta Kat.1736:2825
Wawel Wirek1723:2724
Zagłębie II1739:4224
10 Urania R.¦l.1737:5622
11 MKS Siem-ce1733:3622
12 Pogoń Imielin1730:4422
13 AKS Niwka1733:2721
14 Górnik MK1733:3920
15 Naprzód Lipiny1725:4018
16 LKS ¬ródło1730:3617
17 Orzeł Mokre1717:734
18 Górnik Piaski1713:793
  MF/AP
Szczakowianka827:722
Wojkowice1026:1020
Cyklon Rog.825:1119
Podlesianka K.923:1016
LKS Niwy820:1512
MKS Siem-ce817:1712
LKS Tęcza812:1412
Zagłębie II1021:3112
Wawel Wirek89:1411
10 Sparta Kat.88:169
11 Pogoń Imielin918:339
12 LKS ¬ródło913:189
13 Naprzód Lipiny914:208
14 Górnik MK811:207
15 Urania R.¦l.812:384
16 AKS Niwka88:174
17 Górnik Piaski97:443
18 Orzeł Mokre85:341