GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Liga Okręgowa 2018/2019
Wyniki - Kolejka 1 (11.08.2018) Wybierz kolejkę:

sobota, 11 sierpień 2018
11:00    GKSUrania R.¦l.-KSPPiast Bieruń1:0
15:00    LKSSokół Wola-LKSLKS Ł±ka4:3
17:00    WYZWyzwolenie-AKSAKS Mikołów2:4
17:00    LKSLKS Studzienice-LKSLKS Ogrodnik3:0
17:00    BKSSparta Kat.-MKSMKS Lędziny2:3
17:00    KSGGórnik 09-PODPodlesianka K.1:2
17:00    POGPogoń Imielin-KSGGórnik MK2:1
niedziela, 12 sierpień 2018
17:00    SRSFortuna Wyry-MKSMKS Iskra3:1

01 02 03 04 05   Następna kolejka »
Ranking

Pozycja   Drużyna Punkty Mecze W R P Bramki Różn.
1 (1) AKS AKS Mikołów 4:2 
2 (2) LKS Sokół Wola 4:3 
3 (3) LKS LKS Studzienice 3:0 
4 (4) SRS Fortuna Wyry 3:1 
5 (5) MKS MKS Lędziny 3:2 
6 (6) POD Podlesianka K. 2:1 
- (6) POG Pogoń Imielin 2:1 
8 (8) GKS Urania R.¦l. 1:0 
9 (9) LKS LKS Ł±ka 3:4  -1 
10 (10) BKS Sparta Kat. 2:3  -1 
11 (11) WYZ Wyzwolenie 2:4  -2 
12 (12) KSG Górnik 09 1:2  -1 
- (12) KSG Górnik MK 1:2  -1 
14 (14) MKS MKS Iskra 1:3  -2 
15 (15) KSP Piast Bieruń 0:1  -1 
16 (16) LKS LKS Ogrodnik 0:3  -3 


Awans Spadek Urania 

01 02 03 04 05   Następna kolejka »



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Pogoń Imielin25:26
2 Urania R.¦l.23:16
Fortuna Wyry23:14
AKS Mikołów14:03
Piast Bieruń12:03
Górnik MK16:13
Podlesianka K.15:03
LKS Studzienice13:03
MKS Lędziny13:03
10 Sparta Kat.28:53
11 Sokół Wola24:43
12 LKS Ogrodnik11:11
13 Wyzwolenie23:60
14 MKS Iskra11:20
15 LKS Ł±ka11:30
16 Górnik 0922:50
  MF/AP
Podlesianka K.38:19
Pogoń Imielin38:39
3 Urania R.¦l.33:66
AKS Mikołów28:26
MKS Lędziny37:46
LKS Studzienice25:16
Sparta Kat.310:66
Fortuna Wyry34:25
Piast Bieruń33:43
10 Górnik MK37:73
11 MKS Iskra35:63
12 Sokół Wola34:63
13 Wyzwolenie33:61
14 LKS Ogrodnik33:101
15 LKS Ł±ka35:130
16 Górnik 0932:80
  MF/AP
Podlesianka K.23:16
MKS Lędziny24:43
Sparta Kat.12:13
AKS Mikołów14:23
MKS Iskra24:43
Pogoń Imielin13:13
LKS Studzienice12:13
Fortuna Wyry11:11
Wyzwolenie10:01
10 LKS Ogrodnik22:90
11 Górnik MK21:60
12 Górnik 0910:30
13 Urania R.¦l.10:50
14 Piast Bieruń21:40
15 Sokół Wola10:20
16 LKS Ł±ka24:100