GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Liga Okręgowa 2017/2018
Wyniki - Kolejka 4 (02.09.2017) Wybierz kolejkę:

sobota, 02 wrzesień 2017
11:00    GRUGrunwald R.Śl.-POGPogoń Imielin0:4
16:00    KSPPiast Bieruń-BKSSparta Kat.4:0
16:00    LKSSokół Wola-WAWWawel Wirek2:1
16:00    GKSKrupiński-KSGGórnik 090:4
16:00    POGPogoń R.Śl.-PODPodlesianka K.1:3
16:00    AKSAKS Mikołów-GKSUrania R.Śl.5:3
16:00    LKSUnia Kosztowy-LKSLKS Łąka2:0
16:00    MKSMKS Iskra-LKSLKS Ogrodnik3:1

« Poprzednia kolejka   01 02 03 04 05 06 07 08   Następna kolejka »
Ranking

Pozycja   Drużyna Punkty Mecze W R P Bramki Różn.
1 (2) LKS Unia Kosztowy 12  9:4 
2 (4) AKS AKS Mikołów 10  13:6 
3 (4) POG Pogoń Imielin 10  12:3 
4 (1) GKS Urania R.Śl. 18:7  11 
5 (7) KSG Górnik 09 11:3 
6 (8) POD Podlesianka K. 10:6 
7 (3) LKS LKS Łąka 8:3 
8 (9) MKS MKS Iskra 8:8 
9 (11) KSP Piast Bieruń 8:7 
10 (6) BKS Sparta Kat. 10:10 
11 (12) LKS Sokół Wola 6:9  -3 
12 (10) LKS LKS Ogrodnik 8:9  -1 
13 (13) WAW Wawel Wirek 5:11  -6 
14 (15) POG Pogoń R.Śl. 2:13  -11 
15 (14) GKS Krupiński 2:15  -13 
16 (16) GRU Grunwald R.Śl. 1:17  -16 


Awans Spadek Urania 

« Poprzednia kolejka   01 02 03 04 05 06 07 08   Następna kolejka »



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
1 Urania R.Śl.413:212
AKS Mikołów412:012
Fortuna Wyry510:411
Pogoń Imielin48:310
Sparta Kat.514:89
LKS Studzienice511:88
MKS Lędziny46:47
Podlesianka K.38:26
MKS Iskra48:86
10 Piast Bieruń35:46
11 Sokół Wola411:116
12 Górnik 0946:66
13 Wyzwolenie59:124
14 LKS Łąka34:54
15 LKS Ogrodnik44:74
16 Górnik MK37:63
  MF/AP
AKS Mikołów824:421
Pogoń Imielin819:819
Podlesianka K.817:518
MKS Iskra817:1415
5 Urania R.Śl.818:1615
Sparta Kat.819:1214
Fortuna Wyry813:813
Sokół Wola816:1511
LKS Studzienice814:1811
10 MKS Lędziny812:1211
11 Górnik MK814:169
12 Górnik 0988:226
13 Piast Bieruń86:136
14 Wyzwolenie814:205
15 LKS Ogrodnik87:195
16 LKS Łąka88:244
  MF/AP
Podlesianka K.59:312
Pogoń Imielin411:59
AKS Mikołów412:49
MKS Iskra49:69
Górnik MK57:106
Sokół Wola45:45
Sparta Kat.35:45
MKS Lędziny46:84
9 Urania R.Śl.45:143
10 LKS Studzienice33:103
11 Fortuna Wyry33:42
12 Wyzwolenie35:81
13 LKS Ogrodnik43:121
14 LKS Łąka54:190
15 Górnik 0942:160
16 Piast Bieruń51:90