GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Liga Okręgowa 2017/2018
Wyniki - Kolejka 3 (26.08.2017) Wybierz kolejkę:

sobota, 26 sierpień 2017
11:00    GKSUrania R.Śl.-GRUGrunwald R.Śl.6:1
11:30    POGPogoń Imielin-POGPogoń R.Śl.4:0
15:00    WAWWawel Wirek-BKSSparta Kat.1:5
17:00    MKSMKS Iskra-KSPPiast Bieruń3:0
17:00    LKSLKS Ogrodnik-LKSUnia Kosztowy2:3
17:00    LKSLKS Łąka-AKSAKS Mikołów0:0
17:00    PODPodlesianka K.-GKSKrupiński2:0
17:00    KSGGórnik 09-LKSSokół Wola5:1

« Poprzednia kolejka   01 02 03 04 05 06 07   Następna kolejka »
Ranking

Pozycja   Drużyna Punkty Mecze W R P Bramki Różn.
1 (1) GKS Urania R.Śl. 15:2  13 
2 (4) LKS Unia Kosztowy 7:4 
3 (2) LKS LKS Łąka 8:1 
4 (3) AKS AKS Mikołów 8:3 
- (5) POG Pogoń Imielin 8:3 
6 (8) BKS Sparta Kat. 10:6 
7 (11) KSG Górnik 09 7:3 
8 (8) POD Podlesianka K. 7:5 
9 (13) MKS MKS Iskra 5:7  -2 
10 (6) LKS LKS Ogrodnik 7:6 
11 (7) KSP Piast Bieruń 4:7  -3 
12 (10) LKS Sokół Wola 4:8  -4 
13 (12) WAW Wawel Wirek 4:9  -5 
14 (14) GKS Krupiński 2:11  -9 
15 (15) POG Pogoń R.Śl. 1:10  -9 
16 (16) GRU Grunwald R.Śl. 1:13  -12 


Awans Spadek Urania 

« Poprzednia kolejka   01 02 03 04 05 06 07   Następna kolejka »



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
1 Urania R.Śl.413:212
AKS Mikołów412:012
Fortuna Wyry510:411
Pogoń Imielin48:310
Sparta Kat.514:89
LKS Studzienice511:88
MKS Lędziny46:47
Podlesianka K.38:26
MKS Iskra48:86
10 Piast Bieruń35:46
11 Sokół Wola411:116
12 Górnik 0946:66
13 Wyzwolenie59:124
14 LKS Łąka34:54
15 LKS Ogrodnik44:74
16 Górnik MK37:63
  MF/AP
AKS Mikołów824:421
Pogoń Imielin819:819
Podlesianka K.817:518
MKS Iskra817:1415
5 Urania R.Śl.818:1615
Sparta Kat.819:1214
Fortuna Wyry813:813
Sokół Wola816:1511
LKS Studzienice814:1811
10 MKS Lędziny812:1211
11 Górnik MK814:169
12 Górnik 0988:226
13 Piast Bieruń86:136
14 Wyzwolenie814:205
15 LKS Ogrodnik87:195
16 LKS Łąka88:244
  MF/AP
Podlesianka K.59:312
Pogoń Imielin411:59
AKS Mikołów412:49
MKS Iskra49:69
Górnik MK57:106
Sokół Wola45:45
Sparta Kat.35:45
MKS Lędziny46:84
9 Urania R.Śl.45:143
10 LKS Studzienice33:103
11 Fortuna Wyry33:42
12 Wyzwolenie35:81
13 LKS Ogrodnik43:121
14 LKS Łąka54:190
15 Górnik 0942:160
16 Piast Bieruń51:90