GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Klasa A 2017/2018
Wyniki - Kolejka 3 (10.09.2017) Wybierz kolejkę:

niedziela, 10 wrzesień 2017
11:00    KOLKolejarz Kat.-HETKS Hetman 22 Katowice3:1
11:00    KSSKS Stadion ¦l±ski Chorzów-GKSUrania II R.¦l.5:0
11:00    KSGGórnik MK-STRStrażak Mikołów8:1
11:00    AKSAKS II Mikołów-TPTP Jastrz±b2:2
11:00    MKSMKS II Siemianowice-UKSUKS Victoria Katowice4:0
11:00     1 FC Katowice-¦KSNaprzód Lipiny0:5
Pauzuje: MKS ¦l±sk II ¦w.

« Poprzednia kolejka   01 02 03 04 05 06 07   Następna kolejka »
Ranking

Pozycja   Drużyna Punkty Mecze W R P Bramki Różn.
1 (1) ¦KS Naprzód Lipiny 13:1  12 
2 (3) KSG Górnik MK 13:2  11 
3 (2) MKS ¦l±sk II ¦w. 9:4 
4 (7) KSS KS Stadion ¦l±ski Chorzów 7:4 
5 (6) MKS MKS II Siemianowice 6:3 
6 (4) TP TP Jastrz±b 6:3 
7 (10) KOL Kolejarz Kat. 7:7 
8 (5) GKS Urania II R.¦l. 5:11  -6 
9 (8) UKS UKS Victoria Katowice 1:8  -7 
10 (13) AKS AKS II Mikołów 3:9  -6 
11 (9) STR Strażak Mikołów 4:12  -8 
12 (12) HET KS Hetman 22 Katowice 4:8  -4 
13 (11)   1 FC Katowice 1:7  -6 


Mistrz Awans Spadek  Urania 

« Poprzednia kolejka   01 02 03 04 05 06 07   Następna kolejka »



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
AKS Mikołów1333:239
Podlesianka K.1336:1132
MKS Iskra1328:1925
Pogoń Imielin1329:2122
Sparta Kat.1333:1622
6 Urania R.¦l.1333:2922
MKS Lędziny1324:1421
Fortuna Wyry1324:2021
Górnik MK1328:3020
10 Sokół Wola1326:2319
11 Górnik 091325:2419
12 LKS Studzienice1327:2718
13 LKS Ogrodnik1316:1815
14 LKS Ł±ka1319:2613
15 Piast Bieruń1317:2012
16 Wyzwolenie1321:396
  MF/AP
AKS Mikołów2666:1567
Podlesianka K.2672:2066
MKS Iskra2651:3750
Pogoń Imielin2654:3347
MKS Lędziny2652:2947
Sparta Kat.2656:3541
Fortuna Wyry2646:3939
8 Urania R.¦l.2651:6635
Górnik MK2651:6233
10 LKS Studzienice2649:6331
11 LKS Ogrodnik2630:4031
12 Piast Bieruń2638:4028
13 Sokół Wola2641:5228
14 Górnik 092637:7420
15 LKS Ł±ka2632:6419
16 Wyzwolenie2632:8910
  MF/AP
Podlesianka K.1336:934
AKS Mikołów1333:1328
MKS Lędziny1328:1526
Pogoń Imielin1325:1225
MKS Iskra1323:1825
Sparta Kat.1323:1919
Fortuna Wyry1322:1918
Piast Bieruń1321:2016
LKS Ogrodnik1314:2216
10 Górnik MK1323:3213
11 Urania R.¦l.1318:3713
12 LKS Studzienice1322:3613
13 Sokół Wola1315:299
14 LKS Ł±ka1313:386
15 Wyzwolenie1311:504
16 Górnik 091312:501