GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Kadra
Liga Okręgowa 2016/2017
Skład Urania R.Śl. [ GKS ]



bramkarz
  Rafał Pardela   14.12.1989 (26)
  Wojciech Szweda   11.11.1998 (17)
obrońca
  Fabian Lenkiewicz   20.01.1992 (24)
  Łukasz Cieślik   12.04.1989 (27)
  Kamil Gabryś   11.01.1990 (26)
  Nikos Jańczak   15.03.1992 (24)
  Dawid Wypiór   13.04.1995 (21)
  Damian Hejdysz   20.03.1995 (21)
  Sebastian Chmielorz   25.10.1995 (20)
  Paweł Skudlik   10.01.1994 (22)
pomocnik
  Robert Grzesik   25.06.1992 (24)
  Łukasz Krzywda   19.11.1992 (23)
  Michał Szaton   17.12.1988 (27)
  Paweł Grzesik   11.09.1990 (25)
  Artur Kornas   01.02.1991 (25)
  Bartosz Palichleb   09.11.1997 (18)
  Marcel Sobierański   15.07.1997 (19)
  Grzegorz Solorz   31.12.1998 (17)
  Grzegorz Kokoszka   - (-)
  Mateusz Zmudziński   25.04.1997 (19)
  Dariusz Soból   - (-)
napastnik
  Damian Miszka   04.09.1991 (24)
  Seweryn Zalewski   27.04.1985 (31)
  Dominik Piecha   20.09.1992 (23)
  Mateusz Mzyk   07.07.1989 (27)
  Dawid Tomaszczyk   13.07.1998 (18)
  Dawid Henisz   - (-)
  Dariusz Kot   01.01.1998 (18)
  Przemysław Grabara   03.08.1999 (17)
  Kamil Szady   13.09.1999 (16)
  Dawid Skorupa   - (-)





:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Podlesianka K.1343:837
Unia Kosztowy1344:935
AKS Mikołów1341:835
Pogoń Imielin1340:1529
Piast Bieruń1328:1625
LKS Łąka1333:2323
Górnik 091323:1622
Sokół Wola1327:2121
MKS Iskra1324:2219
10 Urania R.Śl.1322:2218
11 LKS Ogrodnik1325:1917
12 Sparta Kat.1330:2417
13 Pogoń R.Śl.1324:3114
14 Wawel Wirek1317:2413
15 Krupiński1323:3110
16 Grunwald R.Śl.137:551
  MF/AP
Unia Kosztowy2669:2164
Podlesianka K.2675:2063
Pogoń Imielin2676:2862
AKS Mikołów2671:3057
MKS Iskra2644:4142
Piast Bieruń2644:3838
LKS Łąka2649:4936
Sparta Kat.2667:5436
Górnik 092644:3735
10 LKS Ogrodnik2646:3934
11 Sokół Wola2643:5734
12 Urania R.Śl.2644:5231
13 Wawel Wirek2636:5724
14 Krupiński2635:6519
15 Pogoń R.Śl.2637:8318
16 Grunwald R.Śl.2615:1241
  MF/AP
Pogoń Imielin1336:1333
Unia Kosztowy1325:1229
Podlesianka K.1332:1226
MKS Iskra1320:1923
AKS Mikołów1330:2222
Sparta Kat.1337:3019
LKS Ogrodnik1321:2017
Piast Bieruń1316:2213
9 Urania R.Śl.1322:3013
10 Górnik 091321:2113
11 LKS Łąka1316:2613
12 Sokół Wola1316:3613
13 Wawel Wirek1319:3311
14 Krupiński1312:349
15 Pogoń R.Śl.1313:524
16 Grunwald R.Śl.138:690