GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Liga Okręgowa 2017/2018
Wyniki - Kolejka 2 (19.08.2017) Wybierz kolejkę:

sobota, 19 sierpień 2017
10:00    GKSUrania R.Śl.-POGPogoń R.Śl.2:0
17:00    KSPPiast Bieruń-WAWWawel Wirek3:2
17:00    BKSSparta Kat.-KSGGórnik 091:1
17:00    LKSSokół Wola-PODPodlesianka K.1:1
17:00    GKSKrupiński-POGPogoń Imielin1:2
17:00    AKSAKS Mikołów-LKSLKS Ogrodnik3:2
17:00    LKSUnia Kosztowy-MKSMKS Iskra2:1
niedziela, 20 sierpień 2017
11:00    GRUGrunwald R.Śl.-LKSLKS Łąka0:4

« Poprzednia kolejka   01 02 03 04 05 06   Następna kolejka »
Ranking

Pozycja   Drużyna Punkty Mecze W R P Bramki Różn.
1 (1) GKS Urania R.Śl. 9:1 
2 (3) LKS LKS Łąka 8:1 
3 (2) AKS AKS Mikołów 8:3 
4 (5) LKS Unia Kosztowy 4:2 
5 (8) POG Pogoń Imielin 4:3 
6 (4) LKS LKS Ogrodnik 5:3 
7 (12) KSP Piast Bieruń 4:4 
8 (6) POD Podlesianka K. 5:5 
- (6) BKS Sparta Kat. 5:5 
10 (8) LKS Sokół Wola 3:3 
11 (10) KSG Górnik 09 2:2 
12 (10) WAW Wawel Wirek 3:4  -1 
13 (14) MKS MKS Iskra 2:7  -5 
14 (15) GKS Krupiński 2:9  -7 
15 (13) POG Pogoń R.Śl. 1:6  -5 
16 (16) GRU Grunwald R.Śl. 0:7  -7 


Awans Spadek Urania 

« Poprzednia kolejka   01 02 03 04 05 06   Następna kolejka »



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
AKS Mikołów716:121
Sparta Kat.823:1116
3 Urania R.Śl.819:1416
Pogoń Imielin815:815
Podlesianka K.716:514
MKS Lędziny714:714
Fortuna Wyry816:1414
MKS Iskra714:1013
Górnik MK717:1113
10 Piast Bieruń713:712
11 Sokół Wola819:1712
12 Górnik 09816:1512
13 LKS Studzienice815:228
14 Wyzwolenie811:224
15 LKS Łąka79:204
16 LKS Ogrodnik75:134
  MF/AP
AKS Mikołów1536:937
Pogoń Imielin1533:1433
Podlesianka K.1536:1233
Sparta Kat.1540:1929
MKS Iskra1528:2028
MKS Lędziny1530:1925
Fortuna Wyry1525:2224
Górnik MK1530:2823
9 Urania R.Śl.1530:3922
10 Piast Bieruń1520:1819
11 LKS Studzienice1531:4317
12 Sokół Wola1530:3217
13 Górnik 091521:4112
14 Wyzwolenie1520:428
15 LKS Ogrodnik159:318
16 LKS Łąka1516:467
  MF/AP
Podlesianka K.820:719
Pogoń Imielin718:618
AKS Mikołów820:816
MKS Iskra814:1015
Sparta Kat.717:813
MKS Lędziny816:1211
Górnik MK813:1710
Fortuna Wyry79:810
LKS Studzienice716:219
10 Piast Bieruń87:117
11 Urania R.Śl.711:256
12 Sokół Wola711:155
13 Wyzwolenie79:204
14 LKS Ogrodnik84:184
15 LKS Łąka87:263
16 Górnik 0975:260