GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Klasa B 2013/2014
Terminarz Urania III R.Śl. iCal export

K Data Czas Wynik
1 01.09.2013 12:00    Urania III R.Śl.-UKS Szopienice3-5
2 07.09.2013 16:00    KS Kamionka Mikołów-Urania III R.Śl.5-0
3 15.09.2013 11:00    Urania III R.Śl.-Jastrząb II0-2
4 21.09.2013 17:00    BKS Sparta II Katowice-Urania III R.Śl.7-2
5 29.09.2013 11:00    Urania III R.Śl.-Szombierki II Bytom2-1
6 06.10.2013 12:00    Urania III R.Śl.-LKS Pogoń II Imielin4-3
7 13.10.2013 14:00    KS Stadion Śląski Chorzów-Urania III R.Śl.5-0
8 20.10.2013 13:00    Urania III R.Śl.-Lechia Mysłowice2-3
9 27.10.2013 11:00    KS Slavia II Ruda Śląska-Urania III R.Śl.7-2
10 05.04.2014 15:00    UKS Szopienice-Urania III R.Śl.6-2
11 13.04.2014 11:00    Urania III R.Śl.-KS Kamionka Mikołów2-2
12 27.04.2014 11:00    Jastrząb II-Urania III R.Śl.3-3
13 04.05.2014 11:00    Urania III R.Śl.-BKS Sparta II Katowice4-2
14 11.05.2014 11:00    Szombierki II Bytom-Urania III R.Śl.0-0
15 18.05.2014 11:00    LKS Pogoń II Imielin-Urania III R.Śl.0-4
16 25.05.2014 12:00    Urania III R.Śl.-KS Stadion Śląski Chorzów1-1
17 01.06.2014 11:00    Lechia Mysłowice-Urania III R.Śl.1-1
18 08.06.2014 11:00    Urania III R.Śl.-KS Slavia II Ruda Śląska1-3



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS Źródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.Śl.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS Źródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.Śl.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS Źródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.Śl.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00