GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Klasa A 2017/2018
Wyniki - Kolejka 2 (03.09.2017) Wybierz kolejkę:

niedziela, 03 wrzesień 2017
11:00    ¦KSNaprzód Lipiny-MKSMKS II Siemianowice2:0
11:00    UKSUKS Victoria Katowice-AKSAKS II Mikołów1:0
11:00    TPTP Jastrz±b-KSGKS Górnik MK Katowice1:1
11:00    STRStrażak Mikołów-KSSKS Stadion ¦l±ski Chorzów1:2
11:00    GKSUrania II R.¦l.-KOLKolejarz Kat.4:2
11:00    HETKS Hetman 22 Katowice-MKS¦l±sk II ¦w.3:5
Pauzuje:  1 FC Katowice

« Poprzednia kolejka   01 02 03 04 05 06   Następna kolejka »
Ranking

Pozycja   Drużyna Punkty Mecze W R P Bramki Różn.
1 (1) ¦KS Naprzód Lipiny 8:1 
2 (3) MKS ¦l±sk II ¦w. 9:4 
3 (2) KSG KS Górnik MK Katowice 5:1 
4 (4) TP TP Jastrz±b 4:1 
5 (10) GKS Urania II R.¦l. 5:6  -1 
6 (5) MKS MKS II Siemianowice 2:3  -1 
7 (11) KSS KS Stadion ¦l±ski Chorzów 2:4  -2 
8 (12) UKS UKS Victoria Katowice 1:4  -3 
9 (6) STR Strażak Mikołów 3:4  -1 
10 (6) KOL Kolejarz Kat. 4:6  -2 
11 (9)   1 FC Katowice 1:2  -1 
12 (8) HET KS Hetman 22 Katowice 3:5  -2 
13 (13) AKS AKS II Mikołów 1:7  -6 


Mistrz Awans Spadek  Urania 

« Poprzednia kolejka   01 02 03 04 05 06   Następna kolejka »



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Unia Kosztowy829:722
Podlesianka K.718:519
Piast Bieruń722:818
Pogoń Imielin721:1016
AKS Mikołów620:616
MKS Iskra818:1016
7 Urania R.¦l.818:1315
LKS Ł±ka819:1114
Górnik 09611:611
10 LKS Ogrodnik814:1110
11 Sokół Wola58:58
12 Sparta Kat.615:127
13 Krupiński67:154
14 Wawel Wirek54:103
15 Pogoń R.¦l.58:133
16 Grunwald R.¦l.62:280
  MF/AP
Unia Kosztowy1341:1432
Pogoń Imielin1336:1431
AKS Mikołów1342:1729
Podlesianka K.1329:1329
MKS Iskra1326:1626
Piast Bieruń1430:2025
Górnik 091325:1223
LKS Ł±ka1428:1921
Sparta Kat.1437:2817
10 LKS Ogrodnik1320:1916
11 Urania R.¦l.1322:2915
12 Sokół Wola1316:2912
13 Krupiński1316:3511
14 Wawel Wirek1316:2710
15 Pogoń R.¦l.1415:454
16 Grunwald R.¦l.135:670
  MF/AP
Pogoń Imielin615:415
AKS Mikołów722:1113
Górnik 09714:612
Unia Kosztowy512:710
Podlesianka K.611:810
MKS Iskra58:610
Sparta Kat.822:1610
Piast Bieruń78:127
LKS Ł±ka69:87
10 Krupiński79:207
11 Wawel Wirek812:177
12 LKS Ogrodnik56:86
13 Sokół Wola88:244
14 Pogoń R.¦l.97:321
15 Urania R.¦l.54:160
16 Grunwald R.¦l.73:390