GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Klasa A 2017/2018
Wyniki - Kolejka 2 (03.09.2017) Wybierz kolejkę:

niedziela, 03 wrzesień 2017
11:00    ¦KSNaprzód Lipiny-MKSMKS II Siemianowice2:0
11:00    UKSUKS Victoria Katowice-AKSAKS II Mikołów1:0
11:00    TPTP Jastrz±b-KSGGórnik MK1:1
11:00    STRStrażak Mikołów-KSSKS Stadion ¦l±ski Chorzów1:2
11:00    GKSUrania II R.¦l.-KOLKolejarz Kat.4:2
11:00    HETKS Hetman 22 Katowice-MKS¦l±sk II ¦w.3:5
Pauzuje:  1 FC Katowice

« Poprzednia kolejka   01 02 03 04 05 06   Następna kolejka »
Ranking

Pozycja   Drużyna Punkty Mecze W R P Bramki Różn.
1 (1) ¦KS Naprzód Lipiny 8:1 
2 (3) MKS ¦l±sk II ¦w. 9:4 
3 (2) KSG Górnik MK 5:1 
4 (4) TP TP Jastrz±b 4:1 
5 (10) GKS Urania II R.¦l. 5:6  -1 
6 (5) MKS MKS II Siemianowice 2:3  -1 
7 (11) KSS KS Stadion ¦l±ski Chorzów 2:4  -2 
8 (12) UKS UKS Victoria Katowice 1:4  -3 
9 (6) STR Strażak Mikołów 3:4  -1 
10 (6) KOL Kolejarz Kat. 4:6  -2 
11 (9)   1 FC Katowice 1:2  -1 
12 (8) HET KS Hetman 22 Katowice 3:5  -2 
13 (13) AKS AKS II Mikołów 1:7  -6 


Mistrz Awans Spadek  Urania 

« Poprzednia kolejka   01 02 03 04 05 06   Następna kolejka »



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
AKS Mikołów1333:239
Podlesianka K.1336:1132
MKS Iskra1328:1925
Pogoń Imielin1329:2122
Sparta Kat.1333:1622
6 Urania R.¦l.1333:2922
MKS Lędziny1324:1421
Fortuna Wyry1324:2021
Górnik MK1328:3020
10 Sokół Wola1326:2319
11 Górnik 091325:2419
12 LKS Studzienice1327:2718
13 LKS Ogrodnik1316:1815
14 LKS Ł±ka1319:2613
15 Piast Bieruń1317:2012
16 Wyzwolenie1321:396
  MF/AP
AKS Mikołów2666:1567
Podlesianka K.2672:2066
MKS Iskra2651:3750
Pogoń Imielin2654:3347
MKS Lędziny2652:2947
Sparta Kat.2656:3541
Fortuna Wyry2646:3939
8 Urania R.¦l.2651:6635
Górnik MK2651:6233
10 LKS Studzienice2649:6331
11 LKS Ogrodnik2630:4031
12 Piast Bieruń2638:4028
13 Sokół Wola2641:5228
14 Górnik 092637:7420
15 LKS Ł±ka2632:6419
16 Wyzwolenie2632:8910
  MF/AP
Podlesianka K.1336:934
AKS Mikołów1333:1328
MKS Lędziny1328:1526
Pogoń Imielin1325:1225
MKS Iskra1323:1825
Sparta Kat.1323:1919
Fortuna Wyry1322:1918
Piast Bieruń1321:2016
LKS Ogrodnik1314:2216
10 Górnik MK1323:3213
11 Urania R.¦l.1318:3713
12 LKS Studzienice1322:3613
13 Sokół Wola1315:299
14 LKS Ł±ka1313:386
15 Wyzwolenie1311:504
16 Górnik 091312:501