GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
Klasa B 2013/2014
Terminarz KS Slavia II Ruda ¦l±ska iCal export

K Data Czas Wynik
1 01.09.2013 11:00    LKS Pogoń II Imielin-KS Slavia II Ruda ¦l±ska2-1
2 08.09.2013 11:00    KS Slavia II Ruda ¦l±ska-KS Stadion ¦l±ski Chorzów3-0
3 15.09.2013 11:00    Lechia Mysłowice-KS Slavia II Ruda ¦l±ska2-5
4 22.09.2013 11:00    Szombierki II Bytom-KS Slavia II Ruda ¦l±ska2-1
5 29.09.2013 11:00    KS Slavia II Ruda ¦l±ska-UKS Szopienice6-2
6 06.10.2013 11:00    KS Kamionka Mikołów-KS Slavia II Ruda ¦l±ska0-3
7 13.10.2013 11:00    KS Slavia II Ruda ¦l±ska-Jastrz±b II4-1
8 19.10.2013 15:00    BKS Sparta II Katowice-KS Slavia II Ruda ¦l±ska2-5
9 27.10.2013 11:00    KS Slavia II Ruda ¦l±ska-Urania III R.¦l.7-2
10 06.04.2014 11:00    KS Slavia II Ruda ¦l±ska-LKS Pogoń II Imielin7-2
11 13.04.2014 11:00    KS Stadion ¦l±ski Chorzów-KS Slavia II Ruda ¦l±ska5-5
12 27.04.2014 11:00    KS Slavia II Ruda ¦l±ska-Lechia Mysłowice6-1
13 05.05.2014 17:00    KS Slavia II Ruda ¦l±ska-Szombierki II Bytom2-3
14 10.05.2014 15:00    UKS Szopienice-KS Slavia II Ruda ¦l±ska3-2
15 18.05.2014 11:00    KS Slavia II Ruda ¦l±ska-KS Kamionka Mikołów-
16 25.05.2014 11:00    Jastrz±b II-KS Slavia II Ruda ¦l±ska-
17 01.06.2014 11:00    KS Slavia II Ruda ¦l±ska-BKS Sparta II Katowice3-1
18 08.06.2014 11:00    Urania III R.¦l.-KS Slavia II Ruda ¦l±ska1-3



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Szczakowianka421:112
LKS Tęcza412:212
Wawel Wirek411:49
LKS Niwy49:59
5 Urania R.¦l.414:79
Górnik MK414:77
Naprzód Lipiny35:66
Sparta Kat.410:56
Wojkowice27:36
10 Podlesianka K.36:46
11 AKS Niwka48:56
12 Cyklon Rog.47:35
13 MKS Siem-ce47:113
14 Pogoń Imielin36:63
15 Zagłębie II25:33
16 Orzeł Mokre46:163
17 LKS ¬ródło33:52
18 Górnik Piaski34:100
  MF/AP
Szczakowianka730:221
LKS Tęcza717:1015
Cyklon Rog.714:514
Wojkowice716:1014
Podlesianka K.715:814
Sparta Kat.715:1212
LKS Niwy714:1112
Górnik MK718:1610
9 Urania R.¦l.717:1510
10 AKS Niwka712:910
11 Naprzód Lipiny712:1810
12 Wawel Wirek711:149
13 Pogoń Imielin713:119
14 Zagłębie II718:189
15 MKS Siem-ce714:186
16 LKS ¬ródło78:163
17 Orzeł Mokre77:303
18 Górnik Piaski77:350
  MF/AP
Szczakowianka39:19
Cyklon Rog.37:29
Podlesianka K.49:48
Wojkowice59:78
Sparta Kat.35:76
Zagłębie II513:156
Pogoń Imielin47:56
Naprzód Lipiny47:124
AKS Niwka34:44
10 MKS Siem-ce37:73
11 LKS Niwy35:63
12 Górnik MK34:93
13 LKS Tęcza35:83
14 LKS ¬ródło45:111
15 Urania R.¦l.33:81
16 Górnik Piaski43:250
17 Wawel Wirek30:100
18 Orzeł Mokre31:140