GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Klasa B 2013/2014
Terminarz LKS Pogoń II Imielin iCal export

K Data Czas Wynik
1 01.09.2013 11:00    LKS Pogoń II Imielin-KS Slavia II Ruda ¦l±ska2-1
2 07.09.2013 16:00    UKS Szopienice-LKS Pogoń II Imielin4-1
3 15.09.2013 11:00    LKS Pogoń II Imielin-KS Kamionka Mikołów5-1
4 22.09.2013 11:00    Jastrz±b II-LKS Pogoń II Imielin2-4
5 29.09.2013 11:00    LKS Pogoń II Imielin-BKS Sparta II Katowice1-0
6 06.10.2013 12:00    Urania III R.¦l.-LKS Pogoń II Imielin4-3
7 13.10.2013 11:00    LKS Pogoń II Imielin-Szombierki II Bytom1-0
8 20.10.2013 11:00    LKS Pogoń II Imielin-KS Stadion ¦l±ski Chorzów1-6
9 27.10.2013 11:00    Lechia Mysłowice-LKS Pogoń II Imielin1-4
10 06.04.2014 11:00    KS Slavia II Ruda ¦l±ska-LKS Pogoń II Imielin7-2
11 13.04.2014 11:00    LKS Pogoń II Imielin-UKS Szopienice7-3
12 26.04.2014 16:00    KS Kamionka Mikołów-LKS Pogoń II Imielin3-2
13 04.05.2014 11:00    LKS Pogoń II Imielin-Jastrz±b II6-2
14 11.05.2014 11:00    BKS Sparta II Katowice-LKS Pogoń II Imielin2-1
15 18.05.2014 11:00    LKS Pogoń II Imielin-Urania III R.¦l.0-4
16 25.05.2014 11:00    Szombierki II Bytom-LKS Pogoń II Imielin4-2
17 01.06.2014 11:00    KS Stadion ¦l±ski Chorzów-LKS Pogoń II Imielin2-1
18 08.06.2014 11:00    LKS Pogoń II Imielin-Lechia Mysłowice4-2



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS ¬ródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.¦l.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS ¬ródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.¦l.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS ¬ródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.¦l.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00