GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Tabela
Liga Okręgowa 2016/2017
Ranking
od do

Pozycja   Drużyna Punkty Mecze W R P Bramki Różn.
1 (1) LKS LKS Goczałkow. 75  30  24  89:34  55 
2 (2) LKS Unia Kosztowy 63  30  20  73:33  40 
3 (3) POG Pogoń Imielin 60  30  18  68:34  34 
4 (4) GRU Grunwald R.Śl. 58  30  18  68:41  27 
5 (5) GKS Urania R.Śl. 52  30  17  12  59:49  10 
6 (6) LKS LKS Łąka 50  30  15  10  70:52  18 
7 (7) WAW Wawel Wirek 49  30  15  11  53:43  10 
8 (8) POD Podlesianka K. 48  30  15  12  58:42  16 
9 (9) AKS AKS Mikołów 45  30  14  13  42:41 
10 (10) BKS Sparta Kat. 39  30  12  15  50:57  -7 
11 (11) KSP Piast Bieruń 38  30  11  14  45:52  -7 
12 (12) POG Pogoń R.Śl. 30  30  14  32:42  -10 
13 (13) OKS ZET Tychy 28  30  18  45:70  -25 
14 (14) TEM Tempo 22  30  22  48:81  -33 
15 (15) GTS GTS Bojszowy 16  30  22  32:90  -58 
16 (16) JUW JUW-e Jarosz. 16  30  22  29:100  -71 


Awans Spadek Urania 

« Poprzednia kolejka   27 28 29 30



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Wawel Wirek29:16
Szczakowianka16:03
Górnik MK15:23
Wojkowice15:23
Pogoń Imielin14:13
6 Urania R.Śl.16:13
LKS Tęcza13:13
Naprzód Lipiny12:13
Podlesianka K.12:13
10 LKS Źródło11:11
11 AKS Niwka11:20
12 Sparta Kat.00:00
13 Cyklon Rog.10:10
14 LKS Niwy10:30
Orzeł Mokre10:30
16 Zagłębie II12:30
17 MKS Siem-ce22:60
18 Górnik Piaski11:30
  MF/AP
Szczakowianka311:19
Wawel Wirek29:16
Wojkowice28:26
Pogoń Imielin27:16
Sparta Kat.25:36
Podlesianka K.24:26
Górnik MK25:83
8 Urania R.Śl.28:63
LKS Tęcza24:53
10 Cyklon Rog.23:23
11 Naprzód Lipiny24:63
12 AKS Niwka22:31
13 LKS Źródło22:41
14 MKS Siem-ce33:80
Zagłębie II23:80
16 Górnik Piaski22:90
17 LKS Niwy21:50
18 Orzeł Mokre20:70
  MF/AP
Szczakowianka25:16
Sparta Kat.25:36
Pogoń Imielin13:03
Wojkowice13:03
Cyklon Rog.13:13
Podlesianka K.12:13
AKS Niwka11:11
8 Urania R.Śl.12:50
LKS Niwy11:20
10 LKS Tęcza11:40
11 Wawel Wirek00:00
12 Górnik MK10:60
13 Naprzód Lipiny12:50
14 MKS Siem-ce11:20
15 LKS Źródło11:30
16 Zagłębie II11:50
17 Górnik Piaski11:60
18 Orzeł Mokre10:40