GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
Klasa B 2013/2014
Terminarz KS Kamionka Mikołów iCal export

K Data Czas Wynik
1 01.09.2013 17:00    BKS Sparta II Katowice-KS Kamionka Mikołów3-2
2 07.09.2013 16:00    KS Kamionka Mikołów-Urania III R.¦l.5-0
3 15.09.2013 11:00    LKS Pogoń II Imielin-KS Kamionka Mikołów5-1
4 22.09.2013 16:00    KS Kamionka Mikołów-KS Stadion ¦l±ski Chorzów1-6
5 29.09.2013 11:00    Lechia Mysłowice-KS Kamionka Mikołów2-1
6 06.10.2013 11:00    KS Kamionka Mikołów-KS Slavia II Ruda ¦l±ska0-3
7 13.10.2013 15:30    UKS Szopienice-KS Kamionka Mikołów3-2
8 20.10.2013 11:00    Szombierki II Bytom-KS Kamionka Mikołów1-2
9 26.10.2013 15:00    KS Kamionka Mikołów-Jastrz±b II4-1
10 05.04.2014 16:00    KS Kamionka Mikołów-BKS Sparta II Katowice6-0
11 13.04.2014 11:00    Urania III R.¦l.-KS Kamionka Mikołów2-2
12 26.04.2014 16:00    KS Kamionka Mikołów-LKS Pogoń II Imielin3-2
13 04.05.2014 11:00    KS Stadion ¦l±ski Chorzów-KS Kamionka Mikołów19-2
14 10.05.2014 16:00    KS Kamionka Mikołów-Lechia Mysłowice2-7
15 18.05.2014 11:00    KS Slavia II Ruda ¦l±ska-KS Kamionka Mikołów-
16 24.05.2014 16:00    KS Kamionka Mikołów-UKS Szopienice3-2
17 01.06.2014 11:00    KS Kamionka Mikołów-Szombierki II Bytom3-2
18 08.06.2014 11:00    Jastrz±b II-KS Kamionka Mikołów1-5



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
LKS Tęcza925:823
Szczakowianka840:721
LKS Niwy927:1121
4 Urania R.¦l.925:1818
AKS Niwka925:1017
Podlesianka K.719:516
Cyklon Rog.919:814
Wojkowice619:1113
Pogoń Imielin711:813
10 Sparta Kat.826:1113
11 Górnik MK922:1913
12 Wawel Wirek914:1313
13 Zagłębie II718:1112
14 Naprzód Lipiny710:1510
15 MKS Siem-ce813:187
16 LKS ¬ródło711:175
17 Orzeł Mokre912:393
18 Górnik Piaski74:250
  MF/AP
Szczakowianka1667:1443
LKS Tęcza1637:1935
Wojkowice1645:2133
Podlesianka K.1642:1532
Cyklon Rog.1639:1830
LKS Niwy1637:2430
Zagłębie II1638:3924
8 Urania R.¦l.1637:4722
Sparta Kat.1634:2722
10 Pogoń Imielin1629:4122
11 AKS Niwka1632:2521
12 Wawel Wirek1620:2621
13 Górnik MK1632:3720
14 MKS Siem-ce1630:3519
15 Naprzód Lipiny1624:3518
16 LKS ¬ródło1624:3514
17 Orzeł Mokre1616:674
18 Górnik Piaski1611:693
  MF/AP
Szczakowianka827:722
Wojkowice1026:1020
Cyklon Rog.720:1016
Podlesianka K.923:1016
LKS Tęcza712:1112
MKS Siem-ce817:1712
Zagłębie II920:2812
LKS Niwy710:139
Pogoń Imielin918:339
10 Sparta Kat.88:169
11 LKS ¬ródło913:189
12 Wawel Wirek76:138
13 Naprzód Lipiny914:208
14 Górnik MK710:187
15 Urania R.¦l.712:294
16 AKS Niwka77:154
17 Górnik Piaski97:443
18 Orzeł Mokre74:281