GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Klasa B 2013/2014
Terminarz UKS Szopienice iCal export

K Data Czas Wynik
1 01.09.2013 12:00    Urania III R.Śl.-UKS Szopienice3-5
2 07.09.2013 16:00    UKS Szopienice-LKS Pogoń II Imielin4-1
3 15.09.2013 13:00    KS Stadion Śląski Chorzów-UKS Szopienice5-3
4 21.09.2013 16:00    UKS Szopienice-Lechia Mysłowice3-0
5 29.09.2013 11:00    KS Slavia II Ruda Śląska-UKS Szopienice6-2
6 06.10.2013 11:00    Szombierki II Bytom-UKS Szopienice0-5
7 13.10.2013 15:30    UKS Szopienice-KS Kamionka Mikołów3-2
8 20.10.2013 11:00    Jastrząb II-UKS Szopienice1-7
9 26.10.2013 15:00    UKS Szopienice-BKS Sparta II Katowice5-3
10 05.04.2014 15:00    UKS Szopienice-Urania III R.Śl.6-2
11 13.04.2014 11:00    LKS Pogoń II Imielin-UKS Szopienice7-3
12 26.04.2014 15:00    UKS Szopienice-KS Stadion Śląski Chorzów1-3
13 03.05.2014 17:00    Lechia Mysłowice-UKS Szopienice4-1
14 10.05.2014 15:00    UKS Szopienice-KS Slavia II Ruda Śląska3-2
15 17.05.2014 15:00    UKS Szopienice-Szombierki II Bytom2-4
16 24.05.2014 16:00    KS Kamionka Mikołów-UKS Szopienice3-2
17 31.05.2014 15:00    UKS Szopienice-Jastrząb II7-0
18 08.06.2014 11:00    BKS Sparta II Katowice-UKS Szopienice2-5



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS Źródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.Śl.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS Źródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.Śl.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS Źródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.Śl.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00