GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Klasa A 2017/2018
Wyniki - Kolejka 3 (10.09.2017) Wybierz kolejkę:

niedziela, 10 wrzesień 2017
11:00    KOLKolejarz Kat.-HETKS Hetman 22 Katowice3:1
11:00    KSSKS Stadion ¦l±ski Chorzów-GKSUrania II R.¦l.5:0
11:00    KSGGórnik MK-STRStrażak Mikołów8:1
11:00    AKSAKS II Mikołów-TPTP Jastrz±b2:2
11:00    MKSMKS II Siemianowice-UKSUKS Victoria Katowice4:0
11:00     1 FC Katowice-¦KSNaprzód Lipiny0:5
Pauzuje: MKS ¦l±sk II ¦w.

« Poprzednia kolejka   01 02 03 04 05 06 07   Następna kolejka »
Ranking

Pozycja   Drużyna Punkty Mecze W R P Bramki Różn.
1 (1) ¦KS Naprzód Lipiny 13:1  12 
2 (3) KSG Górnik MK 13:2  11 
3 (2) MKS ¦l±sk II ¦w. 9:4 
4 (7) KSS KS Stadion ¦l±ski Chorzów 7:4 
5 (6) MKS MKS II Siemianowice 6:3 
6 (4) TP TP Jastrz±b 6:3 
7 (10) KOL Kolejarz Kat. 7:7 
8 (5) GKS Urania II R.¦l. 5:11  -6 
9 (8) UKS UKS Victoria Katowice 1:8  -7 
10 (13) AKS AKS II Mikołów 3:9  -6 
11 (9) STR Strażak Mikołów 4:12  -8 
12 (12) HET KS Hetman 22 Katowice 4:8  -4 
13 (11)   1 FC Katowice 1:7  -6 


Mistrz Awans Spadek  Urania 

« Poprzednia kolejka   01 02 03 04 05 06 07   Następna kolejka »



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
1 Urania R.¦l.413:212
AKS Mikołów412:012
Fortuna Wyry510:411
Pogoń Imielin48:310
Sparta Kat.514:89
LKS Studzienice511:88
MKS Lędziny46:47
Podlesianka K.38:26
MKS Iskra48:86
10 Piast Bieruń35:46
11 Sokół Wola411:116
12 Górnik 0946:66
13 Wyzwolenie59:124
14 LKS Ł±ka34:54
15 LKS Ogrodnik44:74
16 Górnik MK37:63
  MF/AP
AKS Mikołów824:421
Pogoń Imielin819:819
Podlesianka K.817:518
MKS Iskra817:1415
5 Urania R.¦l.818:1615
Sparta Kat.819:1214
Fortuna Wyry813:813
Sokół Wola816:1511
LKS Studzienice814:1811
10 MKS Lędziny812:1211
11 Górnik MK814:169
12 Górnik 0988:226
13 Piast Bieruń86:136
14 Wyzwolenie814:205
15 LKS Ogrodnik87:195
16 LKS Ł±ka88:244
  MF/AP
Podlesianka K.59:312
Pogoń Imielin411:59
AKS Mikołów412:49
MKS Iskra49:69
Górnik MK57:106
Sokół Wola45:45
Sparta Kat.35:45
MKS Lędziny46:84
9 Urania R.¦l.45:143
10 LKS Studzienice33:103
11 Fortuna Wyry33:42
12 Wyzwolenie35:81
13 LKS Ogrodnik43:121
14 LKS Ł±ka54:190
15 Górnik 0942:160
16 Piast Bieruń51:90