GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Liga Okręgowa 2017/2018
Wyniki - Kolejka 30 (09.06.2018) Wybierz kolejkę:

sobota, 09 czerwiec 2018
11:00    MKSMKS Iskra-GRUGrunwald R.¦l.0:4
11:00    KSPPiast Bieruń-KSGGórnik 091:3
11:00    GKSUrania R.¦l.-LKSSokół Wola3:1
17:00    PODPodlesianka K.-WAWWawel Wirek6:1
17:00    POGPogoń Imielin-BKSSparta Kat.1:0
17:00    LKSLKS Ł±ka-GKSKrupiński5:2
17:00    LKSLKS Ogrodnik-POGPogoń R.¦l.2:0
17:00    LKSUnia Kosztowy-AKSAKS Mikołów3:0

« Poprzednia kolejka   27 28 29 30
Ranking

Pozycja   Drużyna ASC Punkty Mecze W R P Bramki Różn.
4 (4) AKS AKS Mikołów 66  30  21  88:34  54 
16 (16) GRU Grunwald R.¦l. 30  28  20:143  -123 
11 (11) KSG Górnik 09 38  30  10  12  49:46 
14 (14) GKS Krupiński 20  30  20  39:84  -45 
6 (8) LKS LKS Ogrodnik 44  30  12  10  55:42  13 
8 (9) LKS LKS Ł±ka 42  30  13  14  58:57 
5 (5) MKS MKS Iskra 51  30  16  11  62:48  14 
9 (7) KSP Piast Bieruń 41  30  12  13  53:51 
2 (2) POD Podlesianka K. 75  30  23  92:26  66 
3 (3) POG Pogoń Imielin 71  30  23  84:33  51 
15 (15) POG Pogoń R.¦l. 18  30  22  38:104  -66 
12 (12) LKS Sokół Wola 34  30  10  16  46:70  -24 
7 (6) BKS Sparta Kat. 42  30  13  14  74:59  15 
1 (1) LKS Unia Kosztowy 76  30  24  91:21  70 
10 (10) GKS Urania R.¦l. 40  30  13  16  53:58  -5 
13 (13) WAW Wawel Wirek 27  30  19  41:67  -26 


Awans Spadek Urania 

« Poprzednia kolejka   27 28 29 30



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Górnik MK212:46
Wawel Wirek29:16
Wojkowice15:23
Pogoń Imielin14:13
Podlesianka K.12:13
Szczakowianka16:03
LKS Tęcza13:13
AKS Niwka23:33
Naprzód Lipiny12:13
10 Urania R.¦l.26:53
11 LKS Niwy24:43
12 Sparta Kat.12:21
13 LKS ¬ródło11:11
14 Cyklon Rog.21:21
15 Zagłębie II12:30
16 MKS Siem-ce22:60
17 Górnik Piaski11:30
18 Orzeł Mokre22:110
  MF/AP
Szczakowianka311:19
Podlesianka K.38:29
Wojkowice39:37
Sparta Kat.37:57
Górnik MK312:106
Wawel Wirek29:16
Pogoń Imielin38:36
Naprzód Lipiny36:84
Cyklon Rog.34:34
10 AKS Niwka34:44
11 Zagłębie II311:103
12 Urania R.¦l.38:103
13 LKS Niwy35:63
14 LKS Tęcza24:53
15 LKS ¬ródło33:81
16 Górnik Piaski34:160
17 MKS Siem-ce33:80
18 Orzeł Mokre32:150
  MF/AP
Podlesianka K.26:16
Szczakowianka25:16
Sparta Kat.25:36
Wojkowice24:14
Zagłębie II29:73
Pogoń Imielin24:23
Cyklon Rog.13:13
Naprzód Lipiny24:71
AKS Niwka11:11
10 Urania R.¦l.12:50
11 LKS Niwy11:20
MKS Siem-ce11:20
13 LKS Tęcza11:40
14 Wawel Wirek00:00
15 Górnik MK10:60
16 Orzeł Mokre10:40
17 Górnik Piaski23:130
18 LKS ¬ródło22:70