GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Klasa B 2013/2014
Terminarz KS Kamionka Mikołów iCal export

K Data Czas Wynik
1 01.09.2013 17:00    BKS Sparta II Katowice-KS Kamionka Mikołów3-2
2 07.09.2013 16:00    KS Kamionka Mikołów-Urania III R.¦l.5-0
3 15.09.2013 11:00    LKS Pogoń II Imielin-KS Kamionka Mikołów5-1
4 22.09.2013 16:00    KS Kamionka Mikołów-KS Stadion ¦l±ski Chorzów1-6
5 29.09.2013 11:00    Lechia Mysłowice-KS Kamionka Mikołów2-1
6 06.10.2013 11:00    KS Kamionka Mikołów-KS Slavia II Ruda ¦l±ska0-3
7 13.10.2013 15:30    UKS Szopienice-KS Kamionka Mikołów3-2
8 20.10.2013 11:00    Szombierki II Bytom-KS Kamionka Mikołów1-2
9 26.10.2013 15:00    KS Kamionka Mikołów-Jastrz±b II4-1
10 05.04.2014 16:00    KS Kamionka Mikołów-BKS Sparta II Katowice6-0
11 13.04.2014 11:00    Urania III R.¦l.-KS Kamionka Mikołów2-2
12 26.04.2014 16:00    KS Kamionka Mikołów-LKS Pogoń II Imielin3-2
13 04.05.2014 11:00    KS Stadion ¦l±ski Chorzów-KS Kamionka Mikołów19-2
14 10.05.2014 16:00    KS Kamionka Mikołów-Lechia Mysłowice2-7
15 18.05.2014 11:00    KS Slavia II Ruda ¦l±ska-KS Kamionka Mikołów-
16 24.05.2014 16:00    KS Kamionka Mikołów-UKS Szopienice3-2
17 01.06.2014 11:00    KS Kamionka Mikołów-Szombierki II Bytom3-2
18 08.06.2014 11:00    Jastrz±b II-KS Kamionka Mikołów1-5



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS ¬ródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.¦l.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS ¬ródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.¦l.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS ¬ródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.¦l.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00