GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
Klasa B 2013/2014
Terminarz UKS Szopienice iCal export

K Data Czas Wynik
1 01.09.2013 12:00    Urania III R.¦l.-UKS Szopienice3-5
2 07.09.2013 16:00    UKS Szopienice-LKS Pogoń II Imielin4-1
3 15.09.2013 13:00    KS Stadion ¦l±ski Chorzów-UKS Szopienice5-3
4 21.09.2013 16:00    UKS Szopienice-Lechia Mysłowice3-0
5 29.09.2013 11:00    KS Slavia II Ruda ¦l±ska-UKS Szopienice6-2
6 06.10.2013 11:00    Szombierki II Bytom-UKS Szopienice0-5
7 13.10.2013 15:30    UKS Szopienice-KS Kamionka Mikołów3-2
8 20.10.2013 11:00    Jastrz±b II-UKS Szopienice1-7
9 26.10.2013 15:00    UKS Szopienice-BKS Sparta II Katowice5-3
10 05.04.2014 15:00    UKS Szopienice-Urania III R.¦l.6-2
11 13.04.2014 11:00    LKS Pogoń II Imielin-UKS Szopienice7-3
12 26.04.2014 15:00    UKS Szopienice-KS Stadion ¦l±ski Chorzów1-3
13 03.05.2014 17:00    Lechia Mysłowice-UKS Szopienice4-1
14 10.05.2014 15:00    UKS Szopienice-KS Slavia II Ruda ¦l±ska3-2
15 17.05.2014 15:00    UKS Szopienice-Szombierki II Bytom2-4
16 24.05.2014 16:00    KS Kamionka Mikołów-UKS Szopienice3-2
17 31.05.2014 15:00    UKS Szopienice-Jastrz±b II7-0
18 08.06.2014 11:00    BKS Sparta II Katowice-UKS Szopienice2-5



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
LKS Tęcza517:415
Szczakowianka421:112
LKS Niwy49:59
Podlesianka K.48:59
AKS Niwka511:59
Wawel Wirek511:79
7 Urania R.¦l.414:79
Górnik MK414:77
Naprzód Lipiny35:66
10 Sparta Kat.410:56
11 Zagłębie II38:36
12 Pogoń Imielin47:66
Wojkowice37:66
14 Cyklon Rog.47:35
15 Orzeł Mokre58:193
16 MKS Siem-ce47:113
17 LKS ¬ródło44:72
18 Górnik Piaski34:100
  MF/AP
Szczakowianka833:224
LKS Tęcza822:1218
Cyklon Rog.817:717
Podlesianka K.817:917
Sparta Kat.817:1315
Wojkowice816:1314
Górnik MK821:1613
AKS Niwka815:913
LKS Niwy814:1412
10 Zagłębie II821:1812
11 Pogoń Imielin814:1112
12 Urania R.¦l.819:2010
13 Naprzód Lipiny813:2010
14 Wawel Wirek811:179
15 MKS Siem-ce814:196
16 LKS ¬ródło89:183
17 Orzeł Mokre89:333
18 Górnik Piaski87:380
  MF/AP
Szczakowianka412:112
Cyklon Rog.410:412
Sparta Kat.47:89
Podlesianka K.49:48
Wojkowice59:78
Pogoń Imielin47:56
Zagłębie II513:156
Górnik MK47:96
Naprzód Lipiny58:144
10 AKS Niwka34:44
11 MKS Siem-ce47:83
12 LKS Niwy45:93
13 LKS Tęcza35:83
14 LKS ¬ródło45:111
15 Urania R.¦l.45:131
16 Górnik Piaski53:280
17 Wawel Wirek30:100
18 Orzeł Mokre31:140