GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
Klasa B 2013/2014
Terminarz Urania III R.Śl. iCal export

K Data Czas Wynik
1 01.09.2013 12:00    Urania III R.Śl.-UKS Szopienice3-5
2 07.09.2013 16:00    KS Kamionka Mikołów-Urania III R.Śl.5-0
3 15.09.2013 11:00    Urania III R.Śl.-Jastrząb II0-2
4 21.09.2013 17:00    BKS Sparta II Katowice-Urania III R.Śl.7-2
5 29.09.2013 11:00    Urania III R.Śl.-Szombierki II Bytom2-1
6 06.10.2013 12:00    Urania III R.Śl.-LKS Pogoń II Imielin4-3
7 13.10.2013 14:00    KS Stadion Śląski Chorzów-Urania III R.Śl.5-0
8 20.10.2013 13:00    Urania III R.Śl.-Lechia Mysłowice2-3
9 27.10.2013 11:00    KS Slavia II Ruda Śląska-Urania III R.Śl.7-2
10 05.04.2014 15:00    UKS Szopienice-Urania III R.Śl.6-2
11 13.04.2014 11:00    Urania III R.Śl.-KS Kamionka Mikołów2-2
12 27.04.2014 11:00    Jastrząb II-Urania III R.Śl.3-3
13 04.05.2014 11:00    Urania III R.Śl.-BKS Sparta II Katowice4-2
14 11.05.2014 11:00    Szombierki II Bytom-Urania III R.Śl.0-0
15 18.05.2014 11:00    LKS Pogoń II Imielin-Urania III R.Śl.0-4
16 25.05.2014 12:00    Urania III R.Śl.-KS Stadion Śląski Chorzów1-1
17 01.06.2014 11:00    Lechia Mysłowice-Urania III R.Śl.1-1
18 08.06.2014 11:00    Urania III R.Śl.-KS Slavia II Ruda Śląska1-3



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Szczakowianka949:724
LKS Tęcza925:823
LKS Niwy927:1121
Podlesianka K.822:519
5 Urania R.Śl.925:1818
AKS Niwka925:1017
Sparta Kat.928:1216
Wojkowice721:1216
Cyklon Rog.919:814
10 Górnik MK922:1913
11 Wawel Wirek914:1313
12 Pogoń Imielin812:1113
13 Zagłębie II718:1112
14 Naprzód Lipiny811:2010
15 MKS Siem-ce916:1910
16 LKS Źródło817:188
17 Orzeł Mokre912:393
18 Górnik Piaski86:350
  MF/AP
Szczakowianka1776:1446
Wojkowice1747:2236
Podlesianka K.1745:1535
LKS Tęcza1737:2235
Cyklon Rog.1744:1933
LKS Niwy1747:2633
Sparta Kat.1736:2825
Wawel Wirek1723:2724
Zagłębie II1739:4224
10 Urania R.Śl.1737:5622
11 MKS Siem-ce1733:3622
12 Pogoń Imielin1730:4422
13 AKS Niwka1733:2721
14 Górnik MK1733:3920
15 Naprzód Lipiny1725:4018
16 LKS Źródło1730:3617
17 Orzeł Mokre1717:734
18 Górnik Piaski1713:793
  MF/AP
Szczakowianka827:722
Wojkowice1026:1020
Cyklon Rog.825:1119
Podlesianka K.923:1016
LKS Niwy820:1512
MKS Siem-ce817:1712
LKS Tęcza812:1412
Zagłębie II1021:3112
Wawel Wirek89:1411
10 Sparta Kat.88:169
11 Pogoń Imielin918:339
12 LKS Źródło913:189
13 Naprzód Lipiny914:208
14 Górnik MK811:207
15 Urania R.Śl.812:384
16 AKS Niwka88:174
17 Górnik Piaski97:443
18 Orzeł Mokre85:341