GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Liga Okręgowa 2017/2018
Wyniki - Kolejka 3 (26.08.2017) Wybierz kolejkę:

sobota, 26 sierpień 2017
11:00    GKSUrania R.Śl.-GRUGrunwald R.Śl.6:1
11:30    POGPogoń Imielin-POGPogoń R.Śl.4:0
15:00    WAWWawel Wirek-BKSSparta Kat.1:5
17:00    MKSMKS Iskra-KSPPiast Bieruń3:0
17:00    LKSLKS Ogrodnik-LKSUnia Kosztowy2:3
17:00    LKSLKS Łąka-AKSAKS Mikołów0:0
17:00    PODPodlesianka K.-GKSKrupiński2:0
17:00    KSGGórnik 09-LKSSokół Wola5:1

« Poprzednia kolejka   01 02 03 04 05 06 07   Następna kolejka »
Ranking

Pozycja   Drużyna Punkty Mecze W R P Bramki Różn.
1 (1) GKS Urania R.Śl. 15:2  13 
2 (4) LKS Unia Kosztowy 7:4 
3 (2) LKS LKS Łąka 8:1 
4 (3) AKS AKS Mikołów 8:3 
- (5) POG Pogoń Imielin 8:3 
6 (8) BKS Sparta Kat. 10:6 
7 (11) KSG Górnik 09 7:3 
8 (8) POD Podlesianka K. 7:5 
9 (13) MKS MKS Iskra 5:7  -2 
10 (6) LKS LKS Ogrodnik 7:6 
11 (7) KSP Piast Bieruń 4:7  -3 
12 (10) LKS Sokół Wola 4:8  -4 
13 (12) WAW Wawel Wirek 4:9  -5 
14 (14) GKS Krupiński 2:11  -9 
15 (15) POG Pogoń R.Śl. 1:10  -9 
16 (16) GRU Grunwald R.Śl. 1:13  -12 


Awans Spadek Urania 

« Poprzednia kolejka   01 02 03 04 05 06 07   Następna kolejka »



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Unia Kosztowy829:722
Podlesianka K.718:519
Piast Bieruń722:818
Pogoń Imielin721:1016
AKS Mikołów620:616
MKS Iskra818:1016
7 Urania R.Śl.818:1315
LKS Łąka819:1114
Górnik 09611:611
10 LKS Ogrodnik814:1110
11 Sokół Wola58:58
12 Sparta Kat.615:127
13 Krupiński67:154
14 Wawel Wirek54:103
15 Pogoń R.Śl.58:133
16 Grunwald R.Śl.62:280
  MF/AP
Unia Kosztowy1341:1432
Pogoń Imielin1336:1431
AKS Mikołów1342:1729
Podlesianka K.1329:1329
MKS Iskra1326:1626
Piast Bieruń1430:2025
Górnik 091325:1223
LKS Łąka1428:1921
Sparta Kat.1437:2817
10 LKS Ogrodnik1320:1916
11 Urania R.Śl.1322:2915
12 Sokół Wola1316:2912
13 Krupiński1316:3511
14 Wawel Wirek1316:2710
15 Pogoń R.Śl.1415:454
16 Grunwald R.Śl.135:670
  MF/AP
Pogoń Imielin615:415
AKS Mikołów722:1113
Górnik 09714:612
Unia Kosztowy512:710
Podlesianka K.611:810
MKS Iskra58:610
Sparta Kat.822:1610
Piast Bieruń78:127
LKS Łąka69:87
10 Krupiński79:207
11 Wawel Wirek812:177
12 LKS Ogrodnik56:86
13 Sokół Wola88:244
14 Pogoń R.Śl.97:321
15 Urania R.Śl.54:160
16 Grunwald R.Śl.73:390