GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Liga Okręgowa 2010/2011
Skład Urania R.Śl. [ GKS ]

Urania R.Śl.


bramkarz
  Marek Kiełtyka   25.07.1986 (24)
  Rafał Pardela   14.12.1989 (21)
  Grzegorz Rybczyński   20.11.1989 (21)
  Karol Koperniak   10.09.1988 (22)
obrońca
  Artur Wojciuch   23.06.1981 (29)
  Tomasz Gnyza   15.05.1976 (34)
  Fabian Lenkiewicz   20.01.1992 (19)
  Wojciech Małaczyński   19.03.1971 (40)
  Paweł Zaręba   26.08.1991 (19)
  Łukasz Piszczatowski   21.05.1992 (18)
  Mariusz Baran   17.05.1984 (26)
  Daniel Gajda   29.04.1990 (20)
  Daniel Migacz   17.06.1990 (20)
  Łukasz Cieślik   12.04.1989 (21)
pomocnik
  Albert Bujny   21.03.1981 (30)
  Robert Grzesik   25.06.1992 (18)
  Tomasz Mikusz   02.10.1981 (29)
  Jarosław Stawowy   05.11.1982 (28)
  Arkadiusz Spiolek   21.03.1989 (22)
  Krzysztof Stefanowski   01.04.1982 (28)
  Kamil Steuer   18.10.1993 (17)
  Grzegorz Zurek   19.08.1989 (21)
  Paweł Wróblewski   11.07.1988 (22)
napastnik
  Mateusz Michalski   20.03.1992 (19)
  Tomasz Oczko   15.07.1985 (25)
  Mariusz Skalski   09.02.1990 (21)
  Tomasz Śmiszek   27.05.1989 (21)
  Tomasz Winczek   02.06.1993 (17)
  Marek Dykta   23.07.1984 (26)
  Damian Miszka   04.09.1991 (19)
trener
  Stanisław Mikusz   - (-)
  Andrzej Kobiałka   - (-)





:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Szczakowianka949:724
LKS Tęcza925:823
LKS Niwy927:1121
Podlesianka K.822:519
5 Urania R.Śl.925:1818
AKS Niwka925:1017
Sparta Kat.928:1216
Wojkowice721:1216
Cyklon Rog.919:814
10 Górnik MK922:1913
11 Wawel Wirek914:1313
12 Pogoń Imielin812:1113
13 Zagłębie II718:1112
14 Naprzód Lipiny811:2010
15 MKS Siem-ce916:1910
16 LKS Źródło817:188
17 Orzeł Mokre912:393
18 Górnik Piaski86:350
  MF/AP
Szczakowianka1776:1446
Wojkowice1747:2236
Podlesianka K.1745:1535
LKS Tęcza1737:2235
Cyklon Rog.1744:1933
LKS Niwy1747:2633
Sparta Kat.1736:2825
Wawel Wirek1723:2724
Zagłębie II1739:4224
10 Urania R.Śl.1737:5622
11 MKS Siem-ce1733:3622
12 Pogoń Imielin1730:4422
13 AKS Niwka1733:2721
14 Górnik MK1733:3920
15 Naprzód Lipiny1725:4018
16 LKS Źródło1730:3617
17 Orzeł Mokre1717:734
18 Górnik Piaski1713:793
  MF/AP
Szczakowianka827:722
Wojkowice1026:1020
Cyklon Rog.825:1119
Podlesianka K.923:1016
LKS Niwy820:1512
MKS Siem-ce817:1712
LKS Tęcza812:1412
Zagłębie II1021:3112
Wawel Wirek89:1411
10 Sparta Kat.88:169
11 Pogoń Imielin918:339
12 LKS Źródło913:189
13 Naprzód Lipiny914:208
14 Górnik MK811:207
15 Urania R.Śl.812:384
16 AKS Niwka88:174
17 Górnik Piaski97:443
18 Orzeł Mokre85:341