GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Klasa B 2013/2014
Terminarz Lechia Mysłowice iCal export

K Data Czas Wynik
1 01.09.2013 13:00    KS Stadion ¦l±ski Chorzów-Lechia Mysłowice0-3
2 08.09.2013 11:00    Lechia Mysłowice-Szombierki II Bytom1-4
3 15.09.2013 11:00    Lechia Mysłowice-KS Slavia II Ruda ¦l±ska2-5
4 21.09.2013 16:00    UKS Szopienice-Lechia Mysłowice3-0
5 29.09.2013 11:00    Lechia Mysłowice-KS Kamionka Mikołów2-1
6 06.10.2013 11:00    Jastrz±b II-Lechia Mysłowice1-3
7 13.10.2013 11:00    Lechia Mysłowice-BKS Sparta II Katowice3-1
8 20.10.2013 13:00    Urania III R.¦l.-Lechia Mysłowice2-3
9 27.10.2013 11:00    Lechia Mysłowice-LKS Pogoń II Imielin1-4
10 05.04.2014 16:00    Lechia Mysłowice-KS Stadion ¦l±ski Chorzów1-3
11 13.04.2014 11:00    Szombierki II Bytom-Lechia Mysłowice8-2
12 27.04.2014 11:00    KS Slavia II Ruda ¦l±ska-Lechia Mysłowice6-1
13 03.05.2014 17:00    Lechia Mysłowice-UKS Szopienice4-1
14 10.05.2014 16:00    KS Kamionka Mikołów-Lechia Mysłowice2-7
15 17.05.2014 17:00    Lechia Mysłowice-Jastrz±b II15-0
16 25.05.2014 11:00    BKS Sparta II Katowice-Lechia Mysłowice3-2
17 01.06.2014 11:00    Lechia Mysłowice-Urania III R.¦l.1-1
18 08.06.2014 11:00    LKS Pogoń II Imielin-Lechia Mysłowice4-2



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS ¬ródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.¦l.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS ¬ródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.¦l.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS ¬ródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.¦l.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00