GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Kadra
Liga Okręgowa 2016/2017
Skład Urania R.Śl. [ GKS ]



bramkarz
  Rafał Pardela   14.12.1989 (26)
  Wojciech Szweda   11.11.1998 (17)
obrońca
  Fabian Lenkiewicz   20.01.1992 (24)
  Łukasz Cieślik   12.04.1989 (27)
  Kamil Gabryś   11.01.1990 (26)
  Nikos Jańczak   15.03.1992 (24)
  Dawid Wypiór   13.04.1995 (21)
  Damian Hejdysz   20.03.1995 (21)
  Sebastian Chmielorz   25.10.1995 (20)
  Paweł Skudlik   10.01.1994 (22)
pomocnik
  Robert Grzesik   25.06.1992 (24)
  Łukasz Krzywda   19.11.1992 (23)
  Michał Szaton   17.12.1988 (27)
  Paweł Grzesik   11.09.1990 (25)
  Artur Kornas   01.02.1991 (25)
  Bartosz Palichleb   09.11.1997 (18)
  Marcel Sobierański   15.07.1997 (19)
  Grzegorz Solorz   31.12.1998 (17)
  Grzegorz Kokoszka   - (-)
  Mateusz Zmudziński   25.04.1997 (19)
  Dariusz Soból   - (-)
napastnik
  Damian Miszka   04.09.1991 (24)
  Seweryn Zalewski   27.04.1985 (31)
  Dominik Piecha   20.09.1992 (23)
  Mateusz Mzyk   07.07.1989 (27)
  Dawid Tomaszczyk   13.07.1998 (18)
  Dawid Henisz   - (-)
  Dariusz Kot   01.01.1998 (18)
  Przemysław Grabara   03.08.1999 (17)
  Kamil Szady   13.09.1999 (16)
  Dawid Skorupa   - (-)





:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
1 Urania R.Śl.417:312
Unia Kosztowy48:312
MKS Iskra49:79
Pogoń Imielin310:57
Podlesianka K.311:47
AKS Mikołów39:67
Górnik 0938:37
Piast Bieruń26:26
LKS Ogrodnik46:45
10 Sparta Kat.26:24
11 LKS Łąka35:34
12 Sokół Wola23:24
13 Krupiński31:110
14 Grunwald R.Śl.31:120
15 Pogoń R.Śl.23:60
16 Wawel Wirek21:60
  MF/AP
Unia Kosztowy612:715
Górnik 09617:514
Pogoń Imielin617:813
MKS Iskra612:1012
Podlesianka K.616:712
6 Urania R.Śl.621:1012
Sparta Kat.520:711
AKS Mikołów617:1111
LKS Łąka69:58
10 Piast Bieruń58:87
11 LKS Ogrodnik69:105
12 Sokół Wola67:175
13 Wawel Wirek68:144
14 Krupiński63:203
15 Pogoń R.Śl.65:180
16 Grunwald R.Śl.62:260
  MF/AP
Sparta Kat.314:57
Górnik 0939:27
Pogoń Imielin37:36
Podlesianka K.35:35
AKS Mikołów38:54
Wawel Wirek47:84
LKS Łąka34:24
Unia Kosztowy24:43
Krupiński32:93
10 MKS Iskra23:33
11 Piast Bieruń32:61
12 Sokół Wola44:151
13 Urania R.Śl.24:70
14 LKS Ogrodnik23:60
15 Pogoń R.Śl.42:120
16 Grunwald R.Śl.31:140