GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Klasa B 2013/2014
Terminarz Jastrz±b II iCal export

K Data Czas Wynik
1 01.09.2013 11:00    Jastrz±b II-Szombierki II Bytom0-10
2 08.09.2013 11:00    Jastrz±b II-BKS Sparta II Katowice0-3
3 15.09.2013 11:00    Urania III R.¦l.-Jastrz±b II0-2
4 22.09.2013 11:00    Jastrz±b II-LKS Pogoń II Imielin2-4
5 29.09.2013 13:00    KS Stadion ¦l±ski Chorzów-Jastrz±b II6-0
6 06.10.2013 11:00    Jastrz±b II-Lechia Mysłowice1-3
7 13.10.2013 11:00    KS Slavia II Ruda ¦l±ska-Jastrz±b II4-1
8 20.10.2013 11:00    Jastrz±b II-UKS Szopienice1-7
9 26.10.2013 15:00    KS Kamionka Mikołów-Jastrz±b II4-1
10 06.04.2014 15:00    Szombierki II Bytom-Jastrz±b II9-0
11 13.04.2014 11:00    BKS Sparta II Katowice-Jastrz±b II9-0
12 27.04.2014 11:00    Jastrz±b II-Urania III R.¦l.3-3
13 04.05.2014 11:00    LKS Pogoń II Imielin-Jastrz±b II6-2
14 11.05.2014 11:00    Jastrz±b II-KS Stadion ¦l±ski Chorzów0-4
15 17.05.2014 17:00    Lechia Mysłowice-Jastrz±b II15-0
16 25.05.2014 11:00    Jastrz±b II-KS Slavia II Ruda ¦l±ska-
17 31.05.2014 15:00    UKS Szopienice-Jastrz±b II7-0
18 08.06.2014 11:00    Jastrz±b II-KS Kamionka Mikołów1-5



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS ¬ródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.¦l.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS ¬ródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.¦l.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS ¬ródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.¦l.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00