GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
Klasa B 2013/2014
Terminarz BKS Sparta II Katowice iCal export

K Data Czas Wynik
1 01.09.2013 17:00    BKS Sparta II Katowice-KS Kamionka Mikołów3-2
2 08.09.2013 11:00    Jastrz±b II-BKS Sparta II Katowice0-3
3 15.09.2013 16:00    BKS Sparta II Katowice-Szombierki II Bytom4-1
4 21.09.2013 17:00    BKS Sparta II Katowice-Urania III R.¦l.7-2
5 29.09.2013 11:00    LKS Pogoń II Imielin-BKS Sparta II Katowice1-0
6 06.10.2013 13:30    BKS Sparta II Katowice-KS Stadion ¦l±ski Chorzów5-6
7 13.10.2013 11:00    Lechia Mysłowice-BKS Sparta II Katowice3-1
8 19.10.2013 15:00    BKS Sparta II Katowice-KS Slavia II Ruda ¦l±ska2-5
9 26.10.2013 15:00    UKS Szopienice-BKS Sparta II Katowice5-3
10 05.04.2014 16:00    KS Kamionka Mikołów-BKS Sparta II Katowice6-0
11 13.04.2014 11:00    BKS Sparta II Katowice-Jastrz±b II9-0
12 27.04.2014 11:00    Szombierki II Bytom-BKS Sparta II Katowice6-1
13 04.05.2014 11:00    Urania III R.¦l.-BKS Sparta II Katowice4-2
14 11.05.2014 11:00    BKS Sparta II Katowice-LKS Pogoń II Imielin2-1
15 18.05.2014 11:00    KS Stadion ¦l±ski Chorzów-BKS Sparta II Katowice0-2
16 25.05.2014 11:00    BKS Sparta II Katowice-Lechia Mysłowice3-2
17 01.06.2014 11:00    KS Slavia II Ruda ¦l±ska-BKS Sparta II Katowice3-1
18 08.06.2014 11:00    BKS Sparta II Katowice-UKS Szopienice2-5



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
LKS Tęcza517:415
Szczakowianka421:112
LKS Niwy49:59
Podlesianka K.48:59
AKS Niwka511:59
Wawel Wirek511:79
7 Urania R.¦l.414:79
Górnik MK414:77
Naprzód Lipiny35:66
10 Sparta Kat.410:56
11 Zagłębie II38:36
12 Pogoń Imielin47:66
Wojkowice37:66
14 Cyklon Rog.47:35
15 Orzeł Mokre58:193
16 MKS Siem-ce47:113
17 LKS ¬ródło44:72
18 Górnik Piaski34:100
  MF/AP
Szczakowianka833:224
LKS Tęcza822:1218
Cyklon Rog.817:717
Podlesianka K.817:917
Sparta Kat.817:1315
Wojkowice816:1314
Górnik MK821:1613
AKS Niwka815:913
LKS Niwy814:1412
10 Zagłębie II821:1812
11 Pogoń Imielin814:1112
12 Urania R.¦l.819:2010
13 Naprzód Lipiny813:2010
14 Wawel Wirek811:179
15 MKS Siem-ce814:196
16 LKS ¬ródło89:183
17 Orzeł Mokre89:333
18 Górnik Piaski87:380
  MF/AP
Szczakowianka412:112
Cyklon Rog.410:412
Sparta Kat.47:89
Podlesianka K.49:48
Wojkowice59:78
Pogoń Imielin47:56
Zagłębie II513:156
Górnik MK47:96
Naprzód Lipiny58:144
10 AKS Niwka34:44
11 MKS Siem-ce47:83
12 LKS Niwy45:93
13 LKS Tęcza35:83
14 LKS ¬ródło45:111
15 Urania R.¦l.45:131
16 Górnik Piaski53:280
17 Wawel Wirek30:100
18 Orzeł Mokre31:140