GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Klasa B 2013/2014
Terminarz KS Slavia II Ruda Śląska iCal export

K Data Czas Wynik
1 01.09.2013 11:00    LKS Pogoń II Imielin-KS Slavia II Ruda Śląska2-1
2 08.09.2013 11:00    KS Slavia II Ruda Śląska-KS Stadion Śląski Chorzów3-0
3 15.09.2013 11:00    Lechia Mysłowice-KS Slavia II Ruda Śląska2-5
4 22.09.2013 11:00    Szombierki II Bytom-KS Slavia II Ruda Śląska2-1
5 29.09.2013 11:00    KS Slavia II Ruda Śląska-UKS Szopienice6-2
6 06.10.2013 11:00    KS Kamionka Mikołów-KS Slavia II Ruda Śląska0-3
7 13.10.2013 11:00    KS Slavia II Ruda Śląska-Jastrząb II4-1
8 19.10.2013 15:00    BKS Sparta II Katowice-KS Slavia II Ruda Śląska2-5
9 27.10.2013 11:00    KS Slavia II Ruda Śląska-Urania III R.Śl.7-2
10 06.04.2014 11:00    KS Slavia II Ruda Śląska-LKS Pogoń II Imielin7-2
11 13.04.2014 11:00    KS Stadion Śląski Chorzów-KS Slavia II Ruda Śląska5-5
12 27.04.2014 11:00    KS Slavia II Ruda Śląska-Lechia Mysłowice6-1
13 05.05.2014 17:00    KS Slavia II Ruda Śląska-Szombierki II Bytom2-3
14 10.05.2014 15:00    UKS Szopienice-KS Slavia II Ruda Śląska3-2
15 18.05.2014 11:00    KS Slavia II Ruda Śląska-KS Kamionka Mikołów-
16 25.05.2014 11:00    Jastrząb II-KS Slavia II Ruda Śląska-
17 01.06.2014 11:00    KS Slavia II Ruda Śląska-BKS Sparta II Katowice3-1
18 08.06.2014 11:00    Urania III R.Śl.-KS Slavia II Ruda Śląska1-3



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS Źródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.Śl.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS Źródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.Śl.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS Źródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.Śl.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00