GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
Klasa B 2013/2014
Terminarz Jastrz±b II iCal export

K Data Czas Wynik
1 01.09.2013 11:00    Jastrz±b II-Szombierki II Bytom0-10
2 08.09.2013 11:00    Jastrz±b II-BKS Sparta II Katowice0-3
3 15.09.2013 11:00    Urania III R.¦l.-Jastrz±b II0-2
4 22.09.2013 11:00    Jastrz±b II-LKS Pogoń II Imielin2-4
5 29.09.2013 13:00    KS Stadion ¦l±ski Chorzów-Jastrz±b II6-0
6 06.10.2013 11:00    Jastrz±b II-Lechia Mysłowice1-3
7 13.10.2013 11:00    KS Slavia II Ruda ¦l±ska-Jastrz±b II4-1
8 20.10.2013 11:00    Jastrz±b II-UKS Szopienice1-7
9 26.10.2013 15:00    KS Kamionka Mikołów-Jastrz±b II4-1
10 06.04.2014 15:00    Szombierki II Bytom-Jastrz±b II9-0
11 13.04.2014 11:00    BKS Sparta II Katowice-Jastrz±b II9-0
12 27.04.2014 11:00    Jastrz±b II-Urania III R.¦l.3-3
13 04.05.2014 11:00    LKS Pogoń II Imielin-Jastrz±b II6-2
14 11.05.2014 11:00    Jastrz±b II-KS Stadion ¦l±ski Chorzów0-4
15 17.05.2014 17:00    Lechia Mysłowice-Jastrz±b II15-0
16 25.05.2014 11:00    Jastrz±b II-KS Slavia II Ruda ¦l±ska-
17 31.05.2014 15:00    UKS Szopienice-Jastrz±b II7-0
18 08.06.2014 11:00    Jastrz±b II-KS Kamionka Mikołów1-5



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
LKS Tęcza925:823
Szczakowianka840:721
LKS Niwy927:1121
4 Urania R.¦l.925:1818
AKS Niwka925:1017
Podlesianka K.719:516
Cyklon Rog.919:814
Wojkowice619:1113
Pogoń Imielin711:813
10 Sparta Kat.826:1113
11 Górnik MK922:1913
12 Wawel Wirek914:1313
13 Zagłębie II718:1112
14 Naprzód Lipiny710:1510
15 MKS Siem-ce813:187
16 LKS ¬ródło711:175
17 Orzeł Mokre912:393
18 Górnik Piaski74:250
  MF/AP
Szczakowianka1667:1443
LKS Tęcza1637:1935
Wojkowice1645:2133
Podlesianka K.1642:1532
Cyklon Rog.1639:1830
LKS Niwy1637:2430
Zagłębie II1638:3924
8 Urania R.¦l.1637:4722
Sparta Kat.1634:2722
10 Pogoń Imielin1629:4122
11 AKS Niwka1632:2521
12 Wawel Wirek1620:2621
13 Górnik MK1632:3720
14 MKS Siem-ce1630:3519
15 Naprzód Lipiny1624:3518
16 LKS ¬ródło1624:3514
17 Orzeł Mokre1616:674
18 Górnik Piaski1611:693
  MF/AP
Szczakowianka827:722
Wojkowice1026:1020
Cyklon Rog.720:1016
Podlesianka K.923:1016
LKS Tęcza712:1112
MKS Siem-ce817:1712
Zagłębie II920:2812
LKS Niwy710:139
Pogoń Imielin918:339
10 Sparta Kat.88:169
11 LKS ¬ródło913:189
12 Wawel Wirek76:138
13 Naprzód Lipiny914:208
14 Górnik MK710:187
15 Urania R.¦l.712:294
16 AKS Niwka77:154
17 Górnik Piaski97:443
18 Orzeł Mokre74:281