GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Kadra
Liga Okręgowa 2016/2017
Skład Urania R.Śl. [ GKS ]



bramkarz
  Rafał Pardela   14.12.1989 (26)
  Wojciech Szweda   11.11.1998 (17)
obrońca
  Fabian Lenkiewicz   20.01.1992 (24)
  Łukasz Cieślik   12.04.1989 (27)
  Kamil Gabryś   11.01.1990 (26)
  Nikos Jańczak   15.03.1992 (24)
  Dawid Wypiór   13.04.1995 (21)
  Damian Hejdysz   20.03.1995 (21)
  Sebastian Chmielorz   25.10.1995 (20)
  Paweł Skudlik   10.01.1994 (22)
pomocnik
  Robert Grzesik   25.06.1992 (24)
  Łukasz Krzywda   19.11.1992 (23)
  Michał Szaton   17.12.1988 (27)
  Paweł Grzesik   11.09.1990 (25)
  Artur Kornas   01.02.1991 (25)
  Bartosz Palichleb   09.11.1997 (18)
  Marcel Sobierański   15.07.1997 (19)
  Grzegorz Solorz   31.12.1998 (17)
  Grzegorz Kokoszka   - (-)
  Mateusz Zmudziński   25.04.1997 (19)
  Dariusz Soból   - (-)
napastnik
  Damian Miszka   04.09.1991 (24)
  Seweryn Zalewski   27.04.1985 (31)
  Dominik Piecha   20.09.1992 (23)
  Mateusz Mzyk   07.07.1989 (27)
  Dawid Tomaszczyk   13.07.1998 (18)
  Dawid Henisz   - (-)
  Dariusz Kot   01.01.1998 (18)
  Przemysław Grabara   03.08.1999 (17)
  Kamil Szady   13.09.1999 (16)
  Dawid Skorupa   - (-)





:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Podlesianka K.15:03
Piast Bieruń12:03
3 Urania R.Śl.11:03
AKS Mikołów14:03
Sokół Wola14:33
LKS Studzienice13:03
MKS Lędziny13:03
Fortuna Wyry13:13
Pogoń Imielin12:13
10 LKS Ogrodnik11:11
11 Wyzwolenie23:60
12 Sparta Kat.12:30
13 Górnik 0911:20
14 LKS Łąka11:30
15 Górnik MK00:00
16 MKS Iskra11:20
  MF/AP
AKS Mikołów28:26
Podlesianka K.27:16
MKS Lędziny26:26
LKS Studzienice25:16
Pogoń Imielin25:26
Fortuna Wyry24:24
7 Urania R.Śl.21:53
Sparta Kat.24:43
Piast Bieruń22:13
10 Sokół Wola24:53
11 LKS Ogrodnik21:41
12 LKS Łąka24:70
13 Wyzwolenie23:60
14 MKS Iskra22:50
15 Górnik 0921:50
16 Górnik MK21:60
  MF/AP
MKS Lędziny13:23
AKS Mikołów14:23
Pogoń Imielin13:13
LKS Studzienice12:13
Podlesianka K.12:13
Sparta Kat.12:13
Fortuna Wyry11:11
MKS Iskra11:30
Górnik MK21:60
10 Wyzwolenie00:00
11 Górnik 0910:30
LKS Ogrodnik10:30
13 Urania R.Śl.10:50
14 LKS Łąka13:40
15 Piast Bieruń10:10
16 Sokół Wola10:20