GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Klasa B 2013/2014
Terminarz BKS Sparta II Katowice iCal export

K Data Czas Wynik
1 01.09.2013 17:00    BKS Sparta II Katowice-KS Kamionka Mikołów3-2
2 08.09.2013 11:00    Jastrz±b II-BKS Sparta II Katowice0-3
3 15.09.2013 16:00    BKS Sparta II Katowice-Szombierki II Bytom4-1
4 21.09.2013 17:00    BKS Sparta II Katowice-Urania III R.¦l.7-2
5 29.09.2013 11:00    LKS Pogoń II Imielin-BKS Sparta II Katowice1-0
6 06.10.2013 13:30    BKS Sparta II Katowice-KS Stadion ¦l±ski Chorzów5-6
7 13.10.2013 11:00    Lechia Mysłowice-BKS Sparta II Katowice3-1
8 19.10.2013 15:00    BKS Sparta II Katowice-KS Slavia II Ruda ¦l±ska2-5
9 26.10.2013 15:00    UKS Szopienice-BKS Sparta II Katowice5-3
10 05.04.2014 16:00    KS Kamionka Mikołów-BKS Sparta II Katowice6-0
11 13.04.2014 11:00    BKS Sparta II Katowice-Jastrz±b II9-0
12 27.04.2014 11:00    Szombierki II Bytom-BKS Sparta II Katowice6-1
13 04.05.2014 11:00    Urania III R.¦l.-BKS Sparta II Katowice4-2
14 11.05.2014 11:00    BKS Sparta II Katowice-LKS Pogoń II Imielin2-1
15 18.05.2014 11:00    KS Stadion ¦l±ski Chorzów-BKS Sparta II Katowice0-2
16 25.05.2014 11:00    BKS Sparta II Katowice-Lechia Mysłowice3-2
17 01.06.2014 11:00    KS Slavia II Ruda ¦l±ska-BKS Sparta II Katowice3-1
18 08.06.2014 11:00    BKS Sparta II Katowice-UKS Szopienice2-5



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS ¬ródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.¦l.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS ¬ródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.¦l.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS ¬ródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.¦l.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00