GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Klasa A 2013/2014
Terminarz 1 FC Katowice iCal export

K Data Czas Wynik
1 31.08.2013 16:00    1 FC Katowice-Sparta Kat.0-1
2 08.09.2013 11:00    Urania II R.¦l.-1 FC Katowice4-2
3 14.09.2013 16:00    1 FC Katowice-Górnik MK1-2
4 22.09.2013 11:00    GKS Wawel II Wirek-1 FC Katowice2-2
5 28.09.2013 16:00    1 FC Katowice-Naprzód Lipiny2-5
6 05.10.2013 13:30    Kolejarz Kat.-1 FC Katowice0-0
7 12.10.2013 16:00    1 FC Katowice-KS Hetman 22 Katowice3-0
8 19.10.2013 15:00    1 FC Katowice-Górnik II Wesoła2-0
9 27.10.2013 11:30    MKS II Siemianowice-1 FC Katowice1-1
10 02.11.2013 14:00    1 FC Katowice-Pogoń R.¦l.2-2
11 10.11.2013 11:00    AKS II Mikołów-1 FC Katowice1-0
12 29.03.2014 13:30    Sparta Kat.-1 FC Katowice2-1
13 05.04.2014 17:00    1 FC Katowice-Urania II R.¦l.4-2
14 12.04.2014 11:00    Górnik MK-1 FC Katowice3-2
15 26.04.2014 17:00    1 FC Katowice-GKS Wawel II Wirek1-0
16 04.05.2014 11:00    Naprzód Lipiny-1 FC Katowice3-0
17 10.05.2014 17:00    1 FC Katowice-Kolejarz Kat.2-1
18 17.05.2014 17:00    KS Hetman 22 Katowice-1 FC Katowice2-2
19 25.05.2014 11:00    Górnik II Wesoła-1 FC Katowice1-1
20 31.05.2014 17:00    1 FC Katowice-MKS II Siemianowice3-0
21 07.06.2014 15:00    Pogoń R.¦l.-1 FC Katowice0-8
22 14.06.2014 17:00    1 FC Katowice-AKS II Mikołów-



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Szczakowianka949:724
LKS Tęcza925:823
LKS Niwy927:1121
Podlesianka K.822:519
5 Urania R.¦l.925:1818
AKS Niwka925:1017
Sparta Kat.928:1216
Wojkowice721:1216
Cyklon Rog.919:814
10 Górnik MK922:1913
11 Wawel Wirek914:1313
12 Pogoń Imielin812:1113
13 Zagłębie II718:1112
14 Naprzód Lipiny811:2010
15 MKS Siem-ce916:1910
16 LKS ¬ródło817:188
17 Orzeł Mokre912:393
18 Górnik Piaski86:350
  MF/AP
Szczakowianka1776:1446
Wojkowice1747:2236
Podlesianka K.1745:1535
LKS Tęcza1737:2235
Cyklon Rog.1744:1933
LKS Niwy1747:2633
Sparta Kat.1736:2825
Wawel Wirek1723:2724
Zagłębie II1739:4224
10 Urania R.¦l.1737:5622
11 MKS Siem-ce1733:3622
12 Pogoń Imielin1730:4422
13 AKS Niwka1733:2721
14 Górnik MK1733:3920
15 Naprzód Lipiny1725:4018
16 LKS ¬ródło1730:3617
17 Orzeł Mokre1717:734
18 Górnik Piaski1713:793
  MF/AP
Szczakowianka827:722
Wojkowice1026:1020
Cyklon Rog.825:1119
Podlesianka K.923:1016
LKS Niwy820:1512
MKS Siem-ce817:1712
LKS Tęcza812:1412
Zagłębie II1021:3112
Wawel Wirek89:1411
10 Sparta Kat.88:169
11 Pogoń Imielin918:339
12 LKS ¬ródło913:189
13 Naprzód Lipiny914:208
14 Górnik MK811:207
15 Urania R.¦l.812:384
16 AKS Niwka88:174
17 Górnik Piaski97:443
18 Orzeł Mokre85:341