GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Klasa B 2013/2014
Terminarz Szombierki II Bytom iCal export

K Data Czas Wynik
1 01.09.2013 11:00    Jastrz±b II-Szombierki II Bytom0-10
2 08.09.2013 11:00    Lechia Mysłowice-Szombierki II Bytom1-4
3 15.09.2013 16:00    BKS Sparta II Katowice-Szombierki II Bytom4-1
4 22.09.2013 11:00    Szombierki II Bytom-KS Slavia II Ruda ¦l±ska2-1
5 29.09.2013 11:00    Urania III R.¦l.-Szombierki II Bytom2-1
6 06.10.2013 11:00    Szombierki II Bytom-UKS Szopienice0-5
7 13.10.2013 11:00    LKS Pogoń II Imielin-Szombierki II Bytom1-0
8 20.10.2013 11:00    Szombierki II Bytom-KS Kamionka Mikołów1-2
9 27.10.2013 11:00    KS Stadion ¦l±ski Chorzów-Szombierki II Bytom3-1
10 06.04.2014 15:00    Szombierki II Bytom-Jastrz±b II9-0
11 13.04.2014 11:00    Szombierki II Bytom-Lechia Mysłowice8-2
12 27.04.2014 11:00    Szombierki II Bytom-BKS Sparta II Katowice6-1
13 05.05.2014 17:00    KS Slavia II Ruda ¦l±ska-Szombierki II Bytom2-3
14 11.05.2014 11:00    Szombierki II Bytom-Urania III R.¦l.0-0
15 17.05.2014 15:00    UKS Szopienice-Szombierki II Bytom2-4
16 25.05.2014 11:00    Szombierki II Bytom-LKS Pogoń II Imielin4-2
17 01.06.2014 11:00    KS Kamionka Mikołów-Szombierki II Bytom3-2
18 08.06.2014 11:00    Szombierki II Bytom-KS Stadion ¦l±ski Chorzów1-1



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS ¬ródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.¦l.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS ¬ródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.¦l.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS ¬ródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.¦l.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00