GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Liga Okręgowa 2017/2018
Wyniki - Kolejka 1 (12.08.2017) Wybierz kolejkę:

sobota, 12 sierpień 2017
11:00    GKSUrania R.Śl.-GKSKrupiński7:1
17:00    LKSUnia Kosztowy-KSPPiast Bieruń2:1
17:00    MKSMKS Iskra-AKSAKS Mikołów1:5
17:00    LKSLKS Ogrodnik-GRUGrunwald R.Śl.3:0
17:00    POGPogoń Imielin-LKSSokół Wola2:2
17:00    PODPodlesianka K.-BKSSparta Kat.4:4
17:00    KSGGórnik 09-WAWWawel Wirek1:1
17:00    LKSLKS Łąka-POGPogoń R.Śl.4:1

01 02 03 04 05   Następna kolejka »
Ranking

Pozycja   Drużyna Punkty Mecze W R P Bramki Różn.
1 (1) GKS Urania R.Śl. 7:1 
2 (2) AKS AKS Mikołów 5:1 
3 (3) LKS LKS Łąka 4:1 
4 (4) LKS LKS Ogrodnik 3:0 
5 (5) LKS Unia Kosztowy 2:1 
6 (6) POD Podlesianka K. 4:4 
- (6) BKS Sparta Kat. 4:4 
8 (8) POG Pogoń Imielin 2:2 
- (8) LKS Sokół Wola 2:2 
10 (10) KSG Górnik 09 1:1 
- (10) WAW Wawel Wirek 1:1 
12 (12) KSP Piast Bieruń 1:2  -1 
13 (13) POG Pogoń R.Śl. 1:4  -3 
14 (14) MKS MKS Iskra 1:5  -4 
15 (15) GKS Krupiński 1:7  -6 
16 (16) GRU Grunwald R.Śl. 0:3  -3 


Awans Spadek Urania 

01 02 03 04 05   Następna kolejka »



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Unia Kosztowy829:722
Podlesianka K.718:519
Piast Bieruń722:818
Pogoń Imielin721:1016
AKS Mikołów620:616
MKS Iskra818:1016
7 Urania R.Śl.818:1315
LKS Łąka819:1114
Górnik 09611:611
10 LKS Ogrodnik814:1110
11 Sokół Wola58:58
12 Sparta Kat.615:127
13 Krupiński67:154
14 Wawel Wirek54:103
15 Pogoń R.Śl.58:133
16 Grunwald R.Śl.62:280
  MF/AP
Unia Kosztowy1341:1432
Pogoń Imielin1336:1431
AKS Mikołów1342:1729
Podlesianka K.1329:1329
MKS Iskra1326:1626
Piast Bieruń1430:2025
Górnik 091325:1223
LKS Łąka1428:1921
Sparta Kat.1437:2817
10 LKS Ogrodnik1320:1916
11 Urania R.Śl.1322:2915
12 Sokół Wola1316:2912
13 Krupiński1316:3511
14 Wawel Wirek1316:2710
15 Pogoń R.Śl.1415:454
16 Grunwald R.Śl.135:670
  MF/AP
Pogoń Imielin615:415
AKS Mikołów722:1113
Górnik 09714:612
Unia Kosztowy512:710
Podlesianka K.611:810
MKS Iskra58:610
Sparta Kat.822:1610
Piast Bieruń78:127
LKS Łąka69:87
10 Krupiński79:207
11 Wawel Wirek812:177
12 LKS Ogrodnik56:86
13 Sokół Wola88:244
14 Pogoń R.Śl.97:321
15 Urania R.Śl.54:160
16 Grunwald R.Śl.73:390